WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат

Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат

дані. Інша можливість - використати для окремих слів або фраз підстановку з використанням компонента Substitution.
Є ще одна принципова відмінність Include Page від фреймів: при збереженні будь-якої Web-сторінки з використанням цього компонента весь вміст сегмента вміщується всередину коду HTML-сторінки, на якій розміщений компонент. Це дозволяє, по-перше, зекономити час при завантаженні сторінки (на відміну від фреймів з'єднання встановлюється тільки для завантаження однієї Web-сторінки, а не багатьох), по-друге, це дозволяє правильно відображати Web-сторінку з Include Page на Web-серверах без встановлених FrontPage Server Extensions.
Однак, якщо ви змінюєте вміст одночасно вставленого в декілька сторінок сегмента, ви чекаєте, що зміниться вміст кожної з таких сторінок. Це досягається за допомогою механізму індексування Web-сторінок, на яких використовується компонент Include Page. При збереженні Web-сторінки, яка є вбудованим сегментом для інших сторінок, за допомогою цього індексу оновлюються всі сторінки, на яких цей сегмент використовується. Однак подібні індекси можна використовувати тільки у FrontPage Web. Для окремих сторінок, що не входять до складу Web, ніяких індексів (а отже, і автоматичного оновлення) не передбачено. Тому для них компонент Include Page потрібно використовувати дуже обережно. Крім того, якщо ви працюєте з FrontPage Web, використання інших програм (наприклад, Notepad) для редагування Web-сторінок приведе до того, що механізм індексування при збереженні сторінки не спрацює. Тому краще відмовитися від застосування сторонніх програм для редагування сторінок, що входять до складу FrontPage Webs. Якщо ж ви все-таки їх використовуєте, після цього відкрийте Web у FrontPage і виконайте команду Recalculate Hyperlinks з меню Tools.
Компонент
Marquee
дозволяє створити рядок тексту, який буде пропливати вздовж екрана ("рядок, що біжить "). Marquee буде працювати в Internet Explorer, починаючи з версії 3, але в Netscape Navigator (принаймні, включаючи версію 4) цей компонент не підтримується. Замість "рядка", що біжить, в Netscape Navigator буде показаний нерухомий рядок.
Щоб вмістити на сторінку компонент Marquee, виконайте наступні дії:
1. Відкрийте потрібну сторінку і виділіть той текст, який ви хочете перетворити в той, що біжить (можна просто встановити курсор вставки в потрібне місце).
2. У меню Insert виберіть Component, а потім - Marquee. Відкриється діалогове вікно Marquee Properties (мал. 5).
мал. 5. Діалогове вікно Marquee Properties
3. Настройте необхідні вам параметри.
Text - текст, який буде містити рядок, що біжить. У це поле автоматично вміщується весь текст, який був виділений вами перед відкриттям цього діалогового вікна.
У розділі Direction ви можете вибрати напрям руху: справа наліво (Left) або зліва направо (Right).
У розділі Speed ви можете настроїти параметри, пов'язані зі швидкістю руху рядка, що біжить:
o Delay - затримка перед новою появою рядка, що біжить;
o Amount - скільки пікселів за одиницю часу буде проходити рухомий текст.
У розділі Behavior ви можете настроїти тип переміщення:
o Scroll - текст буде з'являтися з-за одного краю вікна і ховатися за іншим.
o Slide - текст досягає протилежного краю екрана, зупиняється і зникає. Після цього рух починається спочатку.
o Alternate - текст рухається то направо, то наліво від одного краю екрана до іншого. При цьому напис постійно видно на екрані.
o Align with Text - визначає розташування рядка, що біжить, відносно оточуючого тексту: Тор - вирівнювання відносно вершини звичайного рядка, Middle - по центру і Bottom - вздовж нижнього кордону.
Size дозволяє настроїти розміри, що займаються рядком, що біжить, (в пікселях або процентах).
o Width - довжина області, що займається рядком, що біжить. За умовчанням використовується вся ширина контейнера (вікна браузера, елемента таблиці, фрейма і т.д.). Установка прапорця відміняє значення за умовчанням і дозволяє вказати інше значення. Якщо розмістити рядок, що біжить, всередині елемента невидимої таблиці, то можна зробити так, що рядок буде пробігати на екрані від одного елемента зображення до іншого.
o Height - висота рядка, що біжить. За умовчанням рівна висоті шрифту в рядку.
Розміри можна змінити не тільки в діалоговому вікні Marquee Properties, але і простим перетягуванням кордонів мишею.
Repeat визначає, скільки разів з'явиться рядок, що біжить. Встановлений прапорець Continusly означає, що рядок буде відображатися безперервно.
Background Color дозволяє настроїти колір фону рядка, що біжить. За умовчанням використовується загальний фон для сторінки.
Style відкриває стандартне вікно для застосування форматування CSS.
Крім використання кнопки Style змінити властивості шрифту рядка, що біжить, можна і за допомогою звичайних настройок шрифту в режимі Page View.
Scheduled Include Раge
Якщо є необхідність зробити так, щоб вміст Web-сторінки мінявся за розкладом, у вашому розпорядженні компонент Scheduled Include Page.
Компонент Scheduled Include Page. дуже схожий на компонент Include Page (в ньому використовуються ті ж механізми), але він дозволяє настроїти і деякі додаткові параметри.
Для того, щоб вмістити компонент Scheduled Include Page. на Web-сторінку, спочатку підготуйте ті сторінки-сегменти, які будуть використовуватися на інших сторінках (оскільки в різний час будуть використовуватися різні сегменти, вони повинні бути підготовані у двох варіантах). Потім вмістіть курсор вставки на Web-сторінку, на якій ви хочете розмістити Scheduled Include Page., і виберіть в меню Insert Component, а потім - Scheduled Include Раge. Відкриється діалогове вікно Scheduled Include Page Properties, показане на мал. 6.
мал. 6. Діалогове вікно Scheduled Include Page Properties
У ньомуможна настроїти наступні параметри:
o Page to include - вказуються сторінки, які ви хочете включити як сегменти на іншу сторінку. У полі During the scheduled time вводиться ім'я і адреса тієї Web-сторінки, яка буде відображатися у вибраний вами період, а в полі Before and after the scheduled time (optional) - те, що буде показано у весь інший час. Якщо ви залишите це поле пустим, після закінчення вказаного вами періоду перша вставлена сторінка просто зникне зі всіх сторінок, на яких вона розміщена.
o Starting - вказується дата і час початку показу сегмента, вказаного в полі During the scheduled time.
o Ending - закінчення цього періоду.
На жаль, у компонента Scheduled Include Page (як і у Scheduled Picture) є дуже істотний недолік: заплановані зміни повністю автоматично, без вашого втручання, не відбуваються. Це відноситься навіть до Web-серверу, на якому встановлені FrontPage Server Extensions. Щоб сторінка в потрібний момент була змінена, вносьте кожний день будь-які зміни у FrontPage Web (наприклад, міняйте значення будь-якою змінною, що настроюється ). Інша можливість - за допомогою програми fpsrvadm.exe організуйте автоматичний щоденний перерахунок гіперпосилань у вашому Web.
Scheduled Picture
Цей компонент є практично повною копією Scheduled Include Page. Єдина відмінність - за допомогою нього можна організувати показ за розкладом не вбудованої Web-сторінки (як в Scheduled Include Page), а зображення. Процедури для розміщення цього елемента на Web-сторінці і параметри, що настроюються, майже повністю співпадають з описаними вище для Scheduled Include Page.

 
 

Цікаве

Загрузка...