WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Знайомство з програмою Internet News - Реферат

Знайомство з програмою Internet News - Реферат

мишею на назві групи, яка зацікавила вас, а потім клацніть на Подписка(Subscribe).
В результаті вибрана назва групи новин буде позначена певним символом, а це означає, що користувач підписаний на цю групу і тепер при кожному з'єднанні з сервером новин буде одержувати всі нові повідомлення з цієї групи. Зауважимо, що перед темою повідомлення може стояти слово Re, тобто дане повідомлення є відповіддю на раніше написане послання. Якщо ж зліва від якогось повідомлення є символ "+", то це означає, що дане повідомлення викликалодискусію в цій групі новин. Клацнувши мишкою на цьому значку, одержимо на екрані список заголовків відгуків на цей лист.
Участь в обговоренні певного питання
Спробуємо самостійно створити і відіслати повідомлення в групу новин. Перед відправленням повідомлення переконайтеся, що на вашому комп'ютері вірно встановлено поточну дату.
" Клацніть на кнопці Создать сообщение (New Message) на панелі інтсрументів Internet News. З'явиться вікно Создание сообщения (New Message). Заповнення конверта повідомлення нічим не відрізняється від заповнення конверта для електронних листів. В полі Группы новостей (Newsgroups) вказується назва групи новин, в яку ми відправляємо лист. Для розсилання копій повідомлень, крім групи новин, ще й по електронній пошті(зразу ж кільком адресатам), використовується поле вводу Копия (CC).
" Клацніть мишею на полі Тема сообщения(Subject) і введіть коротку анотацію даного листа. Заповнення цього поля є обов'язковим. Область під конвертом призначена для заповнення тексту листа. Клацніть мишею в цій області і наберіть текст повідомлення.
" На панелі інструментів вікна Создание сообщения (New Message) клацніть на першій кнопці , на якій зображено голку, що пришпилює листок, щоб відправити створену статтю. З'явиться повідомлення Отправка статьи (Send News).
" Щоб закрити вікно діалогу Отправка статьи(Post Article), клацніть на кнопці ОК. При цьому вікно Создание сообщения (New Message) також закриється.
" Виконайте команду меню Автономная работа->Доставить (Offline->Post and Download). З'явиться вікно діалогу Подключение к (Connect to).
" Клацніть на кнопці ОК цього діалогового вікна, щоб розпочати процес під'єднання до вузла вашого провайдера Iнтернета.
Після того, як з'єднання буде встановлено, починається процес відправки повідомлень на сервер, який супроводжується появою спеціального вікна діалогу. Як тільки вказаний діалог зникне, повідомлення вважається відправленим.
Скасування підписки та вилучення сервера новин зі списку в програмі Internet News
Може виникнути така ситуація, коли користувач не бажає одержувати повідомлення з якоїсь групи новин або йому не потрібний певний сервер зі всіма його групами. Розглянемо, як відмінити підписку на групи новин або вилучити сервер новин зі списку в програмі Internet News.
" Виберіть команду головного меню Новости->Группы новостей(News-> Newsgroups).
" Виберіть в списку Серверы(Newsservers) сервер новин, підписку на групу новин з якого ви хочете відмінити. Групи новин цього сервера будуть зображені в списку Группы новостей(Newsgroups).
" Клацніть мишею на ярлику Подписка(Subscribe), який знаходиться під списком груп новин. З'явиться список груп новин, на який вас підписано.
" Виберіть групу, підписку на яку ви хочете відмінити; вона повинна відповідно позначитись.
" Клацніть на кнопці Отказ(Unsubscribe), щоб відмінити підписку на цю групу новин. Знак підписки зникне.
" Клацніть на кнопці ОК вікна діалогу Группы новостей(Newsgroups), щоб закрити його. В тому випадку, коли користувач не підписаний на жодну з груп новин того чи іншого сервера, то вилучити цей сервер зі списку можна таким чином:
" У списку Группы новостей(Newsgroups), розміщеному під панеллю інструментів програми Internet News, виберіть папку Исходящие(Outbox).
" Виконайте команду головного меню Новости->Параметры (News->Options). З'явиться діалогове вікно Параметры(Options).
" Виберіть вкладку Сервер(Server).
" В групі елементів керування Серверы новостей(News Servers) виберіть сервер, який бажано вилучити, і клацніть на кнопці Удалить(Delete). З'явиться інше діалогове вікно для підтвердження вилучення.
" Клацніть на кнопці Да(Yes) цього вікна, щоб підтвердити вилучення.
" Клацніть на кнопці ОК, щоб закрити вікно діалогу Параметры(Options).
Правила поведінки на телеконференціях
До відправлення статті на телеконференції потрібно ставитися досить відповідально. За змістом телеконференції стежать багато людей, і поява повідомлень, що не відповідають змісту конференції, викликає масовий протест. Звернемо увагу користувачів на правила "гарного тону", прийнятих в системі електронних новин.
" Не відправляйте статтю, що розвиває певну тему, в групу новин, якщо повідомлення стосується виключно учасника обговорення. Краще відповісти йому електронною поштою.
" Переконайтеся, що ваша стаття відповідає групі новин, в яку ви її відправляєте.
" Не відправляйте лист, в якому стверджується, ніби якесь інше повідомлення не відповідає даній групі.
" Рядок Subject у висланому повідомленні повинен бути якомога змістовнішим.
" Якщо ви задаєте питання, ставте знак питання. Наприклад, Subject: зміст життяі, а не Subject: зміст життя.
" Не відправляйте двохрядкову відповідь, в якій цитується 100-рядкова стаття. Краще викладіть її своїми словами.
" Більшість груп періодично розсилає список питань, які часто виникають на конференції (FAQ-frequently asked questions). Ознайомтеся з FAQ, перш ніж самому задавати питання.
Порушники мережевого етикету швидко виявляються завдяки тому, що адреси відправників повідомлень фіксуються на всіх серверах, які їх отримали, і піддаються покаранню, наприклад, їм відмовляють у праві читати новини.
Література
1.Буров Є. Комп'ютерні мережі. ? Львів: БАК, 1999. ? 468c.
2.Основи сучасних комп'ютерних технологій ./ Под. Ред.Хомоненко. ?
СПБ : Корона, 1998. ? 448c.
3.Фафенберг Б. Открой для себя INTERNET. ? К.; M.; СПБ.: Комиздат;
Диалектика, 1998. ? 400c.
4. Крол Є. Все об INTERNET. К.: BHV, 1995. ? 320c.
5. Берзин С. INTERNET у вас дома. ? СПб.: BHV, 1997. ? 400c.
6. Пайк M. INTERNET в поддлиннике. ? СПб.:BHV, 1996. ? 640c.
7. Левин Д. Р. і др. INTERNET для чайников. ? К.; M.; СПб.: Диалектика, 1998. ? 200c.

 
 

Цікаве

Загрузка...