WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → ВАТ страхова компанія універсальна - Реферат

ВАТ страхова компанія універсальна - Реферат

Наші корпоративні Клієнти

Робота Страхової компанії "Універсальна" спрямована, перш за все, на фізичних осіб, тому більшість розроблених стратегічних планів покликані якнайповніше забезпечити потреби кожної людини. Варто зазначити, що останніми роками інтерес до страхових послуг в країні невпинно зростає.

Довіра Клієнтів — це найкраще, чого може бажати кожна компанія. І нам надзвичайно приємно, що багато провідних організацій та підприємств України високо оцінюють нашу роботу і довіряють нам турботу про свій спокій і впевненість у завтрашньому дні.

Банки

Компанії

Соціальна активність

Страхова компанія "Універсальна" зайняла активну соціальну позицію у суспільстві. Серед безлічі заходів, ініціатором яких стала компанія, переважна більшість була спрямована на допомогу малозабезпеченим, проекти підвищення загальної страхової обізнаності громадськості, підтримку спорту та акцій національних масштабів.

Серед акцій останніх років "Універсальної" можна зокрема відзначити:

Благодійність та допомога дітям

 • Спонсорство видавництва ювілейної збірки літературної студії "Джерельце" (м. Львів) під назвою "Місто птахів і поетів".

 • За сприяння компанії для операційного відділення Центральної районної лікарні м. Васильків (Київська область) було встановлено монітор МПР5—02 "ТРИТОН". За допомогою нового обладнання стане можливим проведення декількох операцій одночасно. Також обладнання дозволить покращити якість операції, оскільки лікарі зможуть спостерігати за такими важливими параметрами пацієнта як пульс, тиск, частота дихання і т. д. Прилад підходить для будь-якої вікової групи пацієнтів.

 • Перший Міжнародний фестиваль дитячого малюнку. Завдяки допомозі "Універсальної", для участі у кількаденному Фестивалі до Львова прибуло кілька сотень дітей з України та інших держав;

 • Завдяки компанії, в 2004 році 200 дітей-сиріт отримали безкоштовні квитки на виставу, що пропагує правила дорожнього руху а також уроки, що навчають дітей поводитись на дорогах, почули та побачили різдвяні концерти Хорової капели "Дударик".

 • Патронат дитячого санаторія "Смерічка" у місті Ворохта (заклад, що спеціалізується на лікуванні кісткового туберкульозу у важкохворих дітей) в 2005 році.

 • Спільно із благодійним фондом "Серце матері", ВАТ "Страхова компанія "Універсальна" організувала виставу для дітей-сиріт та сиріт-інвалідів, спонсорувала подарунки дітям на День Святого Миколая.

 • Придбання необхідного медичного обладнання та медикаментів для Центру дитячої онкогематології Української спеціалізованої лікарні Охматдит. Разом із Міжнародним благодійним фондом "Україна 3000", компанія допомогла дітям, хворим на лейкемію.

 • Підтримка першого українсько-польського благочинного проекту "Партнерство заради дітей". Українські діти-сироти та діти із малозабезпечених сімей вирушили до Польщі для отримання якісного відпочинку.

 • Партнерство та співорганізація Всеукраїнської доброчинної акції "Пробіг заради дітей" — кошти, зібрані доброчинним пішим марафоном, були скеровані у пологові будинки України.

Поширення страхової культури

 • Організація всеукраїнського PR-проекту "Страховий ринок України". В результаті було започатковано створення регіональних об'єднань страховиків для лобіювання інтересів перед державними органами, підприємництвом та ринком послуг для фізичних осіб.

 • Ініціатор кількатисячних публікацій — детальних пояснень щодо нюансів законодавства, єдиної тарифікації, видів страхування, актуальних питань розвитку страхової справи, які надали професійні фахівці "Універсальної" та керівники понад 2 десятки інших страхових компаній.

 • Традиційне спонсорство ВАТ "Страхова компанія "Універсальна" Міжнародного Ялтинського Форуму учасників страхового ринку.

Підтримка спорту

 • Щорічна підтримка Кубку України з перегонів на позашляхових автомобілях Федерації Автоспорту України.

 • Спонсорство некомерційних командних змагань з пішого туризму — екстрім-перегонів серед 14 команд "Gorgany Race 2007" у гірському масиві "Горгани" в Українських Карпатах

 • Генеральний страховик Національної гімалайської експедиції "Україна — Гімал 2007". Компанія надала допомогу при евакуації альпіністів після сходження лавини.

 • Організація та спонсорство міжнародних змагань "Ралі "Галіція-2006". "Універсальна" виступила генеральним страховиком акції з безпрецедентною сумою відповідальності — 200 тисяч гривень.

Інші масові соціальні акції

 • Створення нового проекту, присвяченого подорожам по Україні — "Україна на Вікенд" (www.uaweekend.com). Інтернет-ресурс містить всю необхідну інформацію для подорожуючих по Україні: цікаві маршрути подорожі, готелі, кафе, мережі АЗС та банкоматів тощо.

 • Підтримка випуску туристичного довідника видавництва "Балтія Друк", по містах, історичних пам'ятках і заповідних місцях України з кольоровими ілюстраціями і картами.

 • Спільне із торговою маркою "ОККО" святкування Дня міста у Івано-Франківську — організація яскравого шоу за участю зірок естради та Вірастюка.

 • Організаційна та фінансова підтримка Всеукраїнського журналістського пробігу "Схід і захід разом" в 2005 році.

Команда

Ринок страхування України динамічно розвивається, і щоб ефективно та успішно працювати в його умовах, потрібна високопрофесійна команда спеціалістів. Персонал є найголовнішим капіталом Страхової компанії "Універсальна". Компанія надає великого значення всебічному розвитку своїх працівників, підвищенню їхнього професійного рівня та створенню умов, які сприяють їхній самореалізації.

 • З метою вдосконалення мотиваційної програми в компанії введено систематичне (1 раз на півроку) анонімне опитування працівників щодо рівня задоволеності умовами праці.

 • З метою розвитку персоналу в компанії запроваджений комплекс заходів, що забезпечує відповідність працівника перспективним завданням компанії.

 • У компанії введена та успішно діє орієнтаційна програма для нових працівників компанії, програма підвищення кваліфікації працівників компанії відповідно до займаної посади.


 
 

Цікаве

Загрузка...