WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

Підхід Frontpage до організації Web-сайтів (пошукова робота) - Реферат

обов'язки адміністратора вашого власного Web-сервера.
Якщо у вас вже встановлений протокол TCP/IP для роботи в локальній мережі або підключення до Інтернет-провайдеру, це означає, що мережеве програмне забезпечення у вас вже встановлено. Якщо ж немає, встановіть за допомогою кнопки Network в панелі управління протокол TCP/IP.
Ви можете використати будь-який Web-сервер, який може бути встановлений на вашому комп'ютері і для якого є версія FrontPage Server Extensions. Для більшості комп'ютерів під управлінням Windows таким Web-сервером буде продукт Microsoft.
ВстановлюватиFrontPage Server Extensions можна різними способами. Ви можете вибрати цей параметр при інсталяції самого Web-сервера. Якщо ви встановлюєте FrontPage 2000 з FrontPage Server Extensions на комп'ютер, де вже працює відповідна версія Web-сервера, FrontPage Server Extensions буде встановлено автоматично. Ви можете також завантажити FrontPage Server Extensions з Web-вузла Microsoft. І нарешті, ви можете встановити їх в комплекті з Office Server Extensions. При цьому будуть встановлені не тільки FrontPage Server Extensions, але і деякі інші засоби колективної Роботи Office 2000.
Найбільш повнофункціональний Web-сервер від Microsoft - це Internet Information Server (IIS), який працює тільки під управлінням Windows NT Server. Версія IIS з обмеженими можливостями, яка працює під управлінням Windows NT Workstation і Windows 95/98, називається Personal Web Server (PWS). Як IIS, так і PWS встановлюються з компакт-диска Windows NT Option Pack. Саме так, навіть PWS під Windows 95 і 98 встановлюється з Option Pack для Windows NT. Запустіть програму установки, і вона сама визначить, що треба встановлювати для вашої операційної системи.
FrontPage Server Extensions
Найкраще, якщо FrontPage Server Extensions буде встановлено як на машині, на якій з допомогою FrontPage створюються Web-сторінки, так і на сервері, який надає ці сторінки для доступу відвідувачів. FrontPage Server Extensions це набір програм, який:
o забезпечує передачу файлів з FrontPage 2000 по протоколу HTTP;
o створює індекси для Web-сайта і забезпечує інші засоби підтримки Web-сайта;
o надає різноманітні централізовані служби (наприклад, збір даних, відправка повідомлень, пошуку) в розпорядження відвідувачів Web-сайта.
FrontPage Server Extensions доступні для багатьох популярних Web-серверів і комп'ютерних платформ, в тому числі Windows 95/98, Windows NT і Unix. Якщо ви адміністратор Web-сервера, який буде обслуговувати Web-сайти, створені з допомогою FrontPage, вам варто встановити на сервері FrontPage Server Extensions і періодично оновлювати їх версію. При виборі Інтернет-провайдера, в якого буде розміщено ваш Web-сайт, слід взяти до уваги і це питання.
Графічні засоби для організації вашого сайта
Працювати з наборами Web-сторінок (за винятком самих маленьких) простіше, якщо використати графічні засоби, подібні тим, які передбачені у FrontPage. FrontPage надає у ваше розпорядження шість різних режимів для перегляду структури Web-сайта. Щоб вибрати потрібний режим, виберіть його на панелі в лівій частині екрана або в меню View.
Вибравши:
1. Page View (режим сторінки), можна скористатися трьома додатковими режимами:
o редагування в режимі WYSIWYG;
o редагування в режимі перегляду коду HTML;
o перегляду створеної сторінки (як сторінка буде виглядати в Internet Explorer).
2. Folder View (режим папок) надає більш докладні відомості про папки і файли, чим це передбачене в списку Folder List в режимі сторінки.
3. У Reports View (режим звітів) передбачено 14 корисних звітів про стан вашого сайта.
4. Navigation View (режим переміщення) призначений для перегляду ієрархії сторінок вашого сайта. Ви можете управляти ієрархією, перетягуючи прямокутники (кожний з яких представляє певну Web-сторінку) на діаграмі. Скориставшись компонентом Navigation Bar, ви можете створити на Web-сторінці меню, відповідне цій діаграмі.
5. У режимі Hyperlinks View (режим гіперпосилань) FrontPage аналізує гіперпосилання і графічно відображає ті з них, які розміщені на сторінці або посилаються на неї.
6. Tasks View (режим завдань) призначений для відображення списку задач для кожної Web-сторінки. Фактично це електронний список кодів для виконання, яким можуть користуватися одночасно декілька користувачів.
Далі кожний режим буде розглянутий детальніше.
Режим Page View
Головна причина, по якій ви придбали FrontPage, - це можливість візуального створення Web-сторінок, тобто використання технології WYSIWYG замість написання коду HTML вручну. Тому цілком логічно, що Page View поставлено на перше місце і є режимом перегляду за умовчанням. Саме в цьому режимі, який наведено на мал. 1, можливо редагування Web-сторінок в режимі WYSIWYG.
Якщо виключити звичайні панелі інструментів і меню у верхній частині екрана, вікно FrontPage складається з трьох частин:
o панель Views в лівій частині екрана дозволяє перемикатися з режиму Page View в інші режими;
o Folder List (трохи правіше) з'являється тільки тоді, коли ви працюєте з FrontPage Web. Вона виконує ті ж функції, що і провідник Windows, навіть якщо FrontPage Web знаходиться на віддаленому Web-сервері. Подвійне натиснення мишею по заголовку файла відкриває для нього редактор за умовчанням (для файлів .htm і .html це буде редактор WYSIWYG у FrontPage);
o власне область редагування звичайно займає велику частину екрана. Саме в ній і проводиться редагування Web-сторінок: введення тексту, імпорт зображень, вставка тексту з буфера обміну, форматування та інше.
Щоб відкрити Web-сторінку в режимі Page View, в меню File виберіть Open. Відкриється діалогове вікно, наведене на мал. 2.
Мал. 1. Режим сторінки дозволяє редагувати Web сторінки в режимі WYSIWYG
Мал. 2. Для відкриття файлів в режимі Page View Frontpage використовує стандартне діалогове вікно Office. Файли можуть бути відкриті не тільки з жорсткого диска, але і, як це реалізоване в браузерах, з Web-сервера
o Значок History дозволяє відобразити список Web-сторінок, з якими ви недавно працювали.
o Значок My Documents дозволяє відкрити ту ж папку My Documents, яка використовується іншими додатками Office.
o Значок Desktop відображає елементи вашого робочого стола (My Computer, My Documents, Network Neighborhood і

 
 

Цікаве

Загрузка...