WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

(methods) - це дії, які може виконувати елемент управління. Методи визначаються при створенні елемента управління. Зовнішній процес може бути причиною спрацювання методу.
Події (events) - це якісь випадки, на які може реагувати елемент управління. До таких випадків відносяться, наприклад, натискання мишею, введення символів з клавіатури або надходження будь-яких даних.
На Web-сторінках зміна властивостей, застосування методів і реакція на якісь події елементів управління ActiveX проводиться за допомогою скриптів. Тому для використання елементів управління ActiveX вам необхідно буде створити скрипт на мові JavaScript або VBScript. Однак якщо ваша задача - просте відображення яких-небудь завчасно обраних даних за допомогою елемента управління ActiveX, можна обійтися і без скриптів.
Ви можете отримати елементи управління ActiveX з різних джерел. Деякі з них постачаються разом з програмним забезпеченням, інші ж можуть бути встановлені безпосередньо з Інтернет.
Вставка елементів управління ActiveX
Для вставки елемента управління ActiveX виберіть в меню Insert пункт Advanced, а потім - ActiveX Control. Відкриється діалогове вікно, показане на мал. 5.
Мал. 5. Діалогове вікно Insert ActiveX Control
Виберіть потрібний елемент управління і натисніть ОК. FrontPage вмістить елемент в місце, де розташований курсор вставки. Якщо цей елемент управління використовує якусь область екрана, він буде показаний в режимі PageView. Якщо ж ні, елемент управління буде займати пустий простір. Однак в будь-якому випадку цей простір буде оточений звичайною рамкою з квадратиками, перетягуванням яких ви зможете змінити розміри виділеної під елемент управління області екрана.
Кнопка Customize дозволяє відобразити повний список елементів управління ActiveX, встановлених у вашій системі (мал. 6). Зліва від них розміщені прапорці. Якщо цей прапорець встановлений, то елемент управління ActiveX буде показаний в попередньому діалоговому вікні. Крім того, внизу також відображається ім'я файла з цим елементом і номер версії.
Мал. 6. Діалогове вікно Customize ActiveX Control List
Після того, як ви вставили елемент управління ActiveX на сторінку, вам може знадобитися настроїти його властивості. Відкрити властивості елемента управління можна різними способами: двічі клацнути по ньому мишею, клацнути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати ActiveX Control Properties, виділити елемент і натиснути Alt+Enter або виділити і вибрати Properties в меню Format. У будь-якому випадку повинно відкритися вікно, схоже на показане на мал. 7.
У цьому діалоговому вікні у кожного елемента буде свій власний набір вкладок. Однак, дві вкладки - Object Tag і Parameters - зустрічаються у всіх елементів управління ActiveX. Їх ми і розглянемо. Вкладка Object Tag показана на мал.8.
Мал. 7. Діалогове вікно властивостей елемента Active Movie
Мал. 8. Вкладка Object Tag властивостей елемента управління ActiveX
Name - це ім'я елемента управління, яке буде використовуватися скриптами на тій же Web-сторінці.
У розділі Layout ви можете настроїти розміщення і оформлення елемента:
o Alignment - настройки розміщення елемента відносно оточуючого тексту.
o Border thickness - визначає товщину рамки навколо елемента в пікселях. Нульове значення означає відсутність рамки.
o Horizontal spacing - настройки відступу по горизонталі в пікселях між вікном елемента ActiveX і найближчим елементом на рядку.
o Vertical spacing - такий же відступ, але по вертикалі.
o Width і Height - це, відповідно, ширина і висота області, відведеної під елемент. Вказуються в пікселях.
o Alternative representation - дозволяє настроїти те, що будуть відображати браузери, що не підтримують елементи управління ActiveX. У полі HTML можна ввести текст, який буде відображатися в даному випадку, і, якщо є необхідність - теги HTML.
o Network location - це місцезнаходження елемента ActiveX. Ця можливість дозволяє деяким браузерам (наприклад, Internet Explorer) завантажувати і встановлювати елементи управління по запиту. Адреса URL, на якій розташований елемент управління, вказується в полі Code. У цьому полі можна вказувати як адресу на своєму власному Web-сайті, так і на Web-сайті постачальника цього елемента. Друге рішення гарантує, що відвідувачі Web-сайта завжди зможуть отримати найсвіжішу версію.
Вкладка Parameters (мал. 9) призначена для настройки будь-яких параметрів елементів управління ActiveX, які тільки були передбачені його авторами.
мал. 9. Вкладка Parameters властивостей елемента управління ActiveX
Деякі з цих параметрів вже зустрічалися вам під більш зрозумілими назвами на інших вкладках. Для того щоб дізнатися, що означають інші параметри, доведеться звернутися до документації, що постачається виробником. Однак настройка кожного з цих параметрів проводиться однаково:
натисніть на кнопку Add, щоб додати новий параметр, або Modify, щоб змінити існуючий. Відкриється діалогове вікно Edit Object Parameter, показане на мал. 10. Для видалення існуючого параметра призначена кнопка Remove.
У цьому діалоговому вікні:
o Name - ім'я параметра. Його ви вибираєте зі списку, що розкривається.
o Media Type - тип MIME для даного параметра. Цей атрибут можна настроїти тільки для параметрів з типом Page.
o Data - це дані, які вказуються для параметра. У нашому прикладі це текст напису.
o Page - значення параметра у вигляді адреси URL. Використовується тільки для деяких параметрів.
o Object - значення параметра у вигляді імені іншого елемента управління ActiveX на тій же сторінці.
Мал. 10. Діалогове вікно Edit Object Parameter
Приклад сторінки, на якій розміщено елемент управління ActiveX, показаний на мал. 11.
У цьому прикладі використано елемент управління Calendar Control - для відображення календаря. Врахуйте, що жоден елемент управління ActiveX не буде працювати в режимі редагування WYSIWYG у FrontPage. Для цього йому потрібне середовище у вигляді браузера. Деякі елементи ActiveX в режимі WYSIWYG навіть не будуть показані.
Мал. 11. Приклад сторінки з елементом управління ActiveX в режимі Normal у FrontPage
Застосування Java-аплетів
Java - це популярна мова програмування, яка в дечому нагадує C++. Однак в неї від самого початку закладені сильні обмеження - як з метою безпеки, так і з точки зору забезпечення стійкої роботи системи. Мова Java була розроблена фахівцями з фірми Sun Microsystems; дана фірма і тепер продовжує визначати багато моментів, пов'язаних з мовою.
Програми на мові Java не компілюються в набір інструкцій для конкретного процесора.Вони призначені для уявного комп'ютера - так званої віртуальної машини Java (Java virtual machine). При цьому програми, написані на Java, можна використовувати на будь-якій платформі, для якої існує емулятор віртуальної машини Java. Такий емулятор - це спеціальна програма, що перетворює інструкції для віртуальної машини Java в інструкції для реального процесора.
Java-аплети - це невеликі програми, які існують як частина Web-сторінки. Можливості аплетів від початку

 
 

Цікаве

Загрузка...