WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат

Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат

com/mfo/
Гіперпосилання - contact htm
Адреса для браузера - http //www xxxx com/info/contact htm
o Default target frame. Якщо ви розділили вікно браузера на фрейми, це поле буде відображати інформацію про фрейм, в якому буде показуватися дана сторінка.
o Background sound. Три поля в цій групі призначені для інформації про звуковий файл, який буде програвати браузер відвідувача під час перегляду файла.
o Вказується ім'я і шлях до звукового файлу. Це може бути як шлях до локального файлу, так і URL. Щоб можна було вибрати файл, натисніть на кнопку Browse;
o Locaton. Вказує ім'я файла. Це може бути, як шлях до локального файла, так і URL. Щоб можно було вибрати файл скористайтися кнопкою Browse.
o Loop. Скільки разів буде програватися файл;
o Forever. Встановіть прапорець, щоб звуковий файл грав постійно. Відповідно, те, що ви вказали в полі Loop, значення мати не буде.
o Design-time control scripting. Цягрупа призначена для налагодження параметрів виконання скриптів на сторінці.
o Platform. Вказується, де будуть виконуватися скрипти в браузері або на сервері;
o Server. Яка мова за умовчанням буде застосовуватися для інтерпретації скриптів, призначених для виконання на сервері. Можна вибрати JavaScript, VBScript або настройки за умовчанням для Web;
o Client. Яка мова за умовчанням буде застосовуватися для інтерпретації скриптів, призначених для виконання в браузері. Можна вибрати JavaScript, VBScript або настройки за умовчанням для Web;
o Style. За допомогою цієї кнопки можна настроїти параметри стильового оформлення (каскадних таблиць стилів) для основного тексту сторінки.
Вкладка Background
Вкладка Background призначена для управління загальними параметрами колірної схеми сторінки. Вона наведена на мал. 7.
Мал. 7. Вкладка Background властивостей Web-сторінки у FrontPage
Настройка фону і кольорів
На вкладці Background можно провести настройки фону і колірної схеми сторінки. Врахуйте, що ці настройки будуть відноситися виключно до сторінки, що ви вказали.
o Background Picture. Установка перемикача показує, що у сторінки буде фонове зображення. У полі трохи нижче можна вказати шлях до файла фонового зображення (або вибрати його, натиснувши кнопку Browse).
Використання фонових зображень
Фонові зображення показуються на сторінці під будь-якими іншими зображеннями або текстом. Якщо зображення менше, ніж сторінка, воно буде повторюватися, щоб заповнити весь простір зліва направо, і зверху вниз. Такий підхід називається мозаїчним розміщенням (tiling). У результаті невелике зображення, яке можна завантажити швидко, заповнює весь простір екрана.
Якщо вам не треба, щоб фонове зображення повторювалося, зробіть його ширшим, ніж стандартний екран комп'ютера. Звичайно більш ніж вистачає ширини в 1200 пікселів. У більшості редакторів зображень можна скористатися засобом Add Margin або Extend Canvas, які дозволяють дуже просто збільшити розмір зображення. Додані пікселі можна заповнити кольором фону або зробити їх прозорими. Пікселі того ж кольору, що повторюються звичайно стискуються дуже непогано, і розмір файла (і час його завантаження) істотно не збільшиться.
Зображення великої ширини часто використовуються для розміщення графіки у лівого кордону екрана. Звичайно сам малюнок займає 20 30 пікселів зліва, а все інше заповнюється фоном або робиться прозорим.
Уникайте насичених кольорів для фонових зображень, які можуть утруднити читання тексту
o Watermark. Перекладається як "водяний знак". Установка цього прапорця означає, що при прокрутці сторінки фонове зображення залишиться нерухомим і не буде переміщатися разом з іншими елементами сторінки. Така можливість підтримується Internet Explorer, але багато інших браузерів її не підтримують. Цікаво, що не підтримує показ поведінки цього елемента і сам FrontPage. Тому, щоб переглянути, як буде виглядати цей елемент, відкрийте сторінку в Internet Explorer.
o Properties. Натиснення цієї кнопки відкриває діалогове вікно, в якому можна настроїти властивості фонового зображення.
o Background. Визначає колір фону сторінки. Цей колір буде відображатися, якщо немає фонового зображення, якщо яка-небудь частина фонового зображення прозора і якщо браузер відображає текст ще до завантаження фонового зображення.
o Text. Настройки кольору звичайного тексту.
o Hyperlink. Настройки кольору для гіперпосилань.
o Visited hyperlink. Настройки кольору для гіперпосилання, що вказує на сторінку, яку користувач недавно відкривав в браузері. Колір повернеться до звичайного для гіперпосилань стану, якщо протягом часу, вказаного для кеша браузера, користувач не відвідає сторінку-мету.
o Active hyperlink. Настройки кольору для гіперпосилання, по якому користувач щойно клацнув мишею.
o Enable hyperlink rollover effects. Установка цього прапорця дозволяє настроювати зміну зовнішнього вигляду гіперпосилання при проходженні над ним курсору миші. Настройки проводяться із звичайного діалогового вікна Font.
o Get background and colors from page. Установка цього прапорця відміняє всі індивідуальні настройки вкладки Background для сторінки і дозволяє отримати настройки від іншої сторінки. Така можливість може виявитися корисною при роботі з набором уніфікованих сторінок.
Вкладка Margins
На вкладці Margins вказуються x-y координати для першого елемента на сторінці (мал. 8). Як точка відліку приймається верхній лівий кут сторінки.
Мал. 8. Вкладка Margins властивостей Web-сторінки у FrontPage
Відступ по висоті вказується за допомогою прапорця Specify Top Margin і вказівки розміру відступу в пікселях, а відступ зліва - за допомогою прапорця Specify Left Margin і аналогічного поля.
У FrontPage і Internet Explorer все відображається, як потрібно. Netscape Navigator використовує свої команди для роботи з відступом, тому в ньому виходить інша картина.
Вкладка Custom
Вкладка Custom використовується для роботи із системними і призначеними для користувача змінними (мал. 9).
Мал. 9. Вкладка Custom властивостей Web-сторінки у FrontPage
Системні змінні - це, як правило, стандартні заголовки HTTP (HTTP headers), а в якості призначених для користувача ви можете вказувати все що завгодно. Детальніше про системні змінні - у врізці нижче, а змінні користувача дуже зручно використовувати, наприклад, щоб автоматично підставляти ім'я відповідального за щось співробітника або адресну

 
 

Цікаве

Загрузка...