WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаМіжнародні відносини, Міжнародна економіка → Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе” (Курсова) - Реферат

Зовнішньоекономічна діяльність ТзОВ „Парфуми для тебе” (Курсова) - Реферат

кредиту;
5)Правові питання, тощо.
Проаналізувавши зібраний матеріал для проведення експортної операції, країною контрагентом обираємо Мальту. Встановлення контакту з мальтійським контрагентом здійснюємо в такій послідовності:
Пошук контрагента через журнал, інтернет, тощо
Підготовка і направленя кільком фірмам пропозиції на продаж товару.
Отримавши пропозицію, з країни Мальти вийшла згода з умовами контракту і прохання мальтійської фірми ТзОВ "Фея" вислати письмове підтвердження.
Підготовка проекту контракту
Рис.2.Встановлення контакту з іноземним контрагентом з використанням вільної оферти.
Вільна оферта
№ 9
Від компанії Покупцю
"Парфуми для тебе" "Фея"
м. Коломия м. Валлєтта
Вищезгадана компанія пропонує без зобов'язань 1000 ящиків парфумів. Пакування-- картонні ящики, вмістимістю 10 упаковок в кожний ящик, за ціною 150 євро за упаковку; DDU Валлєтта, включаючи пакування, оплати по інкасо, термін поставки протягом I кварталу за контрактом № 9.
Датовано 15 травня 2005 р.
Підписано ___________
Рис.3. Зразок вільної оферти.
4.2. Проробка базисних та валютно-фінансових умов контракту.
D D U Доставлено, мито не сплачене
(місце призначення зазначене)
"Доставлено, мито не сплачене" означає що зобов'язання продавця по поставці вважаються виконаними після того, як він надав товар у розпорядження покупця в погодженому місці країни імпорту. Продавець повинен нести витрати і ризики, пов'язані з поставкою туди товару (за винятком мита, податків та інших офіційних зборів, виплачуваних при ввозі), а також видатки і ризики по виконанню митних формальностей. Покупець повинен оплатити будь-які додаткові витрати і нести будь-які ризики, викликані його нездатністю вчасно очистити товар від мита на імпорт.
Якщо сторони бажають, щоб продавець виконав митні формальності й поніс викликані цим витрати і ризики, то це повинно бути роз'яснено шляхом додавання слів.
Якщо сторони бажають включити в зобов'язання продавця деякі витрати, виплачувані при ввозі товару(наприклад, податок на додану вартість(АТ), то це слід роз'яснити шляхом додавання слів "доставлено, мито не сплачене; (АТ оплачений (...зазначене місце призначення)".
Цю умову можна використовувати незалежно від виду транспорту.
А. Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Парфуми для тебе", як продавець -- зобов'язується:
А.1. Поставка товару згідно з договором.
Поставити товар і торговий рахунок-фактуру або еквівалентне йому електронне повідомленя згідно з договором купівлі-продажу, а також будь-яке-інше свідоцтво відповідності, яке може бути потрібним за договором.
А.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку експортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності для вивозу і ввозу товару, а в окремому випадку-для його перевезення через треті країни.
А.3. Договір перевезення і страхування.
-а) Договір перевезення.
Укласти на звичайних умовах і за свій рахунок договір перевезення товару за прийнятим напрямом і звичайним способом до погодженого пункту в зазначеному місці призначення.
Якщо пункт не погоджений або якщо він не визначений практикою, то продавець може обрати пункт у зазначеному місці призначення, який найкраще підходить для його цілей.
-б) Договір стахування.
Немає зобов'язань.
А.4. Поставка.
Поставити товар у розпорядження покупця відповідно до пункту А. З у погоджений день або строк.
А.5. Перехід ризиків.
Відповідно до положень пункту Б.5 нести всі ризики загибелі або пошкодження товару до моменту, коли він поставлений згідно з пунктом А.4.
А.6. Поділ витрат.
Відповідно до положень пункту Б.6:
-на додаток до витрат, викликаних пунктом. А. За, нести всі витрати по товару, до моменту, коли він буде поставлений відповідно до пункту А.4;
-сплатити витрати, пов'язані з митними формальностями, необхідними для вивозу, а також усі мита, податки або інші офіційні збори, виплачувані при вивозі, а в окремому випадку -для їх перевезення через треті країни перед поставкою відповідно до пункту А.4.
А.7. Повідомлення покупця.
Завчасно повідомити покупця про відправлення товару, а також надати будь-яке інше повідомлення, потрібне для того, щоб дати можливість покупцю .вжити заходів, які звичайно потрібні для прийняття товару.
А.8. Доказ поставки.
- транспортний документ або еквівалентне електронне повідомлення.
Надати покупцю за рахунок продавця делівері-ордер і(або) звичайний транспортний документ (наприклад, транспортна накладна, що передається; морський подорожній лист, що не передається; документ для транспортування по внутрішньому водному шляху; повітряний подорожній лист;залізнична транспортна накладна; автомобільна транспортна накладна або комплексний транспортний документ), який може бути потрібним покупцю для прийняття поставки товару.
Якщо продавець і покупець погодилися використовувати електронний зв'язок у відносинах між собою, то звичайний транспортний документ може бути замінений еквівалентним повідомленням ЕОІ.
А.9. Перевірка, упаковка, маркування.
-Нести витрати, що викликаються перевіркою товару (наприклад, перевірка якості, вимірювання, зважування, підрахунок), які необхідні для цілей поставки товару відповідно до пункту А.4.
Забезпечити за свій рахунок упакування (за винятком випадків, коли у даній галузі торгівлі звичайно прийнято відправляти без упаковки товар, що є предметом договору), потрібне для поставки товару. Упаковка повинна мати відповідне маркування.
А.10. Інші зобов'язання.
На прохання покупця, уповні посприяти йому на його ризик і за його рахунок в отриманні документів або еквівалентних електронних повідомлень (крім згаданих у пункті А.8), що видаються в країні поставки або передані в цю країну й(або) в країні походження товару, які можуть бути потрібними покупцю для вивозу товару. .
На прохання покупця надати останньому потрібну інформацію з приводу одержання страховки.
Б. Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Фея",як покупець -- зобов'язується:
Б.1. Сплата ціни.
Сплатити ціну, передбачену в договорі купівлі-продажу.
Б.2. Ліцензії, дозволи і формальності.
Одержати на свій ризик і за свій рахунок будь-яку імпортну ліцензію або інший дозвіл державних органів і виконати всі митні формальності, потрібні для ввозу товару.
Б.З. Договір перевезення.
Немає зобов'язань.
Б.4. Прийняття поставки.
Прийняти поставку товару, як тільки він буде поставлений в його розпорядження відповідно до пункту А.4.
Б.5. Перехід ризиків.
Нести всі ризики загибелі або пошкодження товару з моменту, коли товар поставлений в його розпорядження відповідно до пункту А.4.
Якщо покупець не може виконати свої зобов'язання відповідно до пункту Б.2, то він повинен нести викликані цим додаткові ризики загибелі або пошкодження товару. Якщо покупець не може надати повідомлення відповідно, до пункту Б.7, то він повинен нести всі ризики загибелі або пошкодження товару, з погодженої дати або строку поставки, але за умови, що товар був належним чином придбаний за договором, тобто виразно відокремлений або іншим чином позначений як товар, що є предметом даного

 
 

Цікаве

Загрузка...