WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

FrontPage. Концепція створення Web-сторінок, яка реалізована у FrontPage (пошукова робота) - Реферат

при редагуванні. Хоча відвідувачі вашого сайту ніколи не побачать ці елементи, для їх редегування вам потрібно їх бачити.
На мал. 3 показано, як FrontPage відображає код HTML, з якого складається показана вище Web-сторінка. Ви можете впевнитися, що використання FrontPage надає великі переваги перед редагуванням коду HTML з використанням звичайного текстового редактора.
Мал. 3. Вкладка HTML в нижній частині екрана редагування призначена для відображення коду HTML для поточної сторінки
FrontPage також широко підтримує технологію переміщення (drag and drop) об'єктів, наприклад, всередині однієї сторінки, або між Web-сторінками, або навіть з вікна Windows Explorer до Web-сторінки.
Призначений для користувача інтерфейс FrontPage побудований у відповідності зі стилем і правилами, прийнятим в Office. Якщо ви знайомі з іншими додатками Office, більшість команд і кнопок панелей інструментів буде вам знайома.
Засоби стильового оформлення Web-сайту
FrontPage надає повний набір інтуїтивно зрозумілих діалогових вікон для вибору кольору, шрифтів, розміщення елементів на сторінці та інших властивостей наявного у Web-сайті. Практично всі можливості HTML по оформленню сторінок доступні вам з використанням знайомого користувачам інтерфейсу Office 2000.
Спеціальні можливості FrontPage
На додаток до того, що у FrontPage існують такі подібні з іншими додатками Office риси, як зовнішній вигляд, організація меню, значення кнопок, подібність діалогових вікон, клавіатурні комбінації і можливості перетягнення, FrontPage також підтримує:
o Перетворення в формати файлів Microsoft Office і HTML і навпаки.У результаті можна не тільки вставляти файли Microsoft Office цілком у Web-сторінки, але і здійснювати операції копіювання і вставки прямо з додатків Office. Наприклад, якщо ви копіюєте таблицю з Microsoft Word, діапазон ячейок Excel або групу записів Access, FrontPage успішно вставить дані як таблицю HTML.
o Єдині прийоми роботи з таблицями.Процедури, які застосовуються у FrontPage для створення і редагування таблиць, в максимальній мірі подібні до тих, що застосовуються в інших додатках Office. Лише дана можливість вже може переконати використати замість текстового редактора FrontPage.
o Єдині прийоми компонування.У FrontPage, де є можливим, використовуються ті ж засоби, що і в інших додатках Office, для розміщення об'єктів, вибору шрифтів, роботи з маркірованими списками і іншим форматуванням параграфів.
o Створення форм HTML.HTML підтримує безліч об'єктів інтерфейсу користувача, таких як текстові поля, спадаючі списки, прапорці і кнопки. Група подібних елементів, які можна перетягувати, називається формою HTML. FrontPage забезпечує середовище для розробки форм HTML, в якій застосовуються засоби перетягнення і WYSIWYG, майстри створення форм та інші засоби спрощення роботи.
Багато наймогутніших можливостей FrontPage призначені не для роботи з окремими Web-сторінками, а з цілими групами сторінок (точніше, з наборами сторінок, які носять назву FrontPage Web),
FrontPage Web складається з окремих сторінок і папок, які знаходяться в спеціально призначеній для них папці на локальному жорсткому диску або Web-сервері. Єдине обмеження - жоден файл або папка не можуть бути одночасно членами двох Web. Ви можете фізично розмістити один Web всередині іншого, але операції на "зовнішньому" Web не торкнуть Web "внутрішній".
Теми
Набір тем (themes) - це могутній засіб для роботи зі стилями, який глибоко впливає на зовнішній вигляд Web-сайта. Теми визначають такі властивості сторінок, як кольори, що використовуються в їх оформленні, шрифти, стилі елементів розмітки, графічні кнопки і фон. Застосування теми до сторінки або цілого Web вміщує їх в професіонально розроблене середовище, яке формує їх зовнішній вигляд і відключає будь-які команди, які можуть привести до порушень стилю, що створюється темою. Теми FrontPage - це найкраще, чим ви можете скористатися, якщо вам необхідно, щоб ваш сайт справляв цілісне враження з точки зору стилю і кольорів.
Ви можете застосувати тему до сторінки спеціально або ж як до частини Web. На мал. 1.4 показана тема Blueprint в режимі попереднього перегляду перед застосуванням її до Web-сторінки.
На відміну від FrontPage 98 у FrontPage200Х можна створювати і змінювати теми прямо всередині самого FrontPage. Це ще не все. Всі теми, які ви створите або зміните, будуть повністю доступні для використання у Word200Х.
Шаблони
Інший засіб забезпечення цілісного вигляду Web - використання шаблонів: (templates). Застосувати шаблон дуже просто.
Створіть у FrontPage Web-сторінку з колірною схемою, фоном та іншими характеристиками, які ви хочете вмістити в шаблон.
Використайте команду Save As в меню File для збереження цієї сторінки як шаблона (мал. 4).
Мал. 4. FrontPage дозволяє зберігати Web-сторінки як шаблони, використовуючи їх потім при створенні нових Web-сторінок
Коли вам потрібно буде створити нову Web-сторінку з характеристиками створеного вами шаблона, просто виберіть цей шаблон у діалоговому вікні New, показаному на мал. 5.
Мал. 5. Шаблони для створення сторінок у FrontPage
Каскадні таблиці стилів
Щоб заповнити пропуски в специфікації HTML, World Wide Web Consortium затвердив нову специфікацію, яка отримала назву каскадних таблиць стилів (Cascading Style Sheets, CSS). Існують два рівні CSS.
o CSS першого рівня (CSS Level 1) визначає головним чином питання, пов'язані з оформленням. У порівнянні з HTML в CSS передбачені більш могутні засоби для роботи з гарнітурами шрифтів, кольорами і форматуванням абзаців.
o CSS другого рівня (CSS, Level 2) головним чином пов'язаний з питаннями позиціонування.
o В CSS2 передбачені команди для точного розміщення елементів на Web-сторінці.
o CSS2 пропонує використання різних одиниць вимірювання, наприклад пікселів, точок, дюймів, сантиметрів і процентів доступного простору.
o В CSS2 передбачені дві стратегії позиціонування: абсолютна і відносна. При використанні абсолютної стратегії місцезнаходження елемента визначається як відстань у вибраних одиницях вимірювання від верхнього лівого кута його контейнера. (Поняття контейнера саме по собі досить складне, але в загальному випадку контейнер за умовчанням - цей простір, який документ займає в браузері.) При використанні відносного позиціонування місцезнаходження елемента визначається як відстань від його нормального місцезнаходження, тобто місця, де б він знаходився, якби ніякого додаткового позиціонування не було.
FrontPage дозволяє вам застосувати засоби будь-якого рівня CSS (або відразу обох їх рівнів) до окремих елементів Web-сторінки, частин Web-сторінки, Web-сторінок цілком або до груп сторінок. Після створення стилю він з'являється у списку стилів, що розкривається в панелі інструментів FrontPage, і ви можете користуватися цим стилем.
Діалогове вікно Positioning (призначене для роботи зформатуванням CSS2) показане на мал. 6.
Позиціонувати елемент

 
 

Цікаве

Загрузка...