WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання тем FrontPage (пошукова робота) - Реферат

Використання тем FrontPage (пошукова робота) - Реферат

значеннякольору. У моделі на цій вкладці він передається як кут повороту кола навколо своєї осі. Наприклад, чисто червоний колір знаходиться в області, що відповідає 9 годинам на циферблаті, синій - 1 годині, а зелений - 5 годинам. Зверніть увагу на білий маркер всередині чорного прямокутника на колі. Його переміщення дозволяє вибрати потрібний відтінок.
Насиченість (Saturation) - це міра чистоти кольору. При переміщенні маркера до центра колірного колеса насиченість зростає, при віддаленні від центра - знижується.
Яскравість (Brightness) - це міра інтенсивності кольору. Якщо яскравість рівна нулю, то вийде чорний колір. Яскравість на колірному колесі настроюється за допомогою спеціального повзунка внизу.
Те, що ви вибрали на колірному колесі і за допомогою повзунка Brightness, відображається в полі Colors in this scheme. "Але там п'ять кольорів, а ми вибрали усього один!" - скажете ви. І будете абсолютно праві. Той колір, який ви вибрали, - це колір звичайного тексту. Він відображається в полі Colors in this scheme четвертим. Той колір, який показаний в цьому полі третім (по центру), - це колір фону. На цій вкладці його змінити не можна (але це можна зробити на вкладці Color Schemes або Custom). Три кольори, що залишилися, обчислюються FrontPage автоматично.
Використання колірного колеса для вибору кольорів може представляти чималу складність для недосвідчених користувачів. Ми рекомендуємо вам використати цю вкладку тільки після того, як ви детальніше ознайомитеся з розділом "Поради дизайнеру: вибір колірної гамми" далі в цьому розділі.
Використання вкладки Custom
Цією вкладкою користуватися простіше за все, однак саме вона надає у ваше розпорядження будь-які можливості по вибору кольорів (див. мал. 4 справа). Ви можете визначити будь-який колір для будь-якого елемента сторінки за допомогою трьох стандартних діалогових вікон FrontPage.
Зміна зображень в темі
Якщо натиснути в діалоговому вікні Themes (див. мал. 2) кнопку Graphics, то відкриється інший варіант діалогового вікна Modify Theme, який дозволяє вам змінювати зображення для графічних елементів Web-сторінок і текстові написи на цих елементах. Цей варіант діалогового вікна показаний на мал. 5.
Мал. 5. Вкладка Image діалогового вікна Modify Theme
На вкладці Image ви можете настроїти вбудовані графічні зображення даної теми. Для цього треба вибрати в списку Item потрібний графічний елемент, а потім вказати для нього інший файл зображення. Ось найважливіші вбудовані графічні елементи тем, які ви можете знайти в списку Image:
Background Image - це фоновий малюнок даної теми для сторінок;
Banner - це зображення, яке вміщується під назвою сторінки;
Bullet List - зображення, яке буде використовуватися як маркер у маркірованих списках;
Horizontal Rule - це зображення буде використовуватися замість звичайного елемента Horizontal Rule (горизонтальна лінійка), який передбачений в HTML.
Інші види графічних елементів відносяться до оформлення спеціального компонента FrontPage, який називається Navigation Bar.
На вкладці Font (мал. 6) ви зможете змінити параметри написів на тих же графічних елементах. Для тих графічних елементів, розміщення тексту на яких не передбачене, параметри настройки на вкладці Font будуть недоступні.
Мал. 6. Права частина вкладки Font (без вікна попереднього перегляду) діалогового вікна Modify Theme
Зміна оформлення тексту в темі
Ще одна кнопка в діалоговому вікні Theme (див. мал. 2), яка дозволяє змінювати існуючу тему, - це кнопка Text. Натиснення на неї відкриває ще один варіант діалогового вікна Modify Theme, який дозволяє змінити шрифт для звичайного тексту і заголовків всіх рівнів (мал. 7). Гарнітуру шрифту з числа доступних в цій темі можна вибрати прямо в цій вкладці. Якщо ж ви хочете скористатися іншими шрифтами або настроїти додаткові властивості шрифту (розмір, товщина ліній і інші), скористайтеся кнопкою More Text Styles. Її натиснення приводить до відкриття стандартного діалогового вікна зі стилями CSS , в якому ви можете змінити існуючий стиль (селектор) CSS, створити новий і настроїти необхідні вам параметри.
Мал. 7. Вкладка Font діалогового вікна Modify Theme
Збереження теми із внесеними змінами
Після того, як ви внесли в тему необхідні поправки, швидше за все ви захочете її зберегти. Щоб зберегти її під тим же ім'ям, скористайтеся кнопкою Save, а щоб зберегти її під іншим ім'ям - кнопкою Save As (в цьому випадку вам буде запропоновано ввести нове ім'я). Деякі теми (які постачаються разом з FrontPage) володіють властивістю "тільки для читання". Такі теми під тією ж назвою зберегти ви не зможете.
Теми, які ви зберегли за допомогою FrontPage, можна використати в інших додатках Office(наприклад, Word).
Перенесеннятем з комп'ютера на комп'ютер
Теми, які ви зберегли за допомогою FrontPage, можна перенести на інший комп'ютер двома способами: простим копіюванням потрібних папок і файлів або за допомогою Web.
Перший спосіб полягає в тому, що вам треба скопіювати папку, в якій містяться файли потрібної вам теми. За умовчанням всі теми знаходяться в папці
С:Program FilesCommon FilesMicrosoft SharedThemes
На кожну тему відводиться папка, назва якої відповідає назві теми. Наприклад, для теми під назвою Blueprint існує папка, яка називається Blueprint. У ній знаходяться два файли - Blueprint.elm, Blueprint.inf і Preview.
Щоб перенести її на інший комп'ютер, скопіюйте (будь-яким способом - через дискету, по мережі або FTP-сервер) папку Blueprint і два файли, що в ній містяться, і помістіть цю папку в аналогічний каталог Themes на іншому комп'ютері. Як виглядає папка Themes і папки з темами проілюстровано на мал. 8.
Мал. 8. Папка Themes, в якій зберігаються теми Microsoft Office.
Для того щоб скористатися другим способом, досить відкрити у FrontPage розміщений на локальному диску або на Web-сервері FrontPage Web, для якого вже була використана цікавляча вас тема. Оскільки при застосуванні теми до Web FrontPage вміщує у Web файли теми, ви зможете скористатися цими файлами. Відкрийте в одному вікні FrontPage Web, в якому вже використовується потрібна тема (або теми), а потім в іншому вікні FrontPage відкрийте інший Web або сторінку. У другому вікні скористайтеся кнопкою Theme в меню Format, щоб відкрити список доступних тем. Тепер в цьому списку будуть присутні як теми, встановлені на локальному комп'ютері, так і теми, які використовуються в іншому Web. Якщо ви спробуєте застосувати тему з Web, розміщеного на іншому комп'ютері, FrontPage запропонує вам завантажити дану тему і встановити її на локальному комп'ютері.
Поради дизайнеру: вибір колірної гамми
Створення привабливих та ефективних з точки зору сприйняття Web-сторінок - дуже непроста задача. Прийоми, які використовуються при створенні професійних Web-сторінок, мають мало спільного з прийомами, які використовуються при створенні листів, звітів, презентацій та

 
 

Цікаве

Загрузка...