WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат

Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат

переглянувши код HTML в браузері (для цього в Internet Explorer, наприклад, призначена команда View Source).
У списку компонентів (меню Insert > Component) Comment ви не знайдете, однак це справжній компонент FrontPage (це видно з коду HTML). Для того? щоб вставити його, просто виберіть Comment в меню Insert і у вікні, що відкриється, введіть текст коментарю.
Date and Time
Компонент Date and Time призначений для автоматичної вказівки дати і часу, коли сторінка була змінена в останній раз. Ця мітка встановлюється FrontPage, і вона не залежить від часу зміни, вказаного для файла Web-сторінки у файловій системі. Вставка цього компонента також проводиться не зі списку компонентів, а з меню Insert напряму (пункт Date and Time), При цьому відкриється діалогове вікно для настройки властивостей цього компонента (мал. 2).
Мал. 2. Діалогове вікно Date and Time
Date this page was last edited - буде показана дата останнього збереження Web-сторінки у FrontPage.
Date this page was last automatically updated - буде показана дата або останнього збереження Web-сторінки у FrontPage, або останньої зміни Web-сторінки в автоматичному режимі внаслідок якихось змін у FrontPage Web, в залежності від того, що сталося пізніше.
Date format - дозволяє вибрати формат дати (або взагалі відмовитися від показу дати, якщо ви виберете None)
Time format - вибір формату відображення часу (None - час показаний не буде).
Частіше за все компонент Date and Time використовується для вказівки часу останнього оновлення сторінки і розміщується в її нижній частині.
Hover Button
Тексти, зображення і кнопки з гіперпосиланнями - це дуже поширені елементи Web-дизайну. Однак до деяких гіперпосилань хочеться привернути особливу увагу. Для цієї мети можна використати компонент FrontPage під назвою Hover Button (його назву можна приблизно перевести як "кнопка, над якою щось пропливає").
Hover Button - це кнопка, яка міняє свій зовнішній вигляд, коли над нею вміщений покажчик миші. Насправді, це просто зафарбований прямокутник, на який вміщений напис і якому співставляється гіперпосилання. Зовнішнім виглядом цієї кнопки керує невеликий Java-аплет, який реагує на розміщення покажчика миші над кнопкою.
Для кожної з цих кнопок використаний свій візуальний ефект. Однак поки покажчик миші не направлений ні на одну з цих кнопок, ви не зможете відрізнити їх один від одного. Візуальний ефект виявляється тільки тоді, коли над кнопкою знаходиться покажчик миші (на малюнку це кнопка Glow).
Для розміщення цього компонента на Web-сторінці в меню Insert виберіть Component, а потім - Hover Button. Буде відкрите діалогове вікно Hover Button (мал. .3)
Мал. 3. Діалогове вікно Hover Button
o Button text - це текст, який буде вміщений на кнопку.
o Link to - пов'язана кнопкою з гіперпосиланням. Якщо вам так зручніше, можете вибрати гіперпосилання за допомогою кнопки Browse.
o Button color - колір, який буде використаний для кнопки в звичайному положенні (коли покажчик миші не знаходиться над нею)
o Background color - цей колір фону для кнопки буде використовуватися тільки для деяких візуальних ефектів. Прозорий колір вибрати не можна, але можна вибрати колір, що співпадає з фоном Web-сторінки.
o Effect color - колір, який буде використаний для візуального ефекту при розміщенні над кнопкою покажчика миші.
o Effect - можна вибрати один з семи можливих візуальних ефектів:
1. Color fill - колір, вибраний в Button color, буде змінений на Effect color;
2. Color average - колір кнопки буде мінятися на складовий, створений на основі Background color і Effect color;
3. Glow - буде імітоване сяйво (кольори Effect color), що виходить з центра кнопки;
4. Reverse glow - те ж саме, але свічення буде виходити не з центра, а з країв кнопки;
5. Light glow - по центру кнопки буде використаний той же колір Button color, але з великою кількістю білого (тобто світліший). Effect color при виборі цього ефекту не використовується;
6. Bevel out - кнопка при розміщенні курсору підіймається вгору і неначе тягнеться до нього;
o Bevel in - кнопка при розміщенні над нею курсору "вдавлюється".
o Width і Height - ширина і висота кнопки в пікселях. Можна настроїти значення і простим перетягуванням країв кнопки.
o Font - відкриває додаткове діалогове вікно для настройки властивостей шрифту напису на Hover Button.
o Custom - натиснення на цю кнопку приводить до відкриття ще одного діалогового вікна (мал. 4), в якому ви зможете настроїти додаткові властивості Hover Button.
Мал. 4. Діалогове вікно Custom для настройки додаткових параметрів Hover Button
У розділі Play sound в цьому вікні ви можете вказати звукові файли, які будуть програватися при певних діях відвідувача Web-сайта. В обох випадках краще вибирати файли невеликого розміру.
o On click - ви можете вказати ім'я звукового файла, який буде програватися при натисненні на кнопку.
o On hover - файл буде звучати при переміщенні курсору миші над цією кнопкою.
Розділ Custom призначений для розміщення всередині кнопки Hover Button зображення. Якщо ви вкажете як зображення, так і напис (Button text в попередньому діалоговому вікні), текст буде розміщений над зображенням. У ньому ви можете вказати два графічних файли:
Button - зображення, яке буде показане в звичайному режимі;
On hover - зображення, яке буде показане браузером при розміщенні над кнопкою покажчика миші.
Як і компонент Banner Ad Manager, для правильної роботи Hover Button необхідні два Java-аплета: fphover.class і fphoverx.class. Принципи поведінки з ними розробляються у відповідності з тими ж правилами, що і для Banner Ad Manager.
Include Page
Компонент Include Page призначений для переміщення однієї Web-сторінки всередину іншої. Вставлена сторінка звичайно є невеликим сегментом зі специфічними даними, який розміщується на інших Web-сторінках. У такого рішення є три переваги:
1. це гарантує, що деякі ділянки будуть виглядати однаково на декількох сторінках (з деякими обмовками);
2. якщо необхідно буде змінити зміст такого сегмента, достатньо буде зробити це один раз;
3. на відміну від фреймів сегменти, що вставляються, успадковують оформлення тієї сторінки, на яку вони вміщені.
Верхній сегмент - це зображення з активними ділянками, друге - це підпис, на якому немає нічого, крімзвичайного тексту. Кожний такий сегмент - це окрема сторінка, на якій більше нічого немає (в моєму прикладі це файли jumpbar.htm і signatur.htm відповідно). Щоб розмістити такі сегменти на інших Web-сторінках із застосуванням компонента Include Page:
1. Підготуйте файли-сегменти, які будуть розміщені на інших Web-сторінках.
2. Відкрийте сторінку, на якій ви хочете розмістити сегмент, що вставляється, і вставте курсор на місце вставки.
3. У меню Insert виберіть Component, а потім - Include Page. Відкриється діалогове вікно Include Page Component Properties (мал. 8).
Головне, на що потрібно звернути увагу, - це те, що вставлені сегменти повністю успадкували все оформлення від сторінки, на яку вони вміщені: фон, колірну схему і все інше. Результат не відрізнимо від простого копіювання і вставки вмісту.
Перед кожним вставленим сегментом і після нього обов'язково ставиться символ кінця абзацу. Це означає, що вставлений сегмент не буде обтікатися текстом. Якщо це створює для вас якісь проблеми, краще збільшити сегмент, що вставляється, включивши в нього додаткові

 
 

Цікаве

Загрузка...