WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Електронний підручник на уроці географії - Реферат

Електронний підручник на уроці географії - Реферат

Руссобит-М.
Россия Подорож по регіонах країни й ілюстровані розповіді про всіх Суб'єктів Федерації в супроводі національної і класичної музики. РМЦ.
Кругосвет Російськомовна версія знаменитої енциклопедії Кольера (Collier's Encyclopedia) еквівалентна 20 книжковим томам. Це другий по обсязі (після 32-томной БСЭ) великий збірник енциклопедичних знань російською мовою. АГАМА - Кругосвет
Медиатека Кирилла и Мефодия Медіатека Кім" представляє собою величезні збірники відео- і аудіоінформації, анімації, інтерактивних атласів і таблиць, мультимедіа-панорам і багато чого іншого. Використовуються сучасні інтернет-технології. Кирилл и Мефодий
Microsoft Encarta Interactive World Atlas 2001 Кирилорія. Мультимедійний атлас-енциклопедія. http://encarta.msn.com/maps/MapView.asp"Россия на рубеже третьего тысячелетия" Електронне видання на російській і німецькій мовах містить загальну інформацію про Росію, включаючи збірку про державний устрій, економіку, релігію, науку, культуру, мистецтво, історичне минуле й ін. РМЦ.
Большая Советская энциклопедия 30 томів на трьох CD Наукове видавництво "Велика Російська енциклопедія" © ЗАТ 2002 "Гласнет"/"Новий Диск".
Модель России Електронна топографічна карта європейської частини СНД представлена як довідник, у якому міститься географічна інформація, доповнена зведеннями про сервіс (готелі, мотелі, адреси, телефони, відстані між об'єктами), потрібна як туристам, що роблять подорожі з пізнавальною метою, так і діловим людям, що приймають рішення, виходячи з всього обсягу доступної інформації. Усі карти мають систему покрокової деталізації й інструмент для виміру відстані між будь-якимитопографічними об'єктами, що дозволяє грамотно оцінювати дії на місцевості. Дане видання є першою виданою електронною збірникою карт європейської частини СНД, включаючи країни Балтії, у масштабі: у 1 см - 5 км. Пошукова система дозволяє швидко знаходити необхідну інформацію, що робить це видання зручним засобом для самостійної підготовки учнями домашніх завдань і рефератів із географії. Видавець: Formoza
Географія 6 клас. Компанія "Просвещение-МЕДИА" готує до випуску серію нових освітніх програм - Електронну бібліотеку "Освіта". Більш 80 карт з індексами, описами, можливістю навігації і масштабирования; Більш 30 анимированных роликів, що наочно демонструє природні явища, недоступні для безпосереднього спостереження; Словник, що містить географічні терміни і поняття; Більш 40 різних таблиць з важливими статичними даними; Біографії і портрети людей, що зіграли велику роль в історії географії; Більш 450 фотографій, що ілюструють об'єкти і явища живої і неживої природи; Сотні інтерактивних вправ різних типів. "Просвещение-МЕДИА"
Шпаргалки. География. Мультимедийний навчальний посібник заснований на принципі тестування. ГуруСофт
Дракоша і Цікава Географія. Медиа-Сервис 2000. Дракоша і Цікава Географія відкриває серію навчальних ігрових додатків, що будуть цікаві і дітям і дорослим будь-якого віку. Ви довідаєтеся про континенти і країни, а також про багато цікавих фактів з усього світу. Ви зможете пограти в захоплюючі ігри, що мають також і пізнавальний характер. Просто перевірити свою ерудицію, довідатися для себе щось нове. У грі подані більше 100 країн світу з короткою інформацією про кожну країну і зображення державного прапора.
Подорож по морям и океанам. Руссобит-М. Захоплююча навчальна гра про життя морів і їх мешканців, що допоможе дитині більше довідатися про нашу планету і дозволить весело провести час. Розповіді про явища, пов'язані із життям морів, супроводжуються барвистою графікою, анімацією і чергуються з цікавими іграми.
Терра инкогнита Пізнавальна гра-подорож з великою енциклопедією визначних пам'яток (200 міст і 100 країн). Фірма виробник: MAUS Software, Computer Multimedia Systems. Видання і локалізація : ТОВ "Ньюком".
Россия: карта-справочник Велика енциклопедія географічних карт. Диск корисний як довідкове видання в діловому і повсякденному житті, а також може використовуватися як навчальний посібник для дітей.
Література:
1. Аванесов В.С. Научные проблемы тестового контроля знаний. - М.: Ученый центрпри ИЦПКПС, 1994. - 136с.
2. Законодавство України про інформацію. -К. -1998.
3. Закон України про інформацію. № 2658-12 від 2.10.1992 р.
4. Закон України "Про інформаційні агентства" № 74.95 від 28.02.1995 р.
5. Абдеев Р.Ф. Философия информационной цивилизации. -М. -1994.
6. Арский Ю.М., Гиляревский Р.С., Туров И.С., Черный А.И. Инфосфера: Информационные структуры, системы и процессы в науке и обществе. -М.: ВИНИТИ. -1996.
7. Бабушкин М. Web-сервер в действии. -С-Пб.: Питер. -1997.
8. Брайдо В.Л. Офисная оргтехника для делопроизводства и управления. -М.: Филинъ. -1998.
9. Вакка Дж. Секреты безопасности Internet. -К.: Диалектика. -1997.
9. Васильев Д. Делопроизводство на компьютере. -М.: Приор. -1997.
10. Васкевич Д. Стратегии Клиент-Сервер. -К.: Диалектика. -1996.
11. Васкевич Д. Стратегия клиент-сервер. Руководство по выживанию для специалистов по реорганизации бизнеса. К.: Диалектика. -1996.
12. Гаевский А. Справочник по программным продуктам. -К.: ДиаТайп. -1998.
13. Грязнухина Т.А. Использование ЭВМ в лингвистических исследованиях. -К.: Наукова думка. -1990.
14. Гусев А. Технология межсетевых взаимодействий. -М.: Диалог-МИФИ. -1997.
15. Гусева Т.В., Дайман С.Ю., Хотулева М.В., Виниченко В.Н., Заика Е.А., Веницианов Е.В., Молчанова Я.П. Экологическая информация и принципы работы с ней. ECOLOGIA. Эколайн (электронная версия). -1998.
16. Дерев'янко А.Г. Інформаційні центри: структура і методи діяльності. Навчальний посібник. -К. -1999.
17. Джарол Б. Мангейм, Ричард К. Рич. Политология. Методы исследования. Пер. с англ. -М.: Издательство "Весь мир", -1997.
18. Ермишина Е.В. Международный обмен информацией. М.: Международные отношения. -1988.
19. Іванов В.Ф., Мелещенко О.К. Сучасні комп'ютерні технології і засоби масової комунікації: аспекти застосування. -К. -1996.
20. Казаков С.И. Основы сетевых технологий. -М. -1996.

 
 

Цікаве

Загрузка...