WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

Web-сторінка.
o Substitution. Замість цього компонента підставляється змінна рівня сторінки або Web.
o Table of Contents. Використовується для створення схеми вузла, що автоматично оновлюється з гіперпосиланнями до кожної сторінки в Web.
o Timestamp. Компонент замінюється міткою дати і часу останнього оновлення сторінки.
Наступні чотири FrontPage Components виконуються принаймні частково на Web-сервері. Перш ніж їх можна буде використати, треба буде встановити на Web-сервер FrontPage Server Extensions.
o Confirmational Field. Використовується для відображення даних, щойно введених відвідувачем (за звичай для додаткової перевірки. Наприклад, якщо відвідувач щойно ввів у форму дані про своє ім'я і адресу, за допомогою цього засобу можна відобразити потім їх ще раз, щоб користувач підтвердив їх правильність.
o Hit Counter. Цей компонент відображає лічильник, значення якого збільшується кожного разу при зверненні до сторінки.
o Save Results. Цей компонент ви не зможете знайти на звичайних панелях інструментів. Це параметр діалогового вікна Properties форми HTML. Save Results обробляє дані, що вводяться відвідувачами у форму HTML, записуючи їх у файл на сервері, пересилаючи їх по електронній пошті або додаючи в базу даних.
o Search Form. Створює форму для повнотекстового пошуку у FrontPage Web. Відвідувач заповнює форму, вказуючи в них слова, по яких буде зроблений пошук, а компонент повертає список гіперпосилань до відповідних сторінок.
Всі компоненти FrontPage вміщуються у Web-сторінки при збереженні їх FrontPage. Якщо ви редагуєте Web за допомогою іншого редактора, можливо, що компонент FrontPage працювати не буде. Scheduled Image і Scheduled Include Page будуть працювати тільки тоді, коли сторінка з ними зберігається у час або після вказаного періоду їх дії.
Використання стандартних активних компонентів
Web-сторінки надаються сервером в розпорядження клієнта по запиту, що дозволяє використати програмні інструкції на будь-якому етапі цього процесу. Інтерактивність і можливість використання індивідуальних настройок - одна з головних відмінностей Web від традиційних засобів масової інформації, таких як газети, журнали, радіо і телебачення.
Розробники застосовують велике число технологій для збільшення "розумності" Web з використанням програмування. До них відносяться:
o Програми CGI, WinCGI і ISAPI. Ці програми виконуються на Web-сервері. Результат їх роботи - Web-сторінки. Відвідувачі Web запускають ці програми на виконання за допомогою спеціальних запитів на отримання Web-сторінок. Сервер посилає створену Web-сторінку клієнту, який послав запит. Питання, пов'язані з написанням таких програм, не розглядаються в цій книзі, присвяченій FrontPage, але необхідно зазначити, що FrontPage надає великий набір вже готових програм, які об'єднані загальною назвою FrontPage Server Extensions.
o Мови скриптів. Скрипти - це невеликі відрізки програмного коду, які вставляються напряму у Web-сторінки. Вони позначаються спеціальними тегами і не показуються при перегляді Web-сторінки. Скрипти можуть виконуватися як в браузері, так і на Web-сервері, в залежності від того, як реалізований скрипт і в якому середовищі він працює.
Звичайно скрипти використовуються для двох цілей: вставки інформації (наприклад, інформації про поточну дату або про дату останньої зміни Web-сторінки) і реакції на дії користувача (наприклад, зміни розміру вікна або натиснення на кнопку). Скрипти також можуть взаємодіяти з елементами управління ActiveX і Java-апплетами на тій же сторінці або з самим браузером або сервером.
FrontPage підтримує мови скриптів як у вигляді вставок, які автор може вмістити в Web-сторінки, так і у вигляді автоматичної генерації коду скриптів для стандартних функцій типу підтвердження правильності введених значень. FrontPage підтримує обидва найбільш поширених мови скриптів - VBScript (Microsoft Visual Basic Scripting Edition) і JavaScript.
o Java-апплети. Java - це мова програмування, яка може використовуватися практично на будь-якому комп'ютері. Програмісти конвертують Java-програми в формат, який називається байтом-кодом (bytecode). Байт-код може бути встановлений на будь-якому комп'ютері, на якому є так званий інтерпретатор байта-коду Java (Java bytecode interpreter). Інтерпретатор створює середовище виконання, яке називається віртуальною Java-машиною і яка здатна (принаймні, в теорії) виконувати будь-яку програму, написану на Java. У результаті програмістам немає необхідності готувати окремі версії програм для кожного типу комп'ютерів. Інтерпретатор повинен відповідати типу комп'ютера, а програмі, написаній на Java, знати про те, на якому комп'ютері вона виконується, зовсім не обов'язково.
Java-апплет - це програма на мові Java, яка була розроблена для застосування як частини Web-сторінки. Апплет звичайно визначає вміст частини вікна Web-браузера і реагує на події з боку користувача. З метою безпеки було зроблено так, щоб апплети не могли отримувати доступ до файлів та інших ресурсів локального комп'ютера. Крім того, вони можуть ініціювати встановлення з'єднання по мережі тільки з тим комп'ютером, звідки вони були завантажені. (Ці обмеження часто порівнюють з пісочницею, в якій повинні грати Java-апплети.) FrontPage - це не середовище розробки Java-апплетів, але він підтримує їх розміщення на Web-сторінці і перегляд їх початкового коду.
o Як і Java-апплети, елементи управління ActiveX - це програмні об'єкти, які призначені для виконання різноманітних функцій в різних середовищах. Однак на відміну від Java-апплетів елементи управління ActiveX засновані на методах OLE, реалізованих в Microsoft Windows. ActiveX - це дуже гнучка специфікація, яка може бути застосована не тільки до об'єктів на Web-сторінці, але також і до об'єктів, які повинні виконуватися на Web-сервері, в операційній системі і додатках, призначеній для використання не у Web.
Елементи, які призначені для роботи всередині браузера, звичайно розміщуються в частині вікна браузера і реагують на події, які створюються кодом HTML, відвідувачем або іншими джерелами. У відповідь на ці події вони можуть змінювати вигляд ділянки Web-сторінки або передавати отримані дані зворотно на Web-сервер. Ті елементи управління ActiveX, які призначені для роботи на Web-сервері, не впливають на вигляд зображення напряму, а, як правило, виконують деякі функції на сервері (наприклад, запис даних, їх отримання з файлів і баз даних). Початкові дані вони звичайно отримують від браузера клієнта або від їх скрипта, що викликав. Результати роботи можуть повертатися скрипту або використовуватися для генерації Web-сторінки, яка буде надана відвідувачеві.
Елементи управління ActiveX компілюються для конкретного типу комп'ютерних систем. Тому для кожної платформинеобхідні свої версії цих елементів. "Пісочниці", як для Java-апплетів, для них не передбачено, але кожний елемент управління забезпечується цифровим підписом, який дозволяє відвідувачеві перевірити як його

 
 

Цікаве

Загрузка...