WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

- це створення спеціальної сторінки для кожної загальної комбінації кольорів у вашому Web.
Для створення колірного шаблона просто створіть нову сторінку, настройте на ній кольори і фон на свій смак і збережіть її. Ця сторінка може потім використовуватися у вашому Web або просто зберігатися як шаблон, але ви можете використати її властивості для інших сторінок. Щоб привласнити кольори з колірного шаблона, виконайте наступні кроки:
1. Відкрийте Web-сторінку у FrontPage.
2. Клацніть по ній правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Раді Properties.
3. Перейдіть на вкладку Background. З'явиться наступне діалогове вікно.
4. Встановіть прапорець Get background information from another page.
5. Натисніть на кнопку Browse і виберіть сторінку, яка буде колірним шаблоном.
6. Натисніть ОК для того, щоб застосувати вибраний шаблоні, і ще раз ОК, щоб закрити діалогове вікно Page Properties.
Зміна кольорів або фону в колірному шаблоні приведе до автоматичної зміни цих же атрибутів на всіх сторінках, які успадкували ці атрибути від шаблона.
Робота із зображеннями у FrontPage
Графічні зображення - один з найважливіших елементів будь-якої Web-сторінки. Мабуть, зустріти сторінки без зображень в наш час стає все важче. FrontPage надає великі можливості не тільки для роботи з файлами HTML, але і з графічними зображеннями.
Вставка зображень
FrontPage дозволяє вставляти зображення звідки завгодно: з вашого комп'ютера, з буфера обміну, з поточного FrontPage Web або з будь-якої адреси у Web.
Після того як зображення вміщено на Web-сторінку, FrontPage забезпечує повні можливі управління його HTML-властивостями за допомогою зручних діалогових вікон. FrontPage також надає в розпорядження авторів засоби (які описані нижче в розділі "Редагування зображень у FrontPage") для редагування існуючих зображень.
Якщо є необхідність, FrontPage запитає вас при збереженні Web-сторінки про те, де треба зберегти файл зображення і під яким ім'ям.
Кліпарт
FrontPage надає у ваше розпорядження багату бібліотеку кнопок, горизонтальних лінійок, зображень для фону і інших малюнків, якими ви можете прикрасити Web-сайт. Цю бібліотеку можуть використовувати і інші додатки Microsoft Office.
Щоб зробити використання кліпарта зручнішим, він організований у FrontPage по категоріях в Clip Gallery. Для вибору елементів кліпарта передбачене діалогове вікно
Редагування зображень у FrontPage
У FrontPage передбачений набір засобів для редагування зображень прямо на Web-сторінках. Ви можете вибрати зображення з локального жорсткого диска, бібліотеки Office Clip Art або з будь-якого місця у Web.
o Засіб Text On Gif дозволяє розміщувати текст прямо поверх малюнків.
o AutoThumbnail дозволяє замість великого зображення підставляти його зменшену копію. Натиснення миші по цій копії дозволяє відобразити з допомогою гіперпосилання малюнок повного розміру.
o Absolutely Positioned дозволяє задавати для поточного вибраного зображення координати х-у. Для настройки координат після натиснення відповідної кнопки просто перетягнете зображення у вибрану вами область сторінки.
o Bring Forward збільшує z-index вибраного зображення на одиницю.
o Send Back зменшує z-index вибраного зображення на одиницю.
o Rotate Left/Rotate Right розвертає вибране зображення на 90 градусів за або проти годинникової стрілки.
o Flip Horizontal/Vertical перевертає зображення справа наліво або догори ногами.
o More Contrast/Less Contrast збільшує або зменшує контрастність зображення.
o More Brightness/Less Brightness збільшує або зменшує яскравість зображення.
o Crop - буде відображатися тільки прямокутна область зображення. Настроїти цю область можна за допомогою миші.
o Set Transparent Color робить будь-який колір на зображенні прозорим. Для цього досить просто вказати піксель цього кольору.
o Black And White перетворює зображення в монохромне.
o Washout додає білого кольору всім кольорам на зображенні. У результаті зображення виглядає "відмитим". Такий прийом часто корисний для фонових зображень.
o Bevel робить зображення "опуклим".
o Resample змінює розміри зображення. Наприклад, вам необхідно змінити розмір зображення з 200x100 пікселів до 100x50. Завдання нового розміру можна зробити за допомогою діалогового вікна Image або просто вказавши новий розмір мишею, але в цьому випадку браузер буде завантажувати зображення початкового розміру, а потім змінювати його розмір. При використанні ж команди Resample буде створене нове зображення з реальним розміром 100x50 пікселів. Відповідно, час завантаження цього зображення скоротиться в чотири рази.
o Select просто дозволяє вибрати зображення на сторінці, клацнувши по ньому мишею. Це відбувається за умовчанням. Всі інші засоби вимагають, щоб зображення спочатку було вибране.
Розміщення тексту поверх GIF-зображення
Це - унікальний механізм. Коли ви вводите текст поверх зображення, FrontPage запам'ятовує ім'я файла початкового зображення, текстовий рядок, який ви ввели, і параметри шрифту, який при цьому використовувався. Потім цей текст зберігається в новому зображенні, в файлі з ім'ям, що автоматично генерується і потім вже відображає поєднання старого і нового зображень. Такий підхід може бути корисним не тільки для підписів на зображеннях, але також і для створення заголовків з використанням спеціальних шрифтів і колірної палітри. Для створення таких заголовків ви можете використати текстуровані поверхні, щільні кольори або просто розміщувати їх на повністю прозорих фонових зображеннях.
o Rectangular Hotspot позначає прямокутні ділянки зображення як активні (hotspots). Під час перегляду натиснення на будь-який піксель всередині активної ділянки активізує пов'язане з ним гіперпосилання.
o Circular Hotspot дозволяє позначати як активні окружності на зображенні.
o Polygonal Hotspot позначає як активні області багатокутника з прямими сторонами.
o Highlight Hotspots виділяє всі наявні активні ділянки зображення.
o Restore відновлює початковий образ зображення. Однак після збереження повернення до початкового стану може виявитися неможливим.
Крім того, FrontPage дозволяє копіювати, вирізати і вставляти зображення (використовуючи традиційні команди і клавіатурні комбінації Windows), перетягувати їх по сторінці і змінювати розміри зображень за допомогою миші.
Microsoft PhotoDraw
До складу Office Premium входить Microsoft PhotoDraw - засіб для роботи із зображеннями з величезною кількістю можливостей. PhotoDraw може працювати з великою кількістю форматів графічних файлів (в тому числі отримувати їх напряму від сканера), крім того, тільки вбудованих функцій перетворення зображень в PhotoDraw більше за 500. Ось найбільш важливі з можливостей PhotoDraw:
- настройка кольору,насиченості і яскравості;
- застосування сотень різноманітних перетворень, таких як затінення, створення рельєфних зображень, розбризкування, змазування і

 
 

Цікаве

Загрузка...