WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

на стовпець Download Time
FrontPage обчислює час завантаження шляхом складання розміру основного файлу і всіх його компонентів (наприклад, зображень), а потім розподілу на швидкість завантаження, яка вказується в діалоговому вікні Report View (див. мал. 5). Якщо час завантаження сторінки перевищує межу, вказану в тому ж діалоговому вікні, ця сторінка буде відображена в звіті Slow Pages.
Ви повинні серйозно задуматися про те, щоб внести зміни в ті файли, які з'являються в цих звітах, особливо якщо ви плануєте великий потік відвідувачів. Можна спробувати зображення меншого розміру або розбити великі сторінки на менші. Довго чекати завантаження сторінки не подобається нікому.
Звіт Broken Hyperlinks
Звіт Broken Hyperlinks, вікно якого забражено на мал. 8, відображає всі сумнівні гіперпосилання в Web, сторінку, на якій вони знаходяться, і їх стан.
мал. 8. У звіті Broken Hyperlmks показується стан гіперпосилань у вашому Web
Для того щоб перевірити зв'язки між файлами в Web, FrontPage використовує механізм внутрішніх індексів. Перевірка гіперпосилань, які вказують на зовнішні сторінки, трохи складніша. Автоматично провести таку перевірку FrontPage не може. Щоб перевірити одне зовнішнє гіперпосилання або цілу групу, виділіть потрібні гіперпосилання, клацніть по них правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Verify Hyperlinks. Врахуйте, що ця операція може зажадати значної кількості часу.
Щоб виправити невірне гіперпосилання, двічі клацніть по ньому мишею. Відкриється діалогове вікно Edit Hyperlink.
Якщо ви знаєте правильну адресу для гіперпосилання, ви можете ввести його прямо в полі Replace hyperlink with цього діалогового вікна. Крім цього, можна натиснути Browse для запуску браузера і пошуку необхідної сторінки. Коли виповернетеся до вікна Edit Hyperlink, FrontPage зможе підставити адресу сторінки, отриману у браузері.
Звіт Component Error
Цей звіт призначений для відображення помилок і проблем, пов'язаних з FrontPage Components(мал. 9):
Мал. 9. Вікно звіту Components Errors
Якщо повідомлення про проблему має дуже велику довжину, ви можете переглянути його, вибравши в контекстному меню Properties і потім перейшовши на вкладку Errors. Щоб відкрити Web-сторінку та виправити помилку, двічі клацніть по потрібному запису в звіті.
Звіт Review Status
У FrontPage з'явилася нова корисна можливість в області організації роботи групи, яка працює над одним Web. Тепер можна призначати відповідального за роботу над певними Web-сторінками і встановлювати поточний стан роботи над ними. Потім цю інформацію можна переглядати у вікні звіту Review Status.
Діалогове вікно, за допомогою якого робиться призначення відповідальних (Assigned To) і зміна стану (Review Status), зображено на мал. 10. Щоб відобразити це діалогове вікно, клацніть правою кнопкою миші по назві файлу в будь-якому режимі, в контекстному меню виберіть Properties, а потім перейдіть на вкладку Workgroup.
Мал. 10. Це діалогове вікно використовується для призначення відповідальних і перегляду інформації про стан роботи
У вікні звіту Review Status (мал. 11) показані поля Review Status і Assigned To, значення які задаються в діалоговому вікні, показаному на мал. 10. Крім того, у вікні звіту показаний також час останньої зміни статусу (Review date) і ідентифікатор особи, яка цю зміна зробила (Reviewed By).
Мал. 11. Вікно звіту Review Status
Звіт Assigned To
Цей звіт (мал. 12) використовує ті ж дані про призначення відповідальних осіб, що й звіт Review Status. Відмінності: з'явилися нові поля Assigned Date (час, коли був призначений відповідальний) і Assigned By (ким він був призначений).
Мал. 12. Вікно звіту Assigned To
Звіт Categories
Якщо ви звернули увагу, на мал. 10 можна визначати категорії для Web-сторінок. Можна вибирати не тільки категорії зі списку, що є, але і створювати нові категорії, натиснувши на кнопку Categories.
Після присвоєння сторінкам категорій ви зможете використати компонент Categories для автоматичного створення списку гіперпосилань для кожного файлу категорії. Це дуже могутній засіб. Для перегляду поточної категорії кожної з Web-сторінок призначено звіт Categories (мал. 13).
Мал. 13. Вікно звіту Categories
Віднесення Web-сторінок до категорій здійснюється з діалогового вікна, наведеного на мал. 10. Врахуйте, що ці зміни будуть негайно відображені на всіх сторінках, де присутній FrontPage Categories Component.
Звіт Publish Status
Коли ви публікуєте файли (наприклад, шляхом передачі їх на Web-сервер), FrontPage має на увазі, що ви скопіювали всі файли вашого Web (з цього правила є виключення, наприклад, коли файли не змінювалися або відносно файлів конфігурації системи, але зараз ми їх розглядати не будемо). Але в деяких ситуаціях вам може знадобитися залишити деякі файли в недоторканості (наприклад, файли бази даних або коли нова версія файлів ще не готова). Для цього використовується прапорець Exclude this file when publishing the rest of the web все на тій же вкладці Workgroup (див. мал. 10). Але іноді вам треба пригадати, які файли ви заборонили публікувати. Для цього використовується звіт Publish Status (мал. 14).
Мал. 14. Вікно звіту Publish Status. В стовпці Publish навпроти файлів, публікація яких відключена, стоїть параметр Don't Publish
Щоб переглянути всі файли, які не будуть публікуватися, зручно відсортувати записи по стовпцю Publish.
Звіт Checkout Status
У FrontPage передбачений новий засіб Check-In/Check-Out. Тепер розробники можуть ставати власниками файлів у FrontPage Web. Це гарантує, що ніхто не зможе змінити або перезаписати цей файл без дозволу власника. Крім того, цей засіб забезпечує деякі можливості контролю версій, оскільки власник файлу може повернутися до його попередньої версії.
Звіт Checkout Status показує, для яких файлів контроль включений, а також їх поточний статус.
Navigation View
Багато які Web-автори організують Web-сайти ієрархічно, подібно схематичному зображенню структури організації. Такі сайти починаються з початкової сторінки (home page), з якої за допомогою посилань можна спускатися все нижче по ієрархії. При цьому сторінки кожного рівня можуть бути одночасно дочірніми для сторінок більш високого рівня і батьківськими для сторінок нижнього рівня.
Режим Navigation View призначений для роботи з

 
 

Цікаве

Загрузка...