WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

медичний аудит послуг, що надаються, по кожному випадку амбулаторного чи стаціонарного лікування (перевірка обгрунтованості призначення певних медичних послуг/процедур та їх вартості);
- виключення необгрунтованих госпіталізацій по амбулаторним випадкам;
- правильне співставлення необхідності тривалої госпіталізації чи репатріації .
Усі ці важелі, що застосовуються при управлінні медичними ризиками, за нашими статистичними даними, понижують збитковість СК приблизно на 30%.
Ми надаємо можливість доступу страхової компанії до наших електронних баз даних: починаючи з цифрових записів телефонних переговорів і закінчуючи даними інформаційної системи Insurance Company.
А чим ще характеризується поняття якісного сучасного асістансу?
С. С.: Велика увага приділяється розширенню бази медичних та інших провайдерів.. Наша асістанська мережа - це налагоджені договірні стосунки з 850 медичними закладами України різними за вартістю, спектром послуг, що надаються і комфортабельністю. ЇЇ наявність у вигляді інформаційоної електронної бази дозволяє швидко прийняти рішення щодо підбору оптимального провайдера. Медичні послуги надаються довіреними лікарями компанії. Здійснюється оперативний моніторинг якості надання медичних та інших послуг шляхом виїзду лікарів-координаторів на місце пригоди, у медичні заклади. Спілньою угодою передбачена відповідальність медичних закладів за неправильні дії та помилки їх лікарів. Сплата послуг здійснюється тільки по факту надання допомоги. У чотирнадцяти регіонах України є власні лікарі-координатори, які можуть оперативно прибувати на місце пригоди для ведення справи та для врегулювання страхових випадків у медичних закладах. Також ми маємо прямі договори з 250 станціями технічного обслуговування та з іншими сторонніми організаціями, які надають послуги, наприклад, по транспортуванню, буксировці транспортних засобів з будь-якої точки України. До того ж, ми замовляємо готелі та надаємо інформацію про місцезнаходження кафе чи автозаправок на дорозі. Окрім того, пропонуємо юридичний асістанс: юрист може виїхати прямо на місце пригоди зразу ж після того, як наш клієнт звернеться в наш центр. Кваліфіковані юристи задовольнять будь-які запити наших клієнтів, нададуть потрібну консультацію й необхідну допомогу відповідно до ситуації.
Скажіть, будь ласка, якщо є різні види страхування, різні страхові програми за різними ризиками, то, значить, мають бути й різні види асістансу?
С. С.: Асістанський центр, що сьогодні вже стає асістанською компанією й самостійною юридичною особою, поєднує в собі медичний, технічний, юридичний, інформаційний, домашній асістанс з надання послуг на території України і всього світу. Кожен із цих видів асістансу має прекрасне технічне забезпечення, працюють тільки висококваліфіковані фахівці.
А чи не могли б Ви пояснити, чому все-таки було вирішено створити окрему компанію, яка б спеціалізувалася на асістансі?
С. С.: Організація окремої спеціалізованої фірми - єдиний шлях до забезпечення максимально ефективного надання асістанських послуг. Кількість телефонних дзвінків щодня досягає 200-300, щоденна кількість нових відкритих справ - 70. Усі телефонні дзвінки автоматично підлягають цифровій реєстрації. Уся інформація підлягає обліку в системі ASSISTANCE, що є підсистемою загальної інформаційної системи ДАСК "УКРІНМЕДСТРАХ" Insurance Company. Інтегрована інформаційна система Insurance Company, що розроблена компанією Українські страхові інформаційні системи, здійснює облік всієї страхової інформації в єдиному інформаційному середовищі. Повну інформацію про систему можна отримати на сайті http://ln.com.ua/~uiis.
Чи не могли б Ви назвати партнерів асістанської компанії "Укрінмедстраху"?
С.С.: Нашими партнерами є іноземні й українські страхові компанії, банки, корпоративні клієнти іноземних страхових компаній: AXA Colonia, Balva, Snora Garantas, Preventa, ЗАТ "Страхова Група "TAC", Українсько - Швейцарська АСК AKV-Garant, СК "QBE УГПБ Іншуренс" , ВАТ "НФСК "Гарант-Ре", Городська страхова компанія (Росія), Кий-Авіа-Гарант, ВАТ СК "ОРАНТА - ДНІПРО" АСК "ВИКТОРИЯ" (Росія) , банки Аваль, Еталон та Укрсоцбанк.
Ми здійснюємо максимально швидку евакуацію застрахованого в країну проживання. Для прикладу, нещодавно застрахована EUROP ASISTANCE з Бельгії була госпіталізована нами в лікарню з гіпертонічною кризою, що ускладнювалася ішемічною хворобою з декомпенсацією. Впродовж однієї доби була організована репатріація у медичному супроводі (лікарем з портативним медичним обладнанням і набором медикаментів для невідкладної медичної допомоги), забезпечена термінова візова підтримка, доставка пацієнтки до борту літка автомобілем швидкої допомоги.
Ось ще приклад: лікування мароканської студентки у Львові з переломом шийного відділу хребта з тетрапарезом (з порушенням рухової функції в кінцівках). Хвора була успішно прооперована у Львівській лікарні й евакуйована до Парижу в госпіталь нейрохірургії. Завдяки великому потоку обслуговуваних нами клієнтів, маємо можливість домовлятися з медичними закладами, до яких звертаємось за допомогою, про систему знижок, що діятимуть і для майбутніх клієнтів. Асістанський центр надає можливість страховим компаніям створювати страхові продукти світового рівня, оскільки маємо доступ до найкращих взірців надання страхових послуг всього світу.
Сергію Михайловичу, але ж така досконала організація асістанських послуг вимагає дійсно досконалого технічного забезпечення. Що б Ви могли сказати про це?
С.С.: Ефективна робота неможлива без оптимізації та автоматизації усіх облікових процесів. Годі й казати, що ручна обробка таких обсягів даних просто неможлива, і тому все повинно бути максимально формалізовано для можливості автоматичної обробки. Процес автоматизації діяльності пройшов шлях від традиційного написання простих програм для вирішення локальних завдань до сьогоднішньої потужноїінформаційної системи ASSISTANCE, що реалізована в архітектурі клієнт-сервер на найсучасніших технологіях, з використанням системи керування базами даних MS SQL Server 7.0. Інформаційна система ASSISTANCE - одна з найдосконаліших систем у цій галузі - отримала високу оцінку фахівців EUROP ASSISTANCE. Про підвищені вимоги щодо надійності системи говорить хоча б те, що при виході з ладу бази даних навіть на одну ніч потік інформації перестає контролюватися, а при втраті хоча б частини інформації відновити її з інших джерел неможливо.
Уся інформація Асістанського центру фіксується в базі даних. При великих обсягах різнорідної інформації треба не загубити жоден виклик, довести кожну справу до кінця. Нічого не повинно бути втрачено або пропущено. По кожному елементу даних автоматично фіксується дата та код оператора, що вводив та змінював інформацію.
У системі обліку реалізований єдиний реєстр застрахованих. Для ідентифікації застрахованих використовуються індивідуальні страхові коди. Це дозволяє ефективно контролювати взаємодію з клієнтом, знизити можливість помилок або фальсифікацій. У системі також реалізована розвинена структура довідників: страхові продукти, діагнози, міста, країни, види діяльності, оператори системи, постраждалі, страхові компанії, лікувальні засоби, контактні особи та багато іншого. Завжди можна оцінити заявлені збитки й співставити їх із фактичними виплатами. Таким чином, ми можемо подати страховим компаніям і реальні показники оптимізації виплат. Це дуже важливо для страхових компаній, які отримують від нас, окрім економії, ще й захист від шахрайства та зловживань, адже на сьогодні збитковість добровільного медичного страхування складає приблизно від 30 до 80%.
Окрім високих показників надійності та ефективності, основне - це якісно новий рівень підходів до роботи з інформацією, який базується на таких складових:
По-перше - реалізація логіки та структури даних системи ASSISTANCE у відповідності з логікою бази даних страхової компанії, і, як результат, можливість роботи в єдиному інформаційному середовищі. Обмін даними між страховою компанією та асістанським центром може

 
 

Цікаве

Загрузка...