WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе” (Курсова) - Реферат

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе” (Курсова) - Реферат

договору.
Б.6. Поділ витрат.
Нести всі витрати по товару з моменту, коли товар наданий в його розпорядження в зазначеному пункті призначення відповідно до пункту А.4.
Якщо покупець не може виконати свої зобов'язання відповідно до пункту Б.2 або прийняти поставку товару після того, як він був наданий в його розпорядження згідно з пунктом А.4, або надатиповідомлення згідно з пунктом Б.7, то він повинен нести всі викликані цим додаткові витрати, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного договору.
Сплатити всі мита, податки або інші офіційні збори, а також витрати по виконанню митних формальностей, сплачувані при ввезенні товару.
Б.7. Повідомлення продавця.
У випадку, якщо покупець має право визначати час у межах погодженого, строку й(або) місце прийняття поставки, він повинен завчасно повідомити продавця про це.
Б.8. Доказ поставки - транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Прийняти делівері-ордер або транспортний документ відповідно до пункту А. 8.
Б.9. Перевірка товару.
Сплатити, якщо не , застережене інше, витрати по передвідвантажувальній перевірці, за винятком тих випадків, коли цього вимагають власті країни експорту.
Б.10. Інші зобов'язання.
Сплатити всі витрати і збори, пов'язані з одержанням документів або еквівалентних електронних повідомлень, згаданих у пункті А 10, і відшкодувати всі витрати і збори, яких зазнав продавець при наданні допомоги згідно з цим пунктом.
Валютою ціни та валютою платежу згідно проекта контракту є євро.
Формою розрахунку буде інкасо.
Інкасо-- це банківська розрахункова операція, за допомогою якої банк за дорученням свого клієнта (експортера) отримує на підставі розрахункових документів належні клієнтові кошти від платника (імпортера) за відвантажені на адресу імпортера товари і зараховує ці кошти на рахунок клієнта-експортера у себе в банк.
Переваги та недоліки інкасової форми розрахунку
Таблиця 4.
Назва Переваги Недоліки
Експортер 1.Повинен наполягати на наданні банківської гарантії платежу.
2.Застосування телеграфного інкасо. 1.Інкасо неприйнятне, через те,
що він спочатку повинен відвантажити товар, а тоді передавати документи в банк і очікувати виконання покупцем своїх зобо'язань з оплати.
2.Існує ризик неплатежу.
Імпортер 1.Оплата після одержання вантажу.
2.Менше зобов'язань ніж в експортера. 1. Недоліків не існує.
Схема інкасової форми розрахунків.
Імпортер (платник)
1
Експортер (довіритель)
3
7 6 4 9
Пункт призначення 2
Перевізник 2
Пункт відправлення
Банк імпортера
(інкасуючий банк)
5
8 Банк експортера
(банк-ремітент)
1-заключається контракт, в якому сторони обумовлюють через які банки будуть здійснюватись розрахунки.
2-експортер здійснює відвантаження товару.
3-експортер отримує від перевізника транспортні документи.
4-експортер готує комплект документів і представляє його при інкасовому дорученні банку.
5-банк-ремітент відсилає документи разом із дорученням інкасую чому банку.
6-отримавши інкасове доручення і документи, інкасуючий банк представляє їх імпортеру для перевірки і просить оплатити вказані документи.
7-імпортер здійснює платіж.
8-інкасуючий банк переводить виручку банку-ремітенту.
9-отримавши переказ банк-ремітент зараховує виручку експортеру.
Рис. 4. Схема інкасової форми розрахунку.
4.3 ПІДГОТОВКА ПРОЕКТУ КОНТРАКТУ.
На основі телефонних переговорів ТзОВ "Парфуми для тебе" в особі директора Лесюк Ірини Степанівни, та фірма ТзОВ "Фея" в особі директора Джона Джеферсона було узгоджено, що проект контракту буде готувати продавець. Також були визначені всі основні статті та умови майбутнього контракту.
До визначених статей відносяться:
1. Предмет контракту.
2. Ціни та кількість.
3. Поставки.
4. Оплата.
5. Упаковка та маркування.
6. Форс-мажор.
7. Контракт в цілому.
8. Відповідальність.
9. Арбітраж та керівний закон.
10. Інші умови.
11. Юридичні адреси, реквізити та підписи сторін.
4.4. ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕГОВОРІВ ТА УКЛАДАННЯ КОНТРАКТУ.
Після того, як ми встановили контакт змальтійською фірмою ТзОВ "Фея" нами був складений попередній контракт. Для вирішення всіх питань та усунення можливих розбіжностей була проведена особиста зустріч між ТзОВ "Парфуми для тебе" в особі директора Лесюк Ірини Степанівни та представником мальтійської фірми "Фея" в особі директора Джона Джеферсона в м.Коломия.
Перед зустріччю кожна із сторін готувалась до неї.Наша сторона виробила тактику проведення переговорів, можливий розподіл учасників, послідовність викладення питань. Підготували довідкові та інші матеріали, які будуть потрібні під час переговорів, розробили шляхи роз'язання розбіжностей,підготували можливі відповіді на питання партнера.
При проведенні переговорів представники фірм розглянули предмет майбутнього контракту, а також затвердили базу договірних цін. Затвердили написання контракту як на українській, так і на англійській мові.
Представники обох фірм ретельно вивчали кожну статтю попереднього контракту. Переважно у всіх питаннях знайшли згоду, але в деяких виникли суперечки, які були розв'язані шляхом порозуміння.
Особливо була загострена увага на статті "Поставки", сторонами було узгоджено штрафні санкції за невиконання контрактних обов'язків.
Також були внесені зміни до попереднього контракту стосовно статті "Упаковка та маркування".
Було проведено взаємне вивчення об'єктивних аргументів сторін та знайдені на цій основі взаємоприйняті компромісні рішення. В результаті переговорів сторони склали спільний контракт, в якому була врахована фактична домовленість, якої вони досягли під час переговорів. Також було вирішено, що контракт роздруковується в двох оригіналах-- на українській та англійській мовах.
З оригіналу контракту роблять по три примірники ксерокопій.
Контакт підписують відповідальні особи.
Контроль за виконанням умов контракту покласти на начальника зовнішньоекономічного відділу підприємства Кіт Анну Йосипівну.
Укладений сторонами контракт.
Додаток. А.
КОНТРАКТ№9
м.Коломия
Фірма Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Парфуми для тебе"
названа у подальшому "Продавець",в особі директора Лесюк Ірини Степанівни, що діє на підставі статуту, з однієї сторони, і Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Фея", у подальшому "Покупець", в особі директора Джона Джеферсона, що діє на підставі статуту з другої сторони, уклали цей контракт про подане нижче.
1. ПРЕДМЕТ КОНТРАКТУ
Продавець продає, а Покупець купує парфуми (в подальшому названі "Товари"), що перераховані в Додатку № 1 до цього Контракту, який
складає його невід'ємну частину, на суму 150000 тис.євро на умовах вказаних у Контракті.
2. ЦІНИ ТА КІЛЬКІСТЬ
Покупець купує Товари в кількості та за цінами, які вказані в Додатку № 1.
3. ПОСТАВКИ
3.1. Продавець поставляє Покупцю Товари на умовах "Поставлено, мито не сплачено" (DDU), митний склад

 
 

Цікаве

Загрузка...