WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

Послуги Аcістансу – запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги - Реферат

Послуги Аcістансу - запорука негайно наданної кваліфікованої медичної допомоги
"Було б здоров'я, а все інше купим", - кажуть у народі. І це дійсно так: можна купити шубу, машину, квартиру, а ось здоров'я купити не можна, здоров'я можна тільки берегти. І ніхто не знає, що чекає його попереду, навіть найміцніші й найздоровіші не застраховані від хвороби чи від втрати працездатності. Не застраховані! А застрахуватися можна! Звичайно, не від хвороби, від цього не застрахує ніхто, а ось укласти договір добровільного медичного страхування, за яким у випадку хвороби Вам буде негайно надана найкваліфікованіша медична допомога, можна. І, як показує досвід розвинених країн, просто необхідно! На жаль, сьогодні далеко не всі наші співгромадяни розуміють користь і необхідність страхових послуг. Як каже жартома Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК "Укрінмедстрах": "Для наших громадян добровільне страхування, як і страхування від'їжджаючих за кордон, носить характер випадковості, пориву слов'янської душі".
На сучасному ринку страхових послуг в Україні помітне місце посідає Державна акціонерна страхова компанія "Укрінмедстрах". Компанія добре знана і фахівцями, і споживачами страхових продуктів. Вона працює вже чотири роки.
На декілька запитань люб'язно погодилися відповісти співробітники компанії: начальник управління медичного страхування, кандидат медичних наук Сергій Михайлович Срібний і Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК "Укрінмедстрах", кандидат медичних наук.
Сергію Михайловичу, на українському ринку страхових послуг Державна страхова компанія "Укрінмедстрах" відома з 1997 року. І, не зважаючи на досить молодий вік, компанія стабільно посідає місце серед кращих страхових компаній України. Чим Ви можете пояснити такий успіх?
С.С.: Успіх компанії пояснюється незмінною увагою до потреб клієнта, постійним вдосконаленням страхових продуктів, високою кваліфікацією фахівців.
Я знаю, що ДАСК "Укрінмедстрах" пропонує своїм клієнтам досить велику кількість страхових продуктів, страхування найрізноманітніших ризиків: автомобільне страхування, туристичне, страхування фінансових ризиків... Але ж навіть у назві компанії є словосполучення "медичне страхування". Чому ж компанія не обмежилася тільки цим, а активно розширює спектр своїх пропозицій для споживачів страхових продуктів?
С.С.: Компанія, яка хоче мати успіх на ринку, яка хоче успішно розвиватися, не може стояти на одному місці. Обмежитися тільки медичним страхуванням ми просто не мали права: ані по відношенню до себе, як до компанії, ані по відношенню до своїх клієнтів. Адже клієнт часто хоче мати не тільки поліс медичного страхування, але й поліс автомобільного страхування, застрахувати своє майно, свій бізнес, якісь фінансові ризики. Ми прагнемо якнайповніше задовольнити потреби наших клієнтів, і саме тому постійно шукаємо щось нове, розширюємо спектр своїх пропозицій, дбаючи при цьому про якість надання послуг.
Скажіть, чим, на Вашу думку, компанія "Укрінмедстрах" відрізняється від інших страхових компаній на ринку України?
На мою думку, найголовніша відмінність ДАСК "Укрінмедстрах" від інших страхових компаній України полягає в тому, що "Укрінмедстрах" має на сьогодні унікальний для України асістанський центр, який може повністю задовольнити потреби наших клієнтів.
А що таке асістанський центр? Він виконує функції диспетчерського центру чи має більш широкі повноваження?
У розмову вступає Ірина Вікторівна Бєлозьорова, директор асістанського центру ДАСК "Укрінмедстрах":
І. Б.: Асістанський центр до деякої міри, звичайно, виконує функції диспетчерського центру, але має значно ширші повноваження й можливості
Сьогодні Асістанський Центр вже переріс межі підрозділу страхової компанії й набув статусу самостійної юридичної особи. Створений на базі Асістанського Центру ДАСК Укрінмедстрах - Асістанс-Центр "L.I.S." став окремою компанією, яка підтримує найтісніші стосунки з ДАСК "Укрінмедстрах". Хочу зауважити, що такої асістанської компанії в Україні ще просто не було. Це перша асістанська компанія, яка має можливість вирішувати увесь спектр питань, пов'язаних із допомогою застрахованим особам на тому ж високому рівні, як це узвичаєно у світовій практиці. Ми виграли тендер, і тепер маємо статус офісу-кореспондента EUROPЕ ASSISTANCE, лідера світового асістансу, з центральним офісом у Парижі (EUROP ASSISTANCE має рейтинг №1 у світовому переліку асистуючих компаній). Той рівень асістансу, який ми сьогодні можемо запропонувати й пропонуємо в Україні, існує тільки в розвинених країнах Європи.
С.С.: Сьогодні основні зусилля на страховому ринку здебільшого спрямовані на продаж страхових продуктів, страхових полісів, а супроводженню договорів страхування увага майже не приділялася. Але справа в тому, що програми страхування досить схожі, проблем з організацією медичної допомоги не так і багато. І суттєва різниця тільки у якості та оперативності надання послуг, врегулюванні фінансових питань. На мою думку, на сучасному етапі розвитку страхового ринку центр уваги буде зміщуватися в напрямку асістанської допомоги та врегулювання збитків. Відповідно, буде зростати зацікавленість наших громадян до змісту правил страхування й до умов надання допомоги при настанні страхового випадку.
Донедавна страховими компаніями з метою зменшення власних витрат на ведення справи практикувалося надання послуг по врегулюванню страхових випадків силами відділу медичного страхування. Але таке рішення не може вважатися досконалим і оптимальним, оскільки в цьому випадку страхова компанія займається не притаманною їй діяльністю. За останній час в Україні сформувалися спеціалізовані компанії, що надають ці послуги застрахованим: медичні, технічні, інформаційні послуги з покриттям "Україна" або "Україна + весь світ" - асістанські компанії. Вони мають стійку тенденцію до активного розвитку. Можу без перебільшення сказати, що асістанська компанія, що виросла з нашого асістанського центру - найкраща в сьогоднішній Україні й дійсно відповідає найвищим світовим стандартам.
І. Б.: Хочу зауважити, що наш асістанський центр забезпечує не тільки організацію й координацію медичної, технічної, інформаційної, юридичної, повсякденної домашньої допомоги на всій території України, але й за кордоном.
Одна з найголовніших наших переваг - значний досвід, набутий за чотири роки діяльності. Й сьогодні ми маємо можливість не тільки надавати необхідні консультації, не тільки організовувати потрібну нашим клієнтам допомогу, але й можливість урегулювання будь-яких фінансових питань, пов'язаних з медичним обслуговуванням, за допомогою економічної експертизи.
С. С.: Ми маємо ефективну систему відслідковування та гнучку систему зменшення збитків по страховому випадку для страхових компаній на всій території України. Налагоджено тісний зв'язок з Управлінням бюджетної страхової медицини та нових медичних технологій, Головним управлінням організації медичноїдопомоги дорослому населенню, дітям і матерям, Головним управлінням економіки Міністерства охорони здоров'я. У штаті асістанського центру економісти-експерти, які здійснюють співставлення рахунків на сплату від медичних закладів з тарифними сітками - економічну експертизу страхового випадку. Завдяки прямим Угодам з EUROP ASSISTANCE Holding ми маємо право на медичне обслуговування наших клієнтів, що подорожують за межами України, за приоритетними цінами із значними знижками, що сягають 15-50% від стандартної вартості медичних послуг. Крім високої якості послуг, намагаємося зробити їх надання максимально зручним.
Сьогодні організувати будь-яку медичну послугу відносно просто, значно складніше здійснити контроль над витратами, ревізію рахунків.
Наступні фактори дозволяють досягти економії коштів СК:
- надання медичної допомоги провайдером за приорітетними цінами (при збереженні якості медичних послуг). Забезпечуючи певний об'єм постійних клієнтів асістанс компанія має можливість домовлятися про зниження стандартних цін за їх обслуговування;
-

 
 

Цікаве

Загрузка...