WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат

Компоненти FrontPage рівня сторінки (пошукова робота) - Реферат


Пошукова робота
на тему:
Компоненти FrontPage рівня сторінки
У FrontPage передбачені спеціальні об'єкти, які дозволяють істотно розширити функціональні можливості вашого Web-сайта. Ці об'єкти називаються компонентами FrontPage (FrontPage Components). Самостійне створення таких компонентів і розміщення їх на Web-сторінці представляло б собою складну задачу, однак FrontPage робить цю роботу за вас, позбавляючи від необхідності мати справу з програмним кодом і тестуванням створених вами компонентів.
Деякі компоненти FrontPage є самодостатніми. Інші можуть працювати тільки в складі FrontPage Web. Для третіх же необхідно встановити на Web-сервері спеціальне програмне забезпечення під назвою FrontPage Server Extensions. Детальніше про ці спеціальні різновиди компонентів FrontPage розповідається далі.
Banner Ad Manager - цей компонент призначений для безперервного показу серії зображень, які будуть мінятися через вказаний вами інтервал часу. Зміна зображень буде відбуватися безперервно, поки ця сторінка відкрита в браузері відвідувача Web-сайта.
Comment - призначений для вставки тексту, який буде видимим при роботі у FrontPage, але не при відкритті сторінки в браузері.
Date and Time - це дата і час останнього оновлення сторінки.
Hover Button - при використанні цього компонента кнопка у вікні браузера буде міняти свій зовнішній вигляд, коли над ним буде вміщений покажчик миші. Натиснення на таку кнопку активізує гіперпосилання.
Include Page - відображає вміст однієї Web-сторінки на частині іншої. Звичайно цей засіб використовується, коли є необхідність розмістити на сторінках вашого Web-сайта якісь дані, що повторюються. Перевага полягає в тому, що при зміні цього вмісту, що повторюється, вам знадобиться внести зміни тільки один раз, замість того щоб правити кожну сторінку окремо.
Marquee - по екрану буде пропливати вибраний вами рядок тексту.
Scheduled Include Page - це той же самий компонент Include Page, який, однак, працює тільки у вказаному вами тимчасовому діапазоні. Для нього ви можете вказати дві дати: коли він може почати роботу і коли він повинен припинити роботу. Завдання цього компонента - гарантувати показ даних тільки в потрібний час (наприклад, захиститися від показу застарілих даних).
Scheduled Picture - використовується в тих же ситуаціях, що і Scheduled Include Page. Однак, замість вмісту цілої Web-сторінки у цьому випадку ви настроюєте час показу єдиного зображення (наприклад, в якийсь час кнопка на сторінці є, а в інший час її просто немає).
Banner Ad Manager
Цей компонент FrontPage призначений для показу зображень, що змінюють один одного, (в один час може бути показане тільки одне зображення) у вибраному вами місці Web-сторінки. На жаргоні Web-дизайнерів такі компоненти називаються банерними рулетками. Для кожного зображення можна настроїти своє гіперпосилання. У результаті натиснення на таке зображення (вони також називаються банерами) приведе до активізації пов'язаного з ним гіперпосилання.
Багато банерних рулеток, які розміщені на Web-сторінках, міняють зображення на банерах тільки один раз - під час завантаження сторінки. На відміну від них Banner Ad Manager буде міняти зображення постійно, весь час, поки Web-сторінка відкрита в браузері відвідувача Web-сайта. Ще одна відмінність Banner Ad Manager- для нього можна вказати тільки одне гіперпосилання (загальне для всіх зображень, що показуються ). Це гіперпосилання буде активізоване незалежно від того, на яке із зображень, що змінюють одне одного, клацнула миша відвідувача Web-сайта.
Перед розміщенням цього компонента на сторінці вам потрібно потурбуватися про набір зображень. Найкраще, якщо всі зображення будуть однакового розміру (хоч це і не обов'язково). Якщо використати зображення різного розміру, то може вийти так, що браузер буде по-різному компонувати вміст сторінки. Це навряд чи те, на що ви розраховували.
Після підготовки набору зображень відкрийте ту сторінку, на якій ви хочете його розмістити, у FrontPage. Для цього в меню Insert виберіть Components, а потім - Banner Ad Manager. Відкриється діалогове вікно Banner Ad Manager Properties (мал. 1).
Мал. 1. Діалогове вікно Banner Ad Manager Properties
o Width і Height - це ширина і висота простору, що відводиться під банер. Якщо зображення виявиться меншим, ніж простір, що відводиться на нього, FrontPage заповнить пусту область нейтральним кольором (сірим). Якщо ж зображення буде більшим, ніж цей простір, FrontPage одріже виступаючі частини.
o Transition effect - визначає, який відеоефект буде застосований при зміні зображень:
o None - одне зображення просто буде змінювати інше без будь-яких відеоефектів;
o Blinds Horizontal - буде створюватися враження, що зображення розміщене на спеціальному рекламному щиті, розділеному на окремі смуги-трикутники, які розташовані по горизонталі. Поворот цих смуг приводить до зміни зображення;
o Blinds Vertical - те ж саме, тільки смуги розташовані вертикально;
o Dissolve - старе зображення буде "розчинятися" в новому;
o Box In - старе зображення буде стискуватися у дрібніші прямокутники в центрі, поки не зникне зовсім;
o Box Out - все навпаки: нове зображення з'явиться у невеликому прямокутнику в центрі банера, а потім після декількох збільшень заповнить весь банер.
o Show each picture for (seconds) - протягом якого буде показане одне зображення до заміни його іншим.
o Link to - гіперпосилання для всіх зображень відразу. Можна просто вписати адресу в цьому полі, а можна вибрати потрібну сторінку за допомогою кнопки Browse.
o Picture to display - в цьому полі надається список зображень, які будуть змінювати одне одного в браузері. Кнопка Add дозволяє додати ще одне зображення, Remove - видалити непотрібне, Move Up - перемістити в черзі на показ вперед, а Move Down - навпаки, назад.
При вставці Banner Ad Manager в код HTML вставляється посилання на Java-аплет, який називається fprotate.class. У свою чергу, цей аплет викликає інший, який називається fprotatx.class. Для правильної роботи Banner Ad Manager ці файли повинні бути доступні при відкритті Web-сторінки з цим компонентом в браузері. Тому при збереженні Web-сторінки з Banner Ad Manager FrontPage поводиться по-різному в залежності від того, чи належить ця сторінка до FrontPage Web або це повністю самостійна сторінка.
Якщо це окрема Web-сторінка, то обидва файли з розширенням .Class будуть вміщені в той же самий каталог, в якому зберігається сама сторінка. Якщо ж зберігається Web-сторінка з FrontPage Web, то необхідні файли будуть вміщені до складу Web, а при публікації на Web-сервері передані на цей сервер. Пам'ятайте про те, що ці файли необхідні для правильної роботи Banner Ad Manager при роботі із сторінками.
Comment
Компонент Comment призначений для розміщення на Web-сторінці прихованого тексту, який буде видимий тільки у FrontPage (або при перегляді кодуHTML). Звичайно, чим більше досвіду у розробника, тим активніше він користується коментарями. Коментарі корисні не тільки в тому випадку, якщо до роботи над Web-сайтом підключився інший фахівець. Насамперед вони допомагають самому розробнику: йому не треба згадувати, чому він вибрав саме це рішення, а не інше і що означає той або інший елемент або частину коду. Однак пам'ятайте, що код цих коментарів так і залишиться на Web-сторінці і буде впливати на час завантаження. Крім того, відвідувач Web-сайта зможе ознайомитися з цими коментарями,

 
 

Цікаве

Загрузка...