WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

ієрархічною структурою Web-сайта. За допомогою нього ви можете переглянути існуючу структуру, змінити її або роздрукувати. Приклад вікна режиму Navigation View наведено на мал. 15.
Мал. 15. Navigation View призначений для роботи з логічною структурою вашого Web
Для нових Web FrontPage автоматично створює початкову сторінку (звичайно вона називається index.htm або default.htm) і вміщує її в центр вікна Navigation View. Для існуючих Web FrontPage постарається самостійно визначити початкову сторінку. Якщо це не вийшло, ви можете створити її самі, натиснувши на кнопку New Page.
Після того як ви визначилися з початковою сторінкою, ви можете ідентифікувати дочірні сторінки, перетягнувши їх мишею з панелі папок на відповідні місця екрана. Якщо батьківською не є початкова сторінка сторінка, вмістіть її під тією сторінкою, яку ви визначили як батьківську. FrontPage автоматично з'єднує батьківські сторінки з дочірніми тонкими лініями.
Управління Web з використанням Navigation View
Після того як ви створите первинну структуру сайта, ви можете взяти за правило завжди додавати нові сторінки саме в режимі Navigation View. Це може виявитися зручним з двох причин.
По-перше, при створенні ви відразу вже вказуєте назву сторінки (title), визначаєте її місце в ієрархічній структурі сайта і відразу ж плануєте дії, які з нею необхідно буде зробити, в режимі Task View. Всі ці операції дещо нагадують розвішання листків із задачами за допомогою кнопок на дошці, але використання Navigation View набагато зручніше.
По-друге, подібний підхід дозволяє вам в повній мірі використати можливості такого компонента FrontPage, як Navigation Bar. Navigation Bar (коли цей елемент розміщено на сторінці, його часто називають просто - меню) набір гіперпосилань, що автоматично оновлюється на сторінці, наприклад, до всіх дочірніх сторінок. Необхідну інформацію для відображення Navigation Bar отримує з структури сайта, яку ви визначаєте в режимі Navigation Bar Щоб відкрити діалогове вікно для визначення параметрів Navigation Bar, відкрийте сторінку, де ви його хочете розмістити, в режимі PageView і в меню Insert виберіть Navigation Bar (мал. 16).
Елемент Navigation Bar відображає поточну структуру сайта, яку ви настроїли в режимі Navigation View. Ви можете міняти властивості Navigation Bar і його розташування на сторінці, але не його вміст.Змінювати вміст Navigation Bar можна тільки одним способом - вносячи зміни в режимі Navigation View.
Hyperlinks View
Режим Hyperlinks View призначено для відображення структури вашого сайта з точки зору гіперпосилань. Приклад вікна Hyperlinks View наведено на мал. 16
Мал. 16. Діалогове вікно Navigation Bar Properties дозволяє вмістити елемент Navigation Bar на сторінку і визначити його властивості
Зверніть увагу, що одна з сторінок виділена в центрі екрана. Щоб вмістити Web-сторінку подібним чином в центр екрана, просто виберіть її в списку Folder List. Стрілки, які ведуть до центральної сторінки, показують гіперпосилання на цю сторінку, а стрілки, які ведуть від неї до інших сторінок, - гіперпосилання з неї на інші сторінки. Деякі значки, що зображають інші сторінки, забезпечені зображенням маленького плюса у верхній лівій частині. Це означає, що крім гіперпосилань, ведучих з центральної сторінки або на неї, на цій сторінці присутні додаткові гіперпосилання. Їх можна відобразити, клацнувши по плюсу. Будуть показані додаткові гіперпосилання (як показано на малюнку), а знак плюса перетвориться в мінус, якщо ви вмістите покажчик миші на значку для додаткової сторінки, буде відображений тип гіперпосилання і назва файлу для сторінки. Щоб помістити цю сторінку в центр екрана і, відповідно, переглянути посилання для неї, клацніть по ній правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Move To Center. Подвійне натиснення миші по значку із зображенням сторінки відкриває сторінку в режимі Page View.
Щоб вибрати інший варіант показу гіперпосилань, клацніть правою кнопкою по екрану і виберіть потрібні вам настройки в контекстному меню.
Мал. 17. Приклад вікна Hyperhnks View
Tasks View
Цей режим призначений для ведення списку задач для поточного FrontPage Web. Завдання можна створювати як в ручному, так і в автоматичному режимі, коли вони створюються внаслідок інших процесів. Вікно режиму Tasks View зображено на мал. 18.
Створювати завдання можна різними способами. Наприклад, в режимі Tasks View можна клацнути правою кнопкою миші по будь-якому вільному простору і в контекстному меню вибрати New Task. Можна також в меню File вибрати New, а потім - Task. Для створення завдання для певного файлу виберіть потрібний файл в режимі Folder View, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Add Task. У режимі Page View нові завдання можна створювати, вибравши Task в меню Edit. Можна створювати нові завдання і з деяких діалогових вікон при створенні нової сторінки.
Деякі операції в масштабах всього Web також можуть створювати задачі в автоматичному режимі. Наприклад, якщо ви перевіряєте правопис у всьому Web, засоби перевірки правопису, замість того щоб зупинятися на кожному невірному слові, можна просто створити окремі завдання для кожної сторінки з помилками.
Мал. 18 Приклад вікна Tasks View
Глобальні змінні для Web
У FrontPage ви можете створювати змінні для всього Web, а потім використати їх на будь-яких сторінках. Корисність цього засобу легко проілюструвати на наступному прикладі.
Нехай на сторінках вашого сайта згадуються працівники вашої організації з згадуванням їх посад і імен. Природно, що з часом в організації відбуваються зміни, наприклад, помінявся віцепрезидент по дослідженнях і розробках. У цій ситуації у вас є два способи:
1. або переглядати всі сторінки, шукати всі згадки про нього і виправляти їх вручну (ризикуючи що не будь пропустити), або скористатися змінними всього Web.
2. вказати ім'я віцепрезидента лише один раз (а потім можете легко його змінити) в діалоговому вікні Settings, а на сторінках розміщуєте відповідну змінну, яка буде автоматично замінюватися для відвідувачів своїм значенням.
Щоб настроїти глобальні змінні для Web, в меню Tools виберіть Web Setting, а потім перейдіть на вкладку Parameters (мал. 19)
Мал. 19. Frontpage дозволяє настроїти будь-яку кількість змінних для Web

 
 

Цікаве

Загрузка...