WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат

Початок роботи з Web-сторінками (пошукова робота) - Реферат


Пошукова робота
на тему:
Початок роботи з Web-сторінками
Рано чи пізно наступає час, коли обговорення і планування закінчується і починається створення Web-сторінки як такої. Вважайте, що цей момент наступив. В цій главі розповідається про створення нових Web-сторінок, відкриття вже існуючих, збереження змінених і видалення непотрібних. Крім того, будуть розглянуті загальні властивості Web-сторінок. В наступних главах будуть розглянуті питання, пов'язані із вводом та форматуванням тексту, вставкою зображень, створенням гіперпосилань, форматуванням таблиць і т.д.
Створення нової Web-сторінки
Якщо ви запустили FrontPage, то це означає, що нова Web-сторінка у вас вже створена. При запуску FrontPage відразу відкривається нова пуста Web-сторінка, готова для розміщення тексту та будь-яких інших елементів. Приклад такої сторінки наведений на мал. 1.
Мал.1. При запуску FrontPage створюється нова пуста Web-сторінка.
Створити Web-сторінку можна й іншими способами:
o за допомогою кнопки New Page на панелі інструментів Standard;
o з меню File (виберіть спочатку New, а потім - Page);
o за допомогою комбінації клавіш Ctrl+N;
o з використанням правої кнопки миші та контекстного меню. Працює в усіх режимах за виключенням Tasks View.
Клацніть по пустому просторі всередині списку файлів чи Folder List і в контекстному меню виберіть New Page.
У всіх режимах за виключенням Page View і Tasks View, під створенням нової сторінки мається на увазі створення нового HTML-файла в поточній папці, присвоєння цьому файлу імені за умовчанням і відкриття імені цього файлу для перейменування. При цьому Front Page не переключається відразу ж в режим Page View для редактування цього файла. Ви можете зробити це самі, двічі клацнувши по ньому мишкою.
В Page View натиснення клавіші New Page на панелі інструментів відразу ж створює та відкриває нову Web-сторінку. Три методи, що залишились, дозволяють вибрати шаблон для сторінки, що створюється. Вікно вибору шаблонів показане на мал. 2.
Мал. 2. При створенні нової Web-сторінки можна вибрати для неї шаблон.
На вкладці General виводиться перелік доступних на даний момент шаблонів. Обравши будь-який шаблон, можна переглянути його опис в полі Description та зображення для попереднього перегляду в полі Preview в правій частині вікна.
На вкладці Frames Pages можна вибрати шаблон для створення Web-сторінки з фреймами.
Вкладка Style Sheets відкриває файл каскадних таблиць стилів (.css) для теми FrontPage. Файл .css - текстовий файл в спеціальному форматі. При створенні нового файла .css він успадкує всі риси старого. Ви можете змінювати будь-які наладки стилів в цьому файлі.
Кнопки Large Icons і List змінюють представлення списку стилів у вікні.
Прапорець Open in current frame доступний тільки тоді, коли у FrontPage відкрита сторінка з набором фреймів. На даному етапі його можна проігнорувати.
При встановленому прапорці Just add web task крім створення сторінки буде створене і пов'язане з нею завдання в Tasks List.
Пам'ятайте, що створення нової сторінки у Page View реально не створює нового файлу. Щоб цей файл був створений, збережіть сторінку. Якщо ж ви закриєте нову пусту сторінку без будь-яких змін, FrontPage не збереже її і навіть не дасть запит, щоб ви це зробили.
Редагування існуючої Web-сторінки
Є декілька способів відкрити Web-сторінку, які залежать від того, в якому режимі ви працюєте. В цьому розділі будуть розглянуті різні способи в кожному з режимів.
Відкриття сторінки в режимі Page View
З режиму Page View є чотири способи відкрити існуючу сторінку:
1. в меню File виберіть Recent Files. Буде відображений список файлів, що недавно відкривалися. Просто виберіть потрібний файл з цьо8го списку;
2. клацніть правою кнопкою миші по гіперпосиланню на вже відкритій сторінці, а потім в контекстному меню виберіть Follow Hyperlink. Буде відкрита та сторінка, на яку вказує гіперпосилання;
3. якщо ви працюєте з FrontPage Web, просто виберіть потрібний файл у Folder List і два рази клацніть по ньому мишею;
4. використайте діалогове вікно Open File, яке показане на мал. 3.
Мал.3. Діалогове вікно Open File
Є три способи відкрити діалогове вікно Open File. Ви можете вибрати Open File з меню File, натиснути Ctrl+O чи застосувати кнопку Open на панелі інструментів Standard. На панелі в лівій частині діалогового вікна можна вибрати п'ять способів як відкрити Web-сторінку:
1. History відображає список документів Microsoft Office, що недавно відкривалися;
2. My Documents (Personal в Windows NT) дозволяє відобразити файли у відповідній папці;
3. Desktop відображає файли, які знаходяться на робочому столі вашого комп'ютера. До них відносяться значки My Computer, Network Neighborhood, My Briefcase та інші;
4. Favorities показує те ж саме, що ви побачите в меню Favorities (Вибране) Internet Explorer;
5. Web Folders відображає список Web Folders, зареєстрованих для Microsoft Office на даному комп'ютері, і файли в них.
Список Look In у верхній частині екрана дозволяє вибрати місцезнаходження потрібного файлу.
Для визначення файлу можна скористатися і полем File Name, при цьому можна вказати як шлях до файлу у файловій системі (наприклад, My Documentsmypage.htm), так і URL (http://www.interlacken.com/default.htm). При використанні URL файли відкриваються за допомогою того ж механізму, який використовується в браузері. В панелі інструментів діалогового вікна Open File є декілька корисних кнопок.
При відкритті Web-сторінки, що створена в іншому додатку Office, FrontPage може здивувати вас, відкривши файл з з допомогою того додатку, в якому він був створений. Щоб уникнути цього, один раз, у списку, що відкривається при кнопці Open виб6еріть Open in Microsoft FrontPage/ Щоб відключити таку можливість зовсім, в меню Tools виберіть Configure Editors, і зніміть прапорець Open web pages in the office application that create them.
Відкриття сторінки з режиму Tasks View
Так як Tasks View призначений для роботи з завданнями, а не Web-файлами, відкривати файли з цього режиму доводиться не так часто. Але, якщо вам все-таки знадобилось це зробити, ви можете використати будь-яким з двох способів:
o клацніть правою кнопкою миші на задачі, що повязана з Web-сторінкою, і в контекстному меню виберіть Start Task;
o виберіть задачу, зв'язану з Web-сторінкою, а потім в меню Edit виберіть

 
 

Цікаве

Загрузка...