WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

Додаткові можливості вашого Web-сайта (пошукова робота) - Реферат

зображення. Передача файлів з відеокліпів проводиться з Web-серверу у браузер так само, як і файлів будь-яких інших типів, але для програвання таких файлів необхідна спеціальна програма (при цьому про її існування повинен знати браузер видаленого користувача). Найбільш поширені формати відеофайлів в Інтернеті - формат Microsoft AVI (Audio Visual Interleaved) і формат Apple QuickTime (MOV, раніше він був відомий під назвою Active Movie). Програми, які дозволяють програвати в браузері відеофайли цих форматів, можна безкоштовно завантажити з сайтів виробників цих програм або виробників браузерів.
Якщо ви відкрили сайт з відеокліпами для загального доступу, прийнята практика - розміщувати на сторінці з відеокліпами посилання на програми, які відвідувач може завантажити і встановити в своєму браузері для перегляду кліпів. Ось приклади таких посилань:
www.microsoft.com/windows/ie/download/default.asp (програми для Internet Explorer);
http://www.netscape.com/plugins/index.html(додаткові модулі для Netscape Navigator);
www.apple.com/quicktime (інформація про програвач QuickTime).
Розміщення відеофайлів на сторінці було детально розглянуте разом із вставкою звичайних графічних зображень. Зараз нагадаємо тільки, що для цього потрібно в меню Insert вибрати Picture, а потім - Video.
Застосування додаткових модулів
Додатковий модуль (plug-in) - це програма, яка вбудовується в браузер для виконання певних функцій (часто, наприклад, для перегляду файлів мультимедіа). Вперше підтримка додаткових модулів з'явилася в Netscape Communicator, потім вони стали підтримуватися і Internet Explorer. Застосування додаткових модулів надає небагато можливостей відносно вказівки додаткових параметрів в коді HTML. Однак те, що такі модулі підтримуються обома самими поширеними браузерами, привело до їх широкого використання.
Відображення файла в браузері за допомогою додаткових модулів можливе тільки за умови виконанні двох умов. По-перше, вказівка на необхідність застосування додаткового модуля повинна міститися в самому коді HTML. По-друге, додатковий модуль повинен бути встановлений в браузері відвідувача Web-сайта. Деякі додаткові модулі постачаються разом з браузером, інші користувач може завантажити з Інтернету і встановити. У більшості випадків автор Web-сторінки навіть не знає, який саме додатковий модуль може бути застосований для відкриття файла в браузері відвідувача Web-сайта. Він просто вказує, що такий-то файл повинен бути відкритий за допомогою додаткового модуля, а потрібний додатковий модуль вибирається браузером відвідувача в залежності від типу файла. Додаткові модулі, що використовуються, можуть розрізнюватися в залежності від платформи, типу і настройок браузера.
FrontPage, звичайно, не може встановлювати додаткові модулі в браузерах відвідувачів Web-сайта або змінювати настройки цих браузерів. Але з його допомогою легко можна помітити файли на Web-сайті, вказавши на необхідність їх обробки за допомогою додаткового модуля. Для цього треба в меню Insert вибрати Advanced, а потім - Plug-In. Відкриється діалогове вікно, показане на мал. 4.
Мал. 4. Діалогове вікно Plug-In Properties
У цьому діалоговому вікні можна настроїти наступні параметри:
Data Source - ім'я файла, яке необхідно відкрити за допомогою додаткового модуля. Можна використати як відносну, так і абсолютну адресу URL
Message for browsers without Plug-In support - повідомлення для відображення в браузерах, в яких не передбачена підтримка додаткових модулів.
Size - розмір ділянки сторінки для розміщення екрана додаткового модуля.
Height - висота в пікселях.
Width - ширина в пікселях.
Hide Plug-In - якщо цей прапорець встановлений, робота додаткового модуля відображатися у вікні браузера не буде. Таке рішення можна використати, наприклад, для звукових файлів.
Layout - це настройки вікна, в якому буде працювати додатковий модуль, всередині вікна браузера.
Alignment - розміщення цього вікна відносно оточуючого тексту.
Border thickness - товщина рамки навколо цього вікна в пікселях.
Horizontal spacing - настройки відступу по горизонталі в пікселях між вікном додаткового модуля і найближчим елементом на рядку.
Vertical spacing - такий же відступ, але по вертикалі.
Style - ця кнопка відкриває стандартне вікно для застосування оформлення каскадних таблиць стилів.
Поширена проблема при використанні відеокліпів пов'язана з типами багатоцільових поштових розширень Інтернету (Multipurpose Internet Mail Extension, MIME). Справа в тому, що тип файла, основуючись на якому браузер вибирає додатковий модуль, - це не розширення файла, а його тип MIME, що повідомляється браузеру з Web-серверу. Тип MIME для файла AVI, наприклад, звичайно виглядає як video/x-msvideo. Вибір необхідного додаткового модуля відбувається в два етапи:
1. Web-сервер визначає тип MIME для файла, основуючись на його розширенні і своїй внутрішній таблиці відповідностей, і передає його браузеру;
2. браузер вибирає додатковий модуль, основуючись на отриманій інформації про тип MIME.
Часто проблема полягає в неправильній таблиці відповідностей на сервері. Якщо ви повністю перевірили настройки браузера, а проблеми з відтворенням відеокліпів все рівно залишилися, ваш наступний крок - звернення до адміністратора Web-серверу. Цілком можливо, що внесення змін в таблицю відповідностей типів MIME і розширень файлів дозволить справитися з проблемою.
Застосування елементів управління ActiveX
За допомогою елементів управління ActiveX Microsoft пропонує використати для активних Web-сторінок всі можливості, які доступні для програм, що працюють під управлінням Windows.
Коротке введення в ActiveX
Елементи управління ActiveX - це програмні модулі, що допускають багаторазове використання код і призначені для розміщення на сторінках HTML для збільшення їх функціональності. Ці модулі реалізовані у форматі бібліотек динамічного компонування (dynamic link libraries, DLL), але для них використовується розширення OCX. Елементи управління ActiveX тісно пов'язані з об'єктами OLE, які широко використовуються для створення програм, що працюють під управлінням Windows. Спочатку елементи управління ActiveX призначалися для роботи тільки на платформі Windows, але поступово з'явилися засоби для їх використання й на інших платформах.
Дія елементів управління ActiveX схожа з дією інших об'єктів OLE. Вони можуть не тільки змінювати зображення у вікні браузера і взаємодіяти зі скриптами, але й вносити будь-які зміни в локальну систему користувача. Для забезпечення безпеки походження елементів управління ActiveX підтверджується за допомогою системи цифрових підписів (Digital Signature).
В елементах управління ActiveX використовуються властивості, методи іподії.
Властивості (properties) - це значення, пов'язані з елементом управління. До них можна отримати доступ як за допомогою самого елемента управління, так і за допомогою зовнішніх процесів. При цьому деякі властивості можуть змінювати зовнішні процеси, а до інших доступ відкритий тільки для читання.
Методи

 
 

Цікаве

Загрузка...