WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

вибраному у вихідному файлі GIF в якості прозорого. В протилежному випадку ваш текст також стане прозорим. Легше за все для перевірки на певний час відключити властивість прозорості (для цього клацніть правою кнопкою по зображенню, виберіть Picture Properties і зніміть прапорець Transparency).
Створення значків для попереднього перегляду зображень
Завантаження зображень часто займає багато часу. Поширений підхід до вирішення цієї проблеми - розмістити на Web-сторінці невелике зображення для попереднього перегляду (thumbnail) з гіперпосиланням на зображення вихідного розміру. Таким чином, велике зображення вихідного розміру буде завантажуватися лише за бажанням користувача. Для створеннязначків попереднього перегляду у FrontPage передбачені спеціальні засоби.
1. Вставте зображення повного розміру на те місце, де, за вашою думкою, повинен знаходитися значок попереднього перегляду.
2. Виділіть це зображення.
3. Виберіть в панелі інструментів Picture пункт AutoThumbnail (чи натисніть Ctrl+T). В результаті FrontPage в автоматичному режимі знищить зображення великого розміру зі сторінки, розмістить на його місці значок попереднього перегляду і створить гіперпосилання від цього значка до вихідного зображення.
4. Якщо є необхідність, настройте розмір значка за допомогою звичайної рамки з квадратиками.
5. При збереженні Web-сторінки FrontPage відкриє діалогове вікно Save Embedded File, в якому ви зможете змінити імена іконки та вихідного файла зображення.
Точне позиціювання зображень
На панелі інструментів Picture є три кнопки, які дозволяють настроювати абсолютне позиціювання зображення на сторінці. Звичайно абсолютне позиціювання означає, що ви повинні вказати точні координати x-y від верхнього лівого кута вікна браузера. FrontPage дозволяє вам забути про виміри, виконуючи за вас всю чорнову роботу.
Для того, щоб виконати абсолютне позиціювання зображення на Web-сторінці, проведіть наступні операції:
1. Виберіть зображення.
2. Натисніть кнопку Positioned Absolutely на панелі інструментів Picture.
3. Перетягніть зображення в потрібне місце.
Після того, як ви єдиний раз помітили зображення як позиціоноване з використанням абсолютних значень, абсолютні значення будуть запам'ятовуватися FrontPage і при подальших переміщеннях зображення, в тому числі під час інших сеансів редагування.
Зображення, позиціоновані з використанням абсолютних значень, можна розміщувати шарами, один над одним. Той же прийом можна використати не тільки для двох, але і для невизначеної кількості зображень. Вмістити зображення над іншими (на передньому плані) можна за допомогою кнопки Bring Forward, а відправити його на задній план можна кнопкою Send Backward.
Наприклад, мішень на мал. 10 знаходиться на передньому плані, а черепаха - на задньому.
Мал. 10. Зображення у FrontPage можна накладати одне на одне. Зображення мішені розміщене над зображенням черепахи
Для накладення зображень одне на одне використовується позиціонування CSS2. Перший браузер, який підтримує CSS2 - це Internet Explorer 4. Netscape Navigator версії 4 не підтримує накладення зображень. У результаті малюнок з мішенью і черепахою в ньому буде виглядати так, як показано на мал. 11.
Мал. 11. Позиціонування CSS2 не підтримується Netscape Navigator 4
Поворот і обертання зображень
У панелі інструментів Picture передбачені чотири кнопки для поворотів та обертання зображень: дві з них здійснюють поворот зображення на 90 градусів, і ще дві дозволяють перевернути зображення справа наліво або зверху вниз. Результат показаний на мал. 12.
Мал. 12. Приклад застосування засобів роботи із зображеннями у FrontPage
FrontPage дозволяє обертати і повертати одне і те ж зображення необмежену кількість разів. Після застосування цього засобу при збереженні файла FrontPage, як звичайно при зміні графічних файлів, відкриє діалогове вікно Save Embedded Images. Ви зможете записати змінений файл під іншою назвою, зберігши тим самим початковий файл в недоторканості.
діалогове вікно Save Embedded Images
Зміна контрасту і яскравості
У FrontPage передбачені чотири кнопки для зміни контрасту і яскравості зображення (див. табл. 3). Результат із застосування показаний на мал. 12 (другий набір зображень). Одну і ту ж кнопку для настройки контрасту або яскравості можна застосувати до одного зображення декілька разів. У результаті яскравість або контраст зміниться пропорціонально числу натиснень.
Збільшення контрасту робить більш темні області ще темнішими, а світлі - ще світлішими. Зменшення контрасту дає зворотний ефект. Збільшення яскравості пропорціонально додає білий колір до всіх дільниць зображення, а зменшення яскравості - точно так само додає чорний колір.
Як при будь-якій іншій зміні зображення, після зміни яскравості FrontPage при збереженні відкриє діалогове вікно Save Embedded Images, надаючи тим самим можливість зберегти модифіковане зображення під іншим ім'ям.
Заміна цілого зображення його частиною і зміна розміру зображення
Заміна цілого зображення його частиною (Cropping) - це процес, в ході якого початкове зображення замінюється вибраною вами його частиною. У результаті всі зайві пікселі відкидаються і все зображення стає меншим. Ось як виглядає ця операція у FrontPage.
1. Виділіть зображення.
2. Натисніть кнопку Crop в панелі інструментів Picture (див. табл. 3).
3. FrontPage помістить звичайну рамку з квадратиками всередину виділеного зображення. Ви можете перетягнути цю рамку або самостійно виділити мишею дільницю всередині зображення.
4. Натисніть кнопку Crop ще раз. Початкове зображення буде замінено виділеною вами частиною.
При збереженні Web-сторінки FrontPage розцінює створений вами файл нового розміру як абсолютно новий файл і пропонує зберегти його за допомогою діалогового вікна Save Embedded Images. Однак, зверніть увагу, що за умовчанням для цього файла пропонується та ж назва, що і для початкового. Якщо ви хочете зберегти початковий файл, виберіть для нового файла іншу назву.
Зміна розміру зображення (resizing) проводиться дуже просто. Виділіть зображення і перетягніть оточуючу виділене зображення рамку з квадратиками. Перетягнення з використанням кутових квадратиків дозволяє зробити пропорційну зміну розмірів зображення. Будь-який інший спосіб означає, що розміри зображення зміняться тільки в одному вимірі.
Зверніть увагу, що при такій операції не змінюється ні початкове зображення, ні його розмір. Змінюється тільки розмір простору, що виділяється браузером для показу зображення. Тому в багатьох випадках краще змінити розмір початкового зображення. Далі в цьому розділі буде розглянуто, як це можна зробити засобами

 
 

Цікаве

Загрузка...