WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

дуже обмежені (навіть в порівнянні із звичайними програмами на мові Java). Вони можуть займати частину екрана браузера, програвати звукові файли, змінювати вікно браузера, взаємодіяти зі скриптами, створювати віртуальні з'єднання з комп'ютером, який доставив аплет з браузера відвідувача Web-сайта. Однак Java-аплети не можуть вносити ніякі зміни у файли локального комп'ютера або його апаратну конфігурацію. Іноді такі обмеження порівнюють з пісочницею, в якій можуть "грати" Java-аплети. Головне значення цих обмежень - забезпечення безпеки.
Аплети, як і елементи управління ActiveX, використовують властивості і методи. При цьому в Java-аплетах не робиться відмінностей між методами і подіями. І те і інше називається методами.
Аплети знаходяться на Web-сервері і завантажуються в браузер користувача за допомогою того ж механізму, що і, наприклад, зображення. Після завантаження браузер запускає Java-аплет на виконання.
GraphicsButton
Для прикладів цього розділу буде використаний вільно поширюваний Java-аплет, який називається GraphicsButton. Він призначений для створення кнопки з графічним зображенням. При натисненні на цю кнопку активізується пов'язане з нею гіперпосилання і, крім того, спрацьовує візуальний ефект: краї кнопки вдавлюються. Отримати GraphicsButton і необхідну інформацію про нього можна у фірмі (PineappleSoft).
Щоб вмістити Java-аплет на Web-сторінку:
1. Вмістіть файл аплета (звичайно з розширенням CLASS) у Web. Файли аплетів прийнято зберігати в спеціальній папці classes.
2. Відкрийте Web-сторінку, на якій ви плануєте розмістити Java-аплет.
3. Виберіть Advanced в меню Insert, а потім - Java Applet. Відкриється діалогове вікно Java Applet Properties (мал. 12).
Мал. 12. Діалогове вікно Java Applet Properties
У ньому ви можете настроїти наступні параметри:
Applet Source - ім'я файла Java-аплета. Адресу URL або який-небудь інший шлях вказувати не треба.
Applet Basic URL - адреса URL для файла аплета. У цьому полі не треба вказувати назву протоколу (http://), ім'я комп'ютера, номер порту або ім'я файла аплета.
Message for browsers without Java support - це повідомлення, яке будуть показувати браузери, що не підтримують мову Java.
Applet Parameters - це настройки, що використовуються аплетом. Щоб додати новий параметр, скористайтеся кнопкою Add, щоб змінити існуючий - кнопкою Modify. Кнопка Remove призначена для видалення параметра. Звичайно інформація про обов'язкові і необов'язкові параметри аплета міститься в документації до нього.
Size - в цьому розділі ви можете вказати розмір області, що відводиться під аплет у вікні браузера. Width - ширина даної області в пікселях, а Height - її висота.
Розділ Layout призначений для настройки розміщення аплета відносно навколишнього тексту:
Horizontal spacing - відступ від інших елементів по горизонталі.
Vertical spacing - відступ по вертикалі.
Alignment - розміщення аплета на сторінці.
Так само як і елементи управління ActiveX, Java-аплети не будуть працювати у вікні редактора WYSIWYG. Їм необхідне вікно браузера.
Використання елементів управління часу розробки
Застосування елементів управління ActiveX не обмежується тільки Web-сторінками. У більшості комп'ютерів, які працюють під керівництвом Windows, використовуються сотні, якщо не тисячі, елементів управління ActiveX. Переважно вони відносяться до самої Windows, програмам типу Microsoft Office та іншим. Тому не дивно, що використання додаткових елементів ActiveX зможе розширити ваші можливості не тільки при перегляді Web-сторінок, але й при їх редагуванні. Ті елементи управління ActiveX, які призначені саме для роботи під час редагування сторінок у FrontPage, називаються елементами управління часу розробки (Design-Time Controls, DTC).
Принцип DTC дуже простий. Ви розміщуєте цей елемент управління у вікні редагування (наприклад, у вікні редактора WYSIWYG у FrontPage), а він, в свою чергу, надає у ваше розпорядження деякі додаткові можливості. Web-дизайнер може в повній мірі використовувати ці можливості, а при збереженні сторінки DTC переведе їх в код HTML.
Більшість DTC призначені для використання в Microsoft Visual InterDev. Це потужне середовище розробки прикладних Web-додатків, яка входить до складу Microsoft Visual Studio ™. В основному вона призначена для програмістів. Однак деяка підтримка DTC передбачена і у FrontPage.
Додавання DTC при редагуванні Web-сторінки відбувається дуже просто.
1. Встановіть курсор вставки в точці, в якій ви хочете розмістити DTC.
2. У меню Insert виберіть Advanced, а потім - Design Time Control.
3. Виберіть потрібний елемент управління часу розробки і натисніть ОК.
Якщо на вашому комп'ютері немає елементів управління часу розробки, пункт Design Time Control в меню Advanced буде недоступний. Але навіть, якщо діалогове вікно Insert Design-Time Control вам вдалося відкрити, цілком можливо, що в списку будуть показані не всі доступні елементи управління. Для того, щоб вивести весь список (і потім відобразити потрібні в діалоговому вікні Insert Design-Time Control), скористайтеся кнопкою Customize. Робота зі списком елементів проводиться так само, як і з звичайними елементами управління ActiveX.
Після вставки DTC може бути відображений в режимі редагування WYSIWYG, а може бути і не відображений. Можливих причин декілька:
- Можливо, у вас відключений показ DTC в редакторі WYSIWYG. Для включення в меню Insert виберіть Advanced, а потім - Show Design-Time Controls.
- Цілком ймовірно, що цей елемент управління взагалі не призначений для відображення. DTC має дві основні функції: отримання команд від розробника (тобто вас) і генерація коду HTML. Деякі елементи призначені тільки для підтримки деяких додаткових можливостей в області генерації коду і будуть спрацьовувати автоматично при збереженні Web-сторінки. У цьому випадку відобразити їх на екрані не вдасться.
- Ще один варіант - DTC буде отримувати інформацію не від вас, а від будь-яких інших подій або джерел. Наприклад, в елементі управління буде використовуватися таймер. Інший приклад - DTC призначений для отримання інформації з бази даних.
Щоб настроїти додаткові параметри DTC, клацніть по ньому правою кнопкою миші і в контекстному меню виберіть Design-Time Control Properties. У кожного DTC є свої власні властивості. Наприклад, у DTC Page Transition можна настроїти швидкість роботи, момент, коли він буде спрацьовувати, і іншізвичайні настройки візуальних ефектів.
Головна сила DTC полягає в тому, що вони можуть застосовуватися в різних Web-редакторах. Теоретично розробники повинні були розробляти такі модулі тільки один раз, і потім вони могли б працювати в різних редакторах. На практиці ж виходить так, що DTC пред'являють досить великі вимоги до середовища розробки, і більшість з них призначена для роботи тільки з Visual InterDev. В свою чергу, для FrontPage призначені інші спеціальні програми, які отримали назву компонентів FrontPage (див. попередній розділ). Однак деякі DTC можна використати і у FrontPage.

 
 

Цікаве

Загрузка...