WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаСтрахування → Особливості Інтернет-страхування - Реферат

Особливості Інтернет-страхування - Реферат

Відвідувач порталу може довідатися про кращі пропозиції по будь-якій страховці, що діють саме в його штаті.
Існують також міні-портали, які поєднують від 2-х до 10-ти компаній, що працюють в одній або в різних областях страхування. Дані портали інтегрують учасників проекту в одну віртуальну страхову систему, через яку клієнт може купити поліс у режимі онлайн. Тим самим, на одному Web-Сайті клієнтові пропонується безліч різних страхових продуктів. Звичайно потенційному Страхувальникові спочатку пропонується вибрати потрібну йому страхову програму, а потім уже компанію. До таких порталів ставляться, наприклад, універсальний портал QuickenInsurance (поєднує Travelers, Electric Insurance, Reliance Direct і Ohio Casualty Group) і портал медичного страхування eHealthInsurance (Kaiser Permanente, PacifiCare, Blue Cross/Blue Shield і Health Net).
Звичайно, на персональних Web-Сайтах компанії або на міні-порталах відвідувачеві рекомендується пройти реєстрацію, тобто заповнити анкету з особистими даними й, якщо на сайті пропонується один вид послуг, даними, які можуть бути використані при подачі заявки на страхування.
Нижче я навів список компаній, які здійснюють продаж полісів повністю через Інтернет. Незважаючи на те, що майже кожна американська страхова компанія володіє власним Web-Сайтом, більшість із них для надання своїх послуг у Мережі воліють мати справу зі страховими Інтернет-Брокерами - страховими порталами.
Компанія Інтернет-Представництво
American International Group www.aigdirect.com
Esurance www.esurance.com
Electric Insurance Company www.electricinsurance.com
eCovarage www.ecoverage.com
Aflac www.aflac.com
RelianceDirect Insurance Company www.reliancedirect.com
Allstate www.allstate.com
Instant Auto Insurance www.instantauto.com
Unum www.unumdirect.com
Що заважає Інтернет - страхуванню?
Одна з причин - порівняно повільний розвиток страхування on-line - чисто технічна. Щоб бути учасником такого роду угод, треба мати комп'ютерне устаткування, що відповідає певним вимогам, і доступ в Інтернет.
Інша причина в тому, що далеко не всі види страхування можна здійснювати віртуально. Наприклад, страховик повинен реально оцінити, елітний будинок або гігантський виробничий корпус який застраховують на таку величезну суму, і чи не підсувають під їхнім виглядом яку-небудь руїну? Не піддаються стандартизації й багато ризиків.
Природний відбір:
Проблема полягає в тому, що якщо цінові переваги проявляться не завтра то багато які площадки можуть і не "дожити". Вже немає таких провайдерів керування ризиками як: riskclick.com, iwic.com и gorisk.com. На думку експертів, подальші втрати неминучі - Наприклад, Самьюел Грінгард (Samual Greengard) в Business Finance виражає думку про те, що в цій сфері діяльності виживає лише жменька веб - вузлів.
Разом з тим, озвучуються й більше песимістичні прогнози, хоча вони й не типові. Так, Том Дент (Tom Dente), виконавчий віце-президент з фінансових послуг в A.T.Kearney, відзначив, що інтерес до повносіткової моделі розміщення ризиків згас через два роки після її появи. Мэт Фланаган (Matt Flanagan), виконавчий віце-президент, що вирішує питання маркетингу в Providence, розділяє цю точку зору. "Навколо технології сьогодні існує маса негативного, - говорить він. - Багато в чому, це пов'язане з тим, що венчурні капіталісти бралися фінансувати всякого роду сумнівні витівки, які не прижилися. Страхова галузь адаптує прийнятні рішення, а інші відімруть самі собою".
Недивлячись на те, що галузь робить відбір найбільш перспективних рішень, залишається фактом, що менеджери по керуванню ризиками не завжди схильні розглядати себе як технологів. "Для того щоб площадки заробили, потрібно, щоб ризик-менеджери почали використовувати більше технологічні рішення у своєму бізнесі", - думає г-н Фланаган.
Однак г-н Уілсон вірить у те, що його колеги оберуть саме даний шлях: "Завжди потрібен час на те, щоб звикнути до нового. Але всі відчувають, що нові технології відіграють дуже важливу й позитивну роль у сучасному бізнесі".
Ще одна причина - Інтернет шахраї.
Торгівля в режимі он-лайн стала новим полем діяльності не тільки для страховиків, але й для страхових шахраїв. Для боротьби із шахрайством розробляються нові технології, покликані допомогти страховикам відрізнити справжні претензії від фальшивих.
"Головне, щоб технології допомагали боротися зі страховим шахрайством, а не збільшували його рівень, - говорить віце-президент компанії Conning & Co Джері Л. Райлі (Geri L. Riley). - Це питання вимагає щоденної уваги". Для виявлення випадків шахрайства фахівці детально вивчають і відслідковують дані, аналізують нестандартні ситуації. Однак шахраї займаються тим же й не поступаються страховикам в обізнаності, вважає Джері Райлі.
Державні органи розробляють усе більш складні програми для боротьби зі страховим шахрайством і роблять покарання за здійснення цього злочину усе більше суворим. Однак, на думку Джері Райлі, цього недостатньо, тому що будь-яке покарання блякне на фоні потенційної вигоди, що може принести шахрайство. Оскільки покарання найчастіше не порівнянне з масштабами вигоди, імовірність бути пійманим рідко зупиняє шахраїв.
Марті Неврла (Marty Nevrla), директор відділу по розслідуваннях страхового шахрайства в страховому департаменті Арканзасу, вважає, що право встановлювати покарання за страхове шахрайство залишиться за владою штатів і не буде передано федеральній владі, поза залежністю від того, на який рівень піднімуться проблеми регулювання страхового ринку. Марті Неврла пояснює це тим, що у федерального уряду не вистачає ресурсів для боротьби зі страховим шахрайством. "федерали не хочуть брати на себе цю роботу - у них просто не вистачає людей", - говорить він.
Два підкомітети Комісії з фінансових послуг США займаються створенням функціональної інформаційної мережі для боротьби із шахрайством. Ця мережа дозволить фахівцям, що розслідують випадки шахрайства в сфері фінансових послуг, обмінюватися інформацією про поточні розслідування й дисциплінарні акти, що допоможе краще координувати зусилля по боротьбі зі шахрайством.
Шахрайство з використанням електронної торгівлі ще не досягло максимально можливих розмірів, тому що в цій галузі страховики ще не ведуть досить активної діяльності, вважає Марті Неврла. Більшість страхових компаній ще не скористалисяперевагами обробки транзакцій у режимі он-лайн, основною причиною чого, на думку фахівців, є складнощі, пов'язані із продажем страхування. "якщо хтось захоче купити акції підприємства або товари через Інтернет, із цим не виникне проблем - були б гроші, - говорить Марті Неврла. - А при купівлі страхових продуктів клієнт може виявити, що страховик не хоче продавати свій товар. Для страхової компанії це не просто операція з готівкою: страховик бажає знати, кого страхує".
Той факт, що страхова галузь порівняно повільно освоює ринок електронної торгівлі, насправді може принести вигоду страховикам, тому що вони встигнуть краще підготуватися до виявлення шахрайства. "це гарний спосіб перевірити, чи може страхова галузь вирішувати проблеми завчасно, без авралів", - говорить Марті Неврла. На його думку, розвиток

 
 

Цікаве

Загрузка...