WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

FrontPage.
Настройка прозорості
Всі зображення в форматі GIF і JPEG мають прямокутну форму. Однак, більшість об'єктів, з якими ми маємо справу в реальному житті, мають зовсім інші форми. Можна спробувати вирішити цю проблему, помістивши малюнки в спеціальні фрейми зображень, однак в більшості випадків вас навряд чи влаштує результат. Результат буде набагато кращим, якщо ви помітите часгини зображення, що вами не використовувалися, як прозорі (тобто співпадаючі із загальним фоном Web-сторінки в браузері). У результаті вийде так, неначе видима частина зображення наклеєна на шматок абсолютно прозорого скла. Приклад використання такого прийому показаний на мал. 13.
Мал. 13. Зліва для зображення використовується білий фон, а справа - прозорий
Настроїти прозорість можна з більшості спеціалізованих редакторів зображень, що підтримують формат GIF. Однак те ж саме можна зробити і з допомогою FrontPage.
1. Виділітьзображення на Web-сторінці.
2. Натисніть на кнопку Make Transparent в панелі інструментів Picture (див. табл.3).
3. Клацніть мишею по будь-якому пікселю на виділеному зображенні. Всі дільниці зображення, колір яких співпадає з вибраним вами, стануть прозорими.
4. Якщо вам знадобилося зробити прозорим інший колір, повторіть кроки 2 і 3.
5. Для відключення прозорості зображення відкрийте його властивості і на вкладці General зніміть прапорець Transparent.
Перетворення зображення в чорно-біле
Для перетворення зображення в чорно-біле достатньо просто виділити його і натиснути кнопку Black and White в панелі інструментів Picture. Повторне натиснення цієї кнопки дозволяє знову повернути кольори зображенню (якщо ви ще не встигли його зберегти).
Освітлення зображення
FrontPage дозволяє освітлити ("відмити") зображення. Це зручно, наприклад, якщо ви плануєте зробити це зображення фоновим і переживаєте про те, щоб воно не заважало сприйняттю тексту.
Висвітлення зображення проводиться за допомогою кнопки Wash Out. Результат показаний на мал. 12 (нижній ряд). Цікаво, що ви можете висвітлити зображення необмежену кількість разів, але перед кожним наступним натисненням кнопки Wash Out необхідно зберігати зображення.
Надання зображенню "випуклості"
При застосуванні ефекту "випуклості" (beveling) верхній і лівий краї зображення робляться світлішими, а нижній і правий краї - темнішими. В результаті зображення здається випуклим.
Фізична зміна розміру вихідного зображення
Для того, щоб фізично змінити розмір зображення у FrontPage, спочатку змініть його розміри звичайним чином (шляхом переміщення рамки навколо зображення), а потім натисніть кнопку Resample на панелі інструментів Picture. В результаті буде створений новий файл, який по розміру буде відрізнятися від вихідного.
На відміну від звичайної зміни розмірів зображення (коли фактично змінюється тільки простір, що відводиться під зображення браузером), фізична зміна розміру приводить до реальної зміни файлу. Тому при збереженні Web-сторінки буде відкрите діалогове вікно Save Embedded Files.
Відновлення зображення
Поки ви не зберегли зображення, FrontPage дозволяє вам повернутися до його початкового вигляду. Для цього досить виділити малюнок і скористатися кнопкою Restore в панелі інструментів Picture. Якщо ж вам треба відмінити щойно внесені вами зміни, скористайтеся командою Undo в меню Edit або клавіатурною комбінацією Ctrl+Z.
Поради Web-дизайнеру: робота із зображеннями
У цій частині будуть розглянуті два важливих моменти (які проте часто випускають з уваги при створенні Web-сайтів): вибір колірної палітри для зображень і загальний час завантаження. Однак, крім них ви повинні враховувати також багато інших моментів, наприклад колірну гаму всієї сторінки, загальне компонування сторінки, а також те, що зображення відволікають увагу від тексту.
Вибір колірної палітри
Якщо будь-яке зображення виглядає цілком нормально саме по собі (наприклад, в спеціалізованому редакторі зображень), а в браузері воно виглядає набагато гірше (звичайно зернистим), спробуйте перетворити його палітру. Палітра - це набір кольорів в зображенні. Більшість редакторів графічних файлів можуть зберігати палітри, як разом із зображеннями, так і у вигляді спеціальних файлів. Якщо відкрити одночасно графічний файл і спеціалізовану палітру, в більшості редакторів передбачена можливість перетворення кольорів в графічному файлі відповідно до цієї палітри. При цьому колір кожного пікселя зображення буде перетворений в найближчий колір, який присутній в палітрі. Якщо використати спеціалізовану палітру, що складається з 216 безпечних кольорів, все зображення буде перетворене таким чином, щоб у ньому були тільки безпечні кольори. Цим ви забезпечите себе як від змішання, так і від підстановки кольорів по розсуду браузера.
Tе, що в браузерах використовується палітра з 216 безпечних кольорів, приводить до проблем у двох поширених випадках.
o Чорно-білі фотографії часто виглядають в браузері не кращим чином. Це відбувається тому, що браузер може відобразити тільки шість градацій сірого, з яких один колір - чисто білий, а другий - чисто чорний. Ось шість доступних в браузері відтінків чорно-білих зображень.
o Екранні скріншоти Windows також не завжди виглядають правильно. Це пов'язано з тим, що в безпечній палітрі присутні тільки 8 з 20 стандартних кольорів Windows. Ці 8 кольорів раніше були присутніми в фіксованій 16-кольоровій палітрі перших адаптерів VGA, і відтоді вони залишилися в палітрі Windows. Ось їх перелік.
У безпечній для браузерів палітрі присутні всі кольори із стовпця "Світлі" і жодного - із стовпця "Темні". У результаті скріншоти, вставлені у Web-сторінки напряму, виглядають в браузері погано. Вирішенням проблеми може стати попереднє перетворення скріншота в редакторі графічних файлів таким чином, щоб в ньому використовувалися тільки безпечні кольори.
Управління часом завантаження зображень
Час завантаження Web-сторінок завжди важливий для тих, хто працює в Інтернеті. Час завантаження можна розрахувати, розділивши загальний розмір всіх елементів сторінки в байтах на доступну смугу пропуску мережевого з'єднання в байтах на секунду. Тому управління часом завантаження Web-сторінок зводиться до управління кількістю байт на сторінці, а враховуючи те, що зображення мають набагато більший розмір, ніж текст HTML, в кінцевому результаті все зводиться до управління розміром графічних файлів.
FrontPage проводить оцінку швидкості завантаження Web-сторінки в автоматичному режимі. Наприклад, в правому нижньому куті мал. 10 ви можете помітити напис "4 seconds over 28.8".
При оцінці швидкості завантаження сторінок необхідно також враховувати деякі додаткові

 
 

Цікаве

Загрузка...