WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

здійснюватися у двох режимах: on-line та off-line.
По-друге - реалізація алгоритмів автоматичного співставлення отриманих від лікувальних закладів рахунків на сплату і планових витрат по справам. Це дозволяє співставляти планові та фактичні суми виплат, здійснювати аналіз та контроль.
По-третє - можливість обробки великих обсягів даних через телефонні лінії - необхідна умова для роботи з загальною базою даних територіально-віддалених офісів.
Спеціально до нашої зустрічі ми підготували матеріал, який може зацікавити спеціалістів - опис етапів вводу та обробки даних в інформаційній системі асістанського центру. Надаємо Вам компактний опис етапів з переліком основних даних, що підлягають обліку:
- Реєстрація звернень та заведення справ - звернення, перевірка валідності полісу, ідентифікація випадку як страхового, заведення страхової справи.
Дані: дата звернення, заявник, застрахований, номер, дата справи, стан справи, статус справи, страхова компанія, тип полісу страхової компанії, номер полісу, параметри полісу, програми страхування, скарги, дата випадку, місце випадку та інші дані.
- Облік лікування - тип захворювання, диагноз, визначення медичних установ, що будуть здійснювати допомогу
Дані: основні диагнози (з довіднику), додаткові діагнози та, остаточний діагноз, медична установа, що надаватиме допомогу (адреса, телефон), медична установа, що здійснюватиме лікування (адреса, телефон), контактна особа (адреса, телефон) та інші дані
- Необхідні заходи, медикаменти та планові витрати - визначення заходів та планових сум по ним.
Дані: Призначений обсяг обстежень, попередні суми, Призначений обсяг лікування, попередні суми, Витрати на медикаменти, попередні суми та інші дані
- Моніторинг та контроль якості лікування - моніторинг листування та взаємодії з клієнтом та організаціями по справі, контроль якості лікування відповідно до умов договору кожної страхової компанії, облік всього листування та переговорів з клієнтами, страховими компаніями та медичними закладами.
Дані: Дата контакту, Опис контакту та інші дані
- Приймання, облік та обробка рахунків на сплату від лікувальних закладів - облік даних по рахункам від медичних установ.
Дані: номер документу, дата документу, медична установа, звітний період, період лікування, поліс, застрахований, вид допомоги, сума та інші дані
- Зв'язок рахунків з страховими справами та з плановими сумами по заходам - співвідношення сум рахунків з плановими сумами по справах.
- Формування даних для страхових компаній в електронному вигляді та в вигляді звітів - формування даних для страхових компаній та отримання звітності.
- Аналіз даних, створення звітів - створення внутрішніх звітів.
Звичайно, це не всі етапи роботи, але й названого, мабуть, вистачить, щоб уявити собі той обсяг робіт, з яким щоденно працюють у центрі.
Миттєвий пошук необхідної інформації дозволяє здійснювати максимально швидке виконання всіх облікових операцій. Реакція на будь-який запит теж миттєва. Контролю підлягають абсолютно всі дані. Дані можна відбирати по одному критерію або по комбінації критеріїв і отримувати в табличному вигляді.
Чим більше знайомишся з діяльністю Асістанського центру, тим більше вражають її обсяги. Постійно здійснюється обробка колосальних масивів інформації, яка в багато разів перевищую обсяги даних багатьох страхових компаній з численним персоналом. Ефективність, ефективність та ефективність - так можна охарактеризувати організацію роботи . Ефективність від початку до кінця, їй підпорядковано все.
І. Б.: Ми перемогли у тендері й одержали статус офісу-кореспондента (alarm center) на території України лідера світового асістансу EUROPE ASISTANCE саме завдяки високій оцінці нашої технічної бази, прекрасній роботі нашої інформаційної системи.
А чи є якісь цікаві плани на найближче майбутнє? З якими новими пропозиціями "Укрінмедстрах" і асістанська компанія познайомлять своїх клієнтів найближчим часом?
І. Б.: Сьогодні ми починаємо знайомити українського споживача з таким продуктом, як домашній асістанс. Що це значить? Якщо наш клієнт не може з якоїсь причини відкрити двері своєї квартири, якщо його улюблена кицька залізла на височенне дерево, якщо є якісь інші хатні й домашні проблеми, то треба буде тільки зателефонувати до асістанської компанії - і наші фахівці швидко ці проблеми усунуть. І хоча цей продукт ще перебуває у стадії розробки й удосконалення, деякі послуги по домашньому асістансу ми надаємо уже зараз. Думаємо, що саме цей вид послуг буде користуватися попитом у наших споживачів. Адже домашній асістанс, включаючи й пошук хатньої робітниці чи кухаря, і прогулянки з домашніми тваринами, і багато іншого, дозволить людям позбавитися багатьох проблем, а значить - підвищити якість свого життя.
Ще в наших найближчихпланах - відкриття двох телефонних ліній.
Перша з них, лінія 800-, призначена для наших клієнтів: зателефонувавши по цьому телефону, клієнт може одержати будь-яку потрібну інформацію, причому ця послуга буде безплатною. І друга лінія - лінія 900-. Вона призначена для тих, хто не має страхового поліса, але цікавиться, наприклад, спектром дії медичних препаратів, місцезнаходженням якоїсь аптеки чи лікарні, де можна знайти якийсь препарат, де розташована автозаправка і таке інше. Ця лінія буде платною. Але ми не хочемо, щоб склалося враження, що заробляємо тільки на телефонних дзвінках. Тому ми на час пошуку потрібного провайдера потрібної послуги не тримаємо телефонну лінію зайнятою, а передзвонюємо з готовою відповіддю по контактному телефону. Таким чином, ми задовольняємо запит клієнта і економимо його кошти. Думаю, що це буде цікаво для клієнта й він ніколи не матиме до нас претензій. До речі, такої послуги не надає жодна асістанська компанія ані в Україні, ані в Росії.
Дякую. І дуже б хотілося повернутися до теми медичного страхування. Адже саме з нього почала свій шлях сучасна й надійна страхова компанія "Укрінмедстрах". Ніщо не дається нам так дешево й не обходиться так дорого, як здоров'я - ця істина відома людям сотні років. Що може запропонувати ДАСК "Укрінмедстрах" саме у цій галузі?
С.С.: У сьогоднішніх умовах медичного обслуговування в Україні проблема одержання якісної медичної допомоги дуже актуальна і, як варіант її вирішення, "Укрінмедстрах" пропонує програми добровільного медичного страхування. У рамках програм компанія проводить організацію надання медичної допомоги, контроль за її якістю, а також її оплату в межах страхової суми. Ми надаємо медичну допомогу Застрахованим за системою пріоритетного обслуговування; працюємо з довіреними лікарями; проводимо постійний моніторинг якості лікування й облік усіх побажань клієнтів; страхування здійснюється без попереднього медичного огляду (окрім програми "Стоматологічна допомога"); обслуговування клієнтів починається з першого дня дії договору; є можливість комбінування медичних програм і внесення нових послуг за бажаням клієнта; існує гнучка система знижок.
Говорити про роботу Держаної акціонерної страхової компанії "Укрінмедстрах" та Асістанського Центру "L.I.S."можна ще дуже багато. Працюють тут люди, які дійсно знають і люблять свою справу, піклуються про свого клієнта, дійсно дбають про його завтрашній день.
Наостанок хочеться зауважити: громадяни всіх розвинених країн, дбаючи про власну безпеку та здоров'я, майбутнє своїх дітей, щоденно забезпечують цю турботу реальними діями, далеко не останньою серед яких є придбання страхового полісу. Практикою доведено, що життя без страхового поліса безпечним і повноцінним сьогодні не буває, це свого роду гарантія того, що в скрутну хвилину людина ані на мить не залишиться наодинці зі своїми проблемами. І сьогодні, коли Україна прагне увійти до Європейського співтовариства, коли ми дедалі більше подорожуємо, підвищується інтенсивність нашого життя, варто подбати про власну безпеку, знайти той оберіг, що завжди стане в пригоді. Саме таким оберегом може стати для кожного з нас ДАСК "Укрінмедстрах" і Асістанський Центр.

 
 

Цікаве

Загрузка...