WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

застосування текстур;
- перетворення файлів між різними форматами;
- створення зображень на основі текстових рядків з використанням будь-якого встановленого в системі шрифту;
- заповнення кольором, малювання і заміна кольорів з використанням самих різноманітних інструментів;
- оптимізація палітри і глибини кольорів в ній;
- обертання, обрізання, зменшення і збільшення розмірів зображень.
Але найбільші можливості PhotoDraw лежать в області збирання зображень з вибраних вами елементів (наприклад, фону для кнопки, значка і тексту) і збереження їх в рідному форматі. Потім можна працювати з файлом, в якому збережені початкові елементи. Така можливість дуже корисна, наприклад, коли ви створювали якісь елементи (наприклад, кнопки) деякий час назад і не пам'ятайте точно, як ви їх створювали. Якщо ви зберегли їх у форматі файлів PhotoDraw (.mic) або експортували їх у формат файлів GIF або JPG, PhotoDraw збереже інформацію про використані шрифти та інші елементи. Більш того початкові елементи також можна буде використати!
Microsoft GIF Animator
Анімовані файли GIF набирають у World Wide Web все більшої популярності. На відміну від звичайних файлів GIF-анімовані файли містять в собі цілий набір зображень разом з інструкціями про те, як довго показувати кожне зображення. Швидка зміна зображень створює ілюзію безперервного руху.
FrontPage включає в себе простий засіб для створення анімованих GIF-файлів, який називається Microsoft GIF Animator. Animator - це не редактор зображень і не студія анімації. Ви повинні спочатку створити кожне зображення в наборі за допомогою інших засобів, а потім вставити ці зображення послідовно в GIF Animator і настроїти час показу. Цей засіб важко віднести до розряду витончених, але для простих ситуацій він цілком підходить.
Автоматичне створення вмісту за допомогою компонентів FrontPage
Щоб прискорити процес створення складних Web-сторінок, у FrontPage передбачений набір могутніх засобів - компоненти FrontPage. FrontPage здійснює їх вставку у вказане вами місце, запитує у вас додаткову інформацію про них і потім при збереженні сторінки генерує для них код HTML. Крім коду HTML FrontPage зберігає також введені вами в діалогові вікна значення. Це дозволяє відобразити їх при подальшому редагуванні або відтворити код HTML.
Практично завжди компоненти FrontPage забезпечують активні дані на виході. Це означає, що їх вміст або зовнішній вигляд можуть змінюватися в залежності від подій за межами Web-сторінки, на якій вони розміщені. Такими подіями можуть бути:
o виконання скрипта в браузері або на сервері. При цьому скрипт повертає результати виконання;
o виконання програми на сервері (наприклад, запиту до бази даних або повнотекстового пошуку);
o зміна інформації у Web. При цьому компоненти реагують, враховуючи ці зміни.
До FrontPage входить 18 компонентів. З них 14 описані нижче можуть працювати всередині середовища розробки FrontPage або в браузері при перегляді. Вони не звертаються ні до яких компонентів на сервері і тому не вимагають, щоб на Web-сервер було встановлено будь-яке програмне забезпечення FrontPage.
o Categories. Ви вказуєте одну або декілька категорій, і цей засіб дозволяє вивести звіт про сторінки, що входять в ці категорії. Ви можете настроювати категорії для Web-сторінок як при їх редагуванні, так і при редагуванні списку Folder у FrontPage. Для цього треба клацнути правою кнопкою миші по файлу, у контекстному меню вибрати Properties і потім вибрати Workgroup.
o Banner Ad Manager. На жаргоні Web-дизайнерів такий засіб називається банерною рулеткою. Цей компонент показує набір зображень, при цьому для кожного зображення встановлений час показу в секундах. Коли б видалені користувачі не завантажили сторінку, разом з нею їх браузери завантажать апплет на мові Java, яка буде постійно запитувати і відображати нові зображення.
o Comment. Цей компонент дозволяє додавати текст, який буде видимим тільки у FrontPage (і не буде показуватися в браузері під час перегляду сторінки).
o Hover Button. У HTML передбачені кнопки, які звичайно використовуються у формах або для виконання певних дій. Однак ці кнопки досить одноманітні. Hover Button у FrontPage дозволяє використовувати кнопки різних різновидів, в тому числі такі, які міняють свій вигляд в той момент, коли користувач наближає до них покажчик миші.
o Include Page. На місці цього компонента відображається вміст іншої сторінки того ж Web-сайта. Якщо вам треба відображати однаковий вміст відразу на декількох Web-сторінках, який до того ж час від часу змінюється, подумайте про цю можливість.
o Insert HTML. Якщо ви розбираєтеся в коді HTML і хочете включити будь-який код напряму у Web-сторінку, цей інструмент - для вас. При цьому код буде вміщений у Web-сторінку напряму, без будь-якої інтерпретації, перевірки або виправлень.
o Marquee. Цей компонент дозволяє створювати текстовий рядок, який буде переміщатися по Web-сторінці. Для нього у FrontPage передбачений великий вибір кольорів, ефектів і тимчасових настройок для управління елементом під час перегляду.
Деякі браузери (наприклад, Netscape Navigator) не можуть відображати цей елемент в русі. У них він буде показаний нерухомим.
o Navigation Bar. FrontPage в режимі Navigaion View відображає ієрархічну структуру сторінок у вашому Web. Але звичайно з різних причин при змінах нові посилання на сторінки не додаються, оскільки FrontPage не може передбачити, як ви хочете оформити або розмістити ці посилання на сторінці.
Navigation Bar - це компонент, який автоматично створює графічний або текстовий набір гіперпосилань (звичайно для сторінок, дочірніх по відношенню до поточної) і розміщує цей набір у вказаному вами місці сторінки. Після цього на всіх сторінках ці набори будуть автоматично оновлюватися, відображаючи зміни, які ви зробили в режимі переміщення.
Navigation Bar може забезпечувати автоматичне відображення посилань не тільки до дочірніх, але і до батьківських сторінок, до всіх сторінок того ж рівня, за винятком завантаженої, до попередньої і наступної сторінки, до початкової сторінки Web або до всіх сторінок верхнього рівня. На одній Web-сторінці може бути будь-яка кількість Navigation Bars.
o Page Banner. Цей компонент використовується для вставки текстового або графічного об'єкта, який містить назву поточної сторінки (яку ви вказали в режимі переміщення). Це може виявитися корисним при створенні шаблонів сторінок або сторінок з уніфікованими заголовками.
o Scheduled Picture. Цей компонент замінюється вказаним зображенням протягом зазначеного вами часу. Після того як цей час закінчиться, зображення виводитися більше не буде. Цей засіб застосовується, наприклад, коли навпроти будь-якого елемента протягом деякого часу (наприклад, місяця) повиннавідображатися помітка New!.
o Scheduled Include Page. Працює так само, як і Scheduled Picture. Єдина відмінність полягає в тому, що замість зображення використовується

 
 

Цікаве

Загрузка...