WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат

Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат

Task-Start.
Відкриття сторінки в інших режимах
В режимах Folders View, Reports View, Navigation View і Hyperlinks View відкриття сторінки відбувається абсолютно однаково:
o можна двічі клацнути мишкою по імені файла чи його значку;
o можна клацнути по імені файлу чи значку правою кнопкою мишки і в контекстному меню вибрати Open;
o можна вибрати імя файлу чи значок а потім натиснути Enter, Ctrl+O чи вибрати Open в меню File.
Використання панеліінструментів Standard
Крім кнопок, які застосовуються для створення і відкриття Web-сторінок, в панелі інструментів Standard знаходяться й інші корисні кнопки. Як і всі інші панелі інструментів, її можна сховати чи показати з меню View.
Збереження сторінок
Якщо ви не зберегли сторінку, вважайте, що всіх ваших змін більше немає. Щоб зберегти файл, відкритий в режимі Page View, в меню File виберіть Save. Якщо сама сторінка чи будь-який з її компонентів ще ні разу не зберігався, FrontPage відкриє діалогове вікно Save As. Щоб зберегти сторінку під другим іменем, потрібно скористатися сусіднім пунктом меню Save As. Діалогове вікно Save As показане на мал. 4.
Мал. 4. Діалогове вікно Save As
Як ми бачимо, воно виглядає практично однаково з діалоговим вікном Open, за виключенням двох нових елементів:
o Page title. Відображає назви сторінок. Хоча це поле можна і не заповнювати, дуже раджу все-таки не ігнорувати його. Назва сторінки - те, що бачить відвідувач, коли відкриває її в браузері. Крім того, назва застосовується у FrontPage для багатьох ситуацій;
o Change. Натиснення на цю кнопку відкриває діалогове вікно, в якому ви можете змінити назву сторінки
Як і при відкритті файлу, можна вказувати різні шляхи до файлу. Зберігати файл можна на локальному диску, на сервері чи у FrontPage Web. Якщо FrontPage Web ще не відкритий, FrontPage його відкриє автоматично.
Час від часу при збереженні сторінки FrontPage виводить діалогові вікна, подібні до тих, що представлені на мал. 5. Це означає, що в оперативній пам'яті знаходиться об'єкт, місце зберігання якого FrontPage поки що не знає. В даному випадку - це малюнок, вставлений з буферу обміну, але це може бути і результат інших дій, наприклад, використання засобів праці з графічними зображеннями. Початкове зображення може залишатися там же, де воно було розміщене до цього, але файл зі змінами потрібно зберегти окремо.
Мал. 5. При збереженні Web-сторінки з елементами, які поки що знаходяться тільки в оперативній памяті, FrontPage виводить таке діалогове вікно
Видалення існуючої Web-сторінки
При роботі з Web-сайтом рано чи пізно трапиться так, що якісь сторінки вам будуть більше не потрібні і вам захочеться їх знищити. Існують чотири способи видалення Web-сторінки (при цьому ви повинні бути в режимах Folders View, Reports View, Navigation View або Hyperlinks View):
1. виберіть файл (клацнувши по його назві або значку) і натисніть на кнопку Delete;
2. виберіть файл і потім виберіть Delete в меню Edit;
3. клацніть по назві файла або значку правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Delete;
4. виберіть файл і натисніть на кнопку Delete в панелі інструментів Standard. Який би спосіб ви не вибрали, FrontPage попросить вас підтвердити видалення.
Налагодження атрибутів сторінки
Атрибути Web-сторінки в основному використовуються для загального управління її зовнішнім виглядом. Щоб відкрити властивості сторінки (всі шість вкладок), клацніть правою кнопкою миші по сторінці в режимі Page View і виберіть в контекстному меню Раge Properties. Відкриється діалогове вікно Page Properties, в якому ви побачите п'ять вкладок: General, Background, Margins(ця вкладка зявляється тільки коли в меню Tools-PageOptions вказано, що сорінки розраховані тільки на браузер Microsoft Internet Explorer ) , Custom, Language іWorkgroup.
Вкладка General
Ця вкладка зображена на мал. 6.
Мал. 6. Вкладка General властивостей Web-сторінки у FrontPage
З усіх полів на цій вкладці вам обов'язково треба вказати значення для поля Title (заголовок), всі інші поля можна не заповнювати або залишити значення за умовчанням.
o Location. Звичайно - це URL для даної сторінки, по якому до неї може звернутися, наприклад, браузер. Якщо файл відкривається не з Web-сервера, а з диска, URL буде починатися з file:///. Для щойно створеної і ще не збереженої сторінки Location буде виглядати як unsaved:///new_page_l.htm. Редагувати це поле ви не зможете - воно призначене тільки для читання.
o Title. Це дуже важливий атрибут, хоч його часто випускають з уваги. Він використовується в багатьох меню і діалогових вікнах FrontPage, крім того, назва сторінки відображається в заголовку вікна браузера і в описі результатів пошуку на пошукових серверах. Пересвідчіться, що ви присвоїли зрозумілу назву кожній сторінці.
o Base location. Це поле, яке використовується відносно рідко, дозволяє задати URL, який буде автоматично підставлятися до гіперпосилаань, в яких вказані сторінки без повної адреси (наприклад, в Base location вказане www.pfew.com/info, а в гіперпосиланні - contact.htm; адреса для переходу по гіперпосиланню виходить www.pfew.com/info/contact.htm). Детальніше про це - трохи далі. Як правило, це поле залишають незаповненим.
Відносні адреси і основні URL
Для гіперпосилань на Web-сторінці вказувати повні адреси зовсім не обов'язково. Якщо в ній не вказано ім'я хоста, браузер автоматично підставить ім'я поточного хоста Якщо в гіперпосиланні не вказане ім'я папки, браузер скористається поточною папкою Такий підхід називається використанням відносних адрес (relative addressing), оскільки повна адреса для гіперпосилання залежить від того, на якій сторінці вона розташована Ось приклад:
Поточна сторінка - http //www pfew com/info/default htm
Гіперпосилання - /products/toasters htm
Адреса для браузера http //www.pfew.соm/products/toasters htm
Звичайно використання відносної адресації зручніше. Використання цього підходу дозволяє легко переміщувати великі групи Web-сторінок з одного Web-сервера (або папки) на інший При цьому вам не доводиться міняти всі гіперпосилання.
Але іноді може трапитися так, що в якості адреси за умовчанням для гіперпосилань вам треба буде використати адресу, відмінну від поточної. Для таких ситуацій і призначене поле Base location Ось як воно використовується:
Поточна сторінка - http //www pfew com/mfo/default htm
Base URL - http //www xxxx

 
 

Цікаве

Загрузка...