WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

інші).
o Значок Favorities виводить список Web-сторінок, який знаходиться в меню Favonties в Internet Explorer.
o Значок Web Folders показує список адрес, що раніше використовувалися у FrontPage Web.
Переміщення по папках і відкриття файлів здійснюється за допомогою подвійного натиснення мишею.
Можна відкрити файл, ввівши шлях до нього в полі File Name. Можна вказувати як шлях до файла на диску (С:WebDocsmypage.htm), так і URL (http://www.mysite.com). У останньому випадку HTML-файл буде завантажений по протоколу HTTP, так ніби FrontPage був звичайним браузером.
Якщо ви відкриваєте файл, який входить в склад FrontPage Web, треба буде відкрити не тільки файл, але і Web. Щоб просто відкрити Web, треба вибрати в меню File команду Open Web.
Якщо ви відкрили декілька файлів з одного і того ж Web, в панелі редагування звичайно буде відображатися тільки один файл. Для перемикання між файлами скористайтеся меню Window.
Якщо вам все-таки треба, щоб на екрані одночасно були відкриті два файли з одного і того ж Web, в меню Window виберіть New Window і використайте кожне з вікон для відображення своєї сторінки
Якщо ви відкриваєте файли з різних Web, кожний з нихбуде відкритий в окремому вікні FrontPage. Для перемикання можна використати панель задач Windows або поєднання клавіш Alt+Tab.
Folders View
Цей режим, який дуже нагадує провідник Windows, призначений для показу папок і файлів вашого Web. Приклад вікна FrontPage при використанні цього режиму наведено на мал. 3.
Головна відмінність від провідника Windows - додатковий стовпець Title. Переміщення між папками і відкриття файлів в цьому режимі проводиться так само, як і в провідникові Windows (в тому числі підтримується перетягнення). Файли відкриваються в настроєному для них редакторі за умовчанням в залежності від їх типу.
Мал. 3. Folders View графічно відображає папки і файли вашого Web
Редактори для файлів різних типів можна настроїти в меню Tools Виберіть Options, а потім - Configure Editors
Натиснення правою кнопкою миші по назві файлу відкриває контекстне меню.
У порівнянні з провідником новим тут є тільки пункт Add Task, який дозволяє створити завдання (його можна буде переглянути в режимі Task View) для цієї сторінки.
При переміщенні або перейменуванні файлу в режимі Folder View Frontpage автоматично оновлює посилання на цей файл в інших файлах того ж Web.
Reports View
FrontPage забезпечує 14 звітів, які повинні допомогти вам в підтримці вашого Web-сайта. Щоб переглянути необхідний звіт, виберіть Reports з меню View, а потім - потрібний звіт в тому, вікні-підміню, що з'явиться. Перейти в цей режим можна і натиснувши значок Report в панелі Views. Відкривається або останній запитаний вами звіт, або, за умовчанням, звіт Site Summary. Як це прийняте в Windows-додатках, ви можете розсортувати записи по будь-якому полю звіту, просто клацнувши мишею по заголовку поля. Подальші натиснення змінюють порядок сортування з того, що зростає на той, що убуває і зворотно.
Подвійне натиснення мишею по файлу відкриває його в редакторі, який вибирається в залежності від типу файлу, а натиснення правою кнопкою миші по назві файлу приводить до відкриття контекстного меню.
За своєю природою звіти призначені для груп файлів. Створювати звіт для одного файлу нецікаво. Тому режим Reports стає доступним тільки при роботі з Web (а не з окремими файлами).
Звіт Site Summary
Мал. 4. Звіт Site Summary відображає статистичні дані поточногоWeb.
Цей звіт використовується для відображення статистичних даних про поточний FrontPage Web: кількість і розмір всіх файлів, кількість і розмір всіх зображень, кількість файлів, до яких не можна перейти за допомогою гіперпослань, якщо почати з початкової сторінки вашого Web, і інші дані. Приклад звіту Site Summary наведений на мал. 4.
Зверніть увагу на записі з відомостями про недавно створені, старі і повільні файли. Дані для віднесення файлів до кожної категорії задаються в діалоговому вікні, наведеному на мал. 5. Щоб відкрити це вікно, потрібно вибрати в меню Tools пункт Options, а потім Reports View.
Мал. 5. Діалогове вікно, з якого проводиться настройка параметрів для віднесення файлів до категорії недавно створених, старих або повільних
Звіт All Files
Цей звіт призначений для показу всіх файлів вашого Web незалежно від того, в якій папці вони знаходяться. Приклад звіту показаний на мал. 6. Цей звіт може бути корисний, наприклад, коли вам треба знайти всі файли в Web з певними параметрами.
Мал. 6. У звіті All Files показані всі файли поточного Web. Папки, в яких знаходяться файли, відображаються як атрибути
Звіт Recently Added Files
Цей звіт дуже схожий на звіт All Files, але в ньому відображаються тільки ті файли, які були додані після певної дати, яка настроюється в діалоговому вікні мал. 5. Така можливість може використовуватись, коли вам необхідно отримати інформацію про недавно створені додатки.
Звіт Recently Changed Files
Звіт аналогічний попередньому, за винятком того, що в ньому показується інформація про недавно змінені, а не додані файли.
Звіт Older Files
Це ще один родич звіту All Files. Як зрозуміло з назви, в ньому відображаються тільки ті файли, які не змінювалися починаючи з часу, вказаного в полі Older files are more than в діалоговому вікні на мал. 5.
Звіт Unlinked Files
Формат цього звіту також дуже схожий на формат All Files, але в ньому відображаються тільки ті файли, до яких не можна перейти з допомогою гіперпосилань з початкової сторінки сайта. Така ситуація може виникнути з таких причин:
o пропущені посилання на ці файли;
o на ці файли посилаються тільки Web-сторінки з інших Web;
o гіперпосилання до цих файлів створені із застосуванням скриптів, дуже складних для того, щоб FrontPage міг їх інтерпретувати;
o файли більше не потрібні і можуть бути видалені.
Час від часу використати цей звіт дуже корисно для виявлення забутих файлів, які можна видалити.
Звіт Slow Pages
Цей звіт виводить перелік файлів, яким потрібно багато часу для завантаження внаслідок їх великого розміру (або розміру вхідних в них компонентів). Час, необхідний для завантаження, показується в стовпці Download Time (мал. 7).
Мал 7. Файли, які фігурують в звіті Slow Pages, завантажуються неприйнятно повільно. Звернете увагу

 
 

Цікаве

Загрузка...