WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → Страхова компанія ТАС - Реферат

Страхова компанія ТАС - Реферат

Реферат

на тему:

Страхова компанія ТАС

Про компанію

ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" – одна з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням.

Закрите акціонерне товариство "Страхова компанія "ТАС" - правонаступник Страхової компанії "ПриватПоліс", що була зареєстрована 6 травня 2000 року, і отримала Ліцензію Міністерства фінансів України № 4 від 20.07.2000 року на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя.

24 квітня 2001 року компанія була перереєстрована з новою назвою - Страхова компанія "ТАС", та 29 травня 2001 року отримала нову Ліцензію Міністерства Фінансів України серія АА № 011429 на здійснення страхової діяльності в формі добровільного страхування життя.

18 липня 2003 року ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" отримала в Державній комісії з регулювання ринків фінансових послуг (ДКРРФП) Ліцензію серії АА № 520052 на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя на необмежений термін. Ліцензія видана у відповідності зі статтею 38 Закону України "Про страхування". Дія нової ліцензії почалася 19.07.2003 року.

З 2001 року Страхова компанія "ТАС" входить до складу Фінансової групи "ТАС" разом з Страховою групою "ТАС", Страховою компанією "ТАС-Капітал", АКБ "ТАС-Комерцбанк" та ЗАТ "ТАС-Інвестбанк".

З червня 2001 року Страхова компанія "ТАС" є членом Ліги страхових організацій України.

Стратегічним партнером СК "ТАС" з перестрахування є лідер світового ринку перестрахування – Мюнхенське перестрахове товариство.

Загальна інформація

Основна діяльність

Закрите акціонерне товариство "Страхова компанія "ТАС" працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ "Страхова компанія "ПриватПоліс", заснованої у 2000 році. СК "ТАС" стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія "ТАС" входить до складу фінансово – інвестиційної групи, основним кінцевим акціонером якої є Сергій Тігіпко.

Місія компанії

Протягом своєї діяльності пропонувати своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням; забезпечувати клієнтам надійний захист, впевненість і спокій.

Мета

Для кожного клієнта компанії на протязі багатьох років залишатись висококваліфікованим радником з фінансового планування і надійним партнером з убезпечення життя.

Принципи діяльності

У своїй роботі ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" керується принципами:

Партнерства:

кожний клієнт компанії є її рівноправним партнером, задоволення потреб і побажань якого є першочерговим завданням компанії;

Послідовності:

компанія послідовна у своїх рішеннях і діях та прагне створювати довгострокові відносини з клієнтами, співробітниками та діловими партнерами;

Побудови міцної команди:

компанія надає кожному співробітнику можливість реалізувати особистий потенціал, сприяє розвитку професійних знань і вмінь, натомість очікує від співробітників постійного самовдосконалення і готовності зробити свій внесок у розвиток бізнесу убезпечення життя;

Надійності:

компанія відповідально ставиться до своїх завдань і прийнятих рішень, виконуючи домовленості і зобов'язання якісно і вчасно;

Інновацій:

для досягнення максимального результату у своїй діяльності компанія творчо використовує набуті знання та практичний досвід, постійно впроваджує новітні технології і завжди готова до змін.

Ліцензії

Свою діяльність Компанія здійснює за безстроковою ліцензією Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України серії АА № 520052 від 19.07.2003 року на здійснення страхової діяльності у формі добровільного страхування життя.

Членство в організаціях

2001 рік. Страхова компанія "ТАС" однією з перших страхових компаній України уклала договір про перестрахування з Мюнхенським Перестрахувальним Товариством (Munich Re) – визнаним світовим лідером з перестрахування великих ризиків.

2001 рік. СК "ТАС" отримала членство у Лізі страхових організацій України.

2006 рік. СК "ТАС" стала членом найбільш авторитетної всесвітньої консалтингової організації у сфері страхування життя LIMRA (Life Insurance Marketing Research Association), яка надає дослідницькі, навчальні, проектні та інформаційні послуги та налічує більше, ніж 800 компаній – членів асоціації у всьому світі.

Структура портфелю

На ринку страхування життя СК "ТАС" реалізує програми індивідуального та корпоративного убезпечення життя, а також програми страхування життя позичальників банків. Загальна кількість договорів страхування за 2007 рік 14 379, в тому числі: 11 252 - договори з фізичними особами; 125 – договори з юридичними особами; 3 002 – договори банкострахування. Загальна кількість осіб, застрахованих у СК"ТАС" станом на 01.01.2008 року – 34 894 чоловік.

Розвиток мережі філій

З липня 2007 року ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" розпочала побудову власної агентської мережі. На сьогоднішній день відкриті і активно працюють чотири офіси мережі в Києві та офіси у Дніпропетровську, Житомирі, Черкасах, Харкові та Луганську. На протязі 2008 року планується активне розширення мережі компанії: офіси будуть відкриті ще в семи містах України.

Оцінки експертів ринку

За версією журналу "Експерт – Україна" та рейтингової агенції "Експерт – Рейтинг" СК "ТАС" у щорічному (рі)-рейтингу стабільності страхових компаній отримала найвищий рейтинг стабільності Ааа.

Восени 2007 року ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" відзначена медаллю фестивалю – конкурсу "Вибір року" в Україні у номінації "Страхова компанія року зі страхування життя".

Історія компанії

2008

13 жовтня - на початку жовтня поточного року оргкомітет Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в України оприлюднив результати маркетингових досліджень, проведених протягом 2008 року в рамках процедури визначення лауреатів. За підсумками реалізованих заходів, оцінки Експертної Ради якісних характеристик послуг компанії, висновків Рекламної комісії у відношенні популяризації послуг страхування, думки Високого Журі та Оргкомітету фестивалю-конкурсу тощо ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" визнана кращою у номінації "страхова компанія року зі страхування життя".

04 вересня - за версією рейтингової програми "ТОП-100. Кращі компанії фінансового сектору України", яка щорічно проводиться видавництвом "Економіка", Страхова компанія "ТАС" увійшла в ТОП-10 компаній, що спеціалізуються на страхуванні життя

27 серпня - за інформацією, наданою Управлінням персоналу компанії кількість співробітників головного офісу перевищила 100 чоловік і продовжує зростати. Зокрема, за сім місяців поточного року чисельність штатного персоналу СК "ТАС" збільшилась на 56% (наприкінці 2007 року компанія нараховувала 64 співробітники)

18 серпня - в рамках стратегії розвитку компанії, що була розроблена і впроваджена у 2007 році, Страхова компанія "ТАС" продовжує активну роботу, напрямлену на забезпечення та зміцнення ринкових позицій компанії. Керівництво компанії розуміє, що в цьому процесі персонал компанії відіграє вирішальну роль. Саме з цих міркувань, на черговому засіданні Наглядової Ради СК "ТАС" за поданням Голови Правління компанії було прийнято рішення про призначення Дунюшкіна Віталія Володимировича та Бордюга Максима Володимировича Заступниками Голови Правління.

22 липня - на початку поточного року Страхова компанія "ТАС" оголосила про реалізацію удосконаленої стратегії розвитку компанії і програми розширення перспективних каналів продажів. В рамках цього проекту укладено угоду про співробітництво з найбільш потужною компанією у сфері надання посередницьких послуг зі страхування життя на Західній Україні - "101 Школа Успіху".

08 липня - Страхова компанія "ТАС" з радістю повідомляє про початок нового партнерства: в рамках реалізації стратегії розвитку компанії і програми розширення перспективних каналів продажів укладено угоду про співробітництво з однією з провідних та найбільш потужних компаній у сфері надання посередницьких послуг зі страхування життя - "АФС – Україна".

01 червня - В рамках серії заходів, присвячених міжнародному Дню захисту дітей, ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" приєдналася до всеукраїнського благодійного проекту "Перший подих", спрямованого на допомогу пологовим будинкам України та медичним закладам, які займаються вирішенням проблем дитячої смертності, а також придбання обладнання для діагностики та збереження життя немовлят, що народилися передчасно.

27 травня - ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" приєднала своїм клієнтам частку прогнозованого додаткового інвестиційного доходу у вигляді бонусів. З урахуванням гарантованого інвестиційного доходу згідно ст.9 Закону України "Про страхування" загальний розмір приєднаних бонусів становить: у національній валюті – 18,23% річних; у доларах США – 12,31% річних; у євро – 9,12% річних.

09 квітня - відбулися чергові Загальні збори акціонерів Закритого акціонерного товариства "Страхова компанія "ТАС"

31 березня - За підсумками 2007 року ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" отримала почесне звання лауреата національної галузевої програми "Український Фінансовий Олімп" у номінації "Провідна вітчизняна страхова компанія за надання послуг страхування життя зі світовим рівнем якості".Експертна рада програми, до складу якої входять кращі серед бухгалтерів, аудиторів, ринкових аналітиків, економістів, представників страхового бізнесу, спеціалістів інвестиційного бізнесу тощо, у офіційному висновку підтвердила, що Страхова компанія "ТАС" є надійною та фінансово стійкою установою, що здійснює діяльність у сфері страхування життя у повній відповідності із законодавством України та власним статутом, задовольняє вимогам та нормативам, встановленим Міністерством фінансів України та Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг, і має бездоганну ділову репутацію.


 
 

Цікаве

Загрузка...