WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

цілісність, так і походження. FrontPage - це не середовище розробки елементів управління ActiveX, але він підтримує їх розміщення на Web-сторінці і перегляд їх початкового коду.
o Plug-ins. Це особлива категорія програмних модулів, вперше розроблена фірмою Netscape Communications, які інтегруються у Web-браузер. Звичайно вони використовуються для роботи з інтерактивним або мультимедійним змістом.
На відміну від Java-апплетів та елементів управління ActiveX, plug-ins не інтегруються автоматично з браузером відвідувача Web-вузла, коли Web-сторінка звертається до них. При використанні будьте уважні і передбачте можливість встановлення з'єднання з вузлом виробника, з якого можна їх завантажити.
o Елементи управління часу розробки. Елементи управління часу розробки (design-time controls) призначені для попереднього перегляду функцій Web і створення необхідного коду HTML. Тому ці елементи працюють тільки в середовищі створення Web-сторінок. HTML або інші об'єкти, що створюються ними можуть виконуватися як на сервері (при напрямі на нього запиту), так і в браузері (при отриманні ним результатів запиту). Однак як сервер, так і браузер взаємодіють тільки з результатами роботи елементів управління часу розробки, але не самими елементами. Вважається, що елементи управління часу розробки повинні дозволити без проблем додавати нові функції в редактори для Web (наприклад, FrontPage). Однак в цей час їх можливості обмежені.
Майстри
Як і у всіх інших додатках Microsoft Office, у FrontPage передбачені майстри для виконання складних операцій. Майстри спочатку в серії діалогових вікон запитують у вас всі параметри операції, яку необхідно зробити, а потім самостійно виконують цю операцію без участі користувача. У результаті певною мірою гарантується цілісність операції і мінімізується введення інформації з боку користувача.
Ось деякі з майстрів FrontPage:
o Corporate Presence Wizard створює стандартний набір Web-сторінок, які повинні представити компанію в Інтернет. Майстер створює сторінки, які ви можете використати як початкову точку для створення сайта. На сторінки вміщені коментарі, які призначені для того, щоб ви замінили їх відповідною інформацією про компанію.
o Customer Support Web створює набір Web-сторінок, які призначені для компаній, що здійснюють підтримку споживачів через Інтернет. Особливо сайт виходить орієнтований на компанії по виробництву програмного забезпечення.
o Discussion Web Wizard створює спеціальний FrontPage Web для інтерактивних дискусій. Відвідувачі можуть відправляти власні послання, заповнивши спеціальну форму, переглядати послання, відправлені іншими відвідувачами, або здійснювати пошук за ключовим словами.
o Import Web Wizard додає існуючий набір Web-сторінок до нового або існуючого FrontPage Web.
o Personal Web Wizard створює Web, який повинен виступати як особисті сторінки приватної особи. У них передбачене місце для розповіді про захоплення, любимі сайти і фотографії.
Майстри, перераховані нижче, покликані допомогти в створенні Web-сторінок.
o Form Page Wizard створює форму HTML, основуючись на ваших вказівках про типи інформації, для збору якої ця форма призначена.
o Data Access Pages, що створюються Access 2000, призначені для зв'язку баз даних Access з Web-сторінками. У результаті відвідувачі Web-сайта отримують можливість вносити зміни в ці бази даних з допомогою браузерів. FrontPage200X дозволяє редагувати ці сторінки і зберігати їх компонування.
o Database Results Wizard дозволяє Web-дизайнеру додавати запити до баз даних у Web-сторінки. Запити є динамічними. Це означає, що сторінка буде проводити запит і відображати поточні дані з бази даних кожен раз при її завантаженні. При цьому як джерело може використовуватися будь-яка база даних, відповідна стандарту ODBC (Open Database Connectivity). Web-сервер повинен обов'язково бути сумісним з Microsoft Internet Information Server.
o One-Button Database Publishing створює базу даних Access, в якій передбачені поля для кожного поля у формі HTML, додає її у FrontPage Web і змінює форму таким чином, щоб інформація, що вводиться відвідувачами зберігалася в базі даних.
Вбудовані засоби завантаження і публікації
Ви можете зберігати створені вами Web-сторінки чотирма різними способами:
1. як окремі файли на локальному диску;
2. в складі FrontPage Web на локальному диску;
3. в складі FrontPage Web на Web-сервері, що працюють на вашому локальному комп'ютері (пам'ятайте, що для цього необхідні FrontPage Server Extensions);
4. в складі FrontPage Web на Web-сервері, що працюють на видаленому комп'ютері (для цього вам також знадобляться FrontPage Server Extensions).
В останніх двох випадках цілком можлива ситуація, коли цей Web-сервер буде обслуговувати відвідувачів. Однак більш ймовірно, що для роботи з потоком відвідувачів з Інтернету ви виберете інший сервер. У цьому випадку вам необхідно буде розмістити на ньому створені вами сторінки. У термінології FrontPage цей процес називається публікацією (publishing).
Якщо на сервері, який є призначенням (target) вашої публікації (тобто на тому Web-сервері, який буде обслуговувати відвідувачів з Інтернету), встановлені FrontPage Server Extensions, FrontPage200X зможе оптимальним чином розмістити на цьому сервері оновлену версію однієї сторінки або всю Web.
Якщо ж на цьому сервері немає FrontPage Server Extensions, FrontPage200X дозволяє вам передати файли за допомогою протоколу FTP (File Transfer Protocol, стандартний протокол Інтернету для копіювання файлів). Однак для цього треба більше часу. Крім того, потрібно враховувати, що ті засоби FrontPage, які вимагають наявності FrontPage Server Extensions (наприклад, Hit Counter), працювати не будуть.
Процес публікації можна ініціювати, обравши Publish Web в меню File або натиснувши на кнопку Publish Web в панелі інструментів Standart. У будь-якому випадку в результаті повинно відкритися діалогове вікно, представлене на мал. 9. Введіть або виберіть URL папки розміщення на необхідному сайті і натисніть на кнопку Publish.
Мал. 9. Діалогове вікно вбудованого засобу FrontPage для публікації Web на Web-сервері
Як і всі додатки Office 200Х, FrontPage підтримує Web-публікації з використанням нового засобу, який називається Web Folders. Зверніть увагу на новий значок Web Folders, який з'являється у вікні My Computer після установки Office200Х. Ось як працює цей новий засіб:
1. Відкрийте вікно My Computer.
2. Двічі клацніть по Web Folders.
3. Якщо необхідна адреса Web вже присутня в списку, двічі по ній клацніть. Якщо ж її ще немає, створіть її, обравши в меню File New, а потім - Web Folder.
4. Відкриється вікно Web Folders. Зверніть увагу, що де б фізично небули розміщені файли, на файлі-сервері або вашому локальному комп'ютері, все рівно відображаються адреси Інтернету.
5. Для переміщення файлів і папок між серверами просто перетягніть їх мишею.

 
 

Цікаве

Загрузка...