WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

окреслюється рамкою. Значення поля визначає товщину ліній цієї рамки в пікселях. Зображення з гіперпосиланнями обрамляються рамкою синього кольору, інші зображення - чорного кольору.
o Horizontal spacing. Це поле дозволяє настроювати відстань (в пікселях) між зображенням та іншими елементами рядка.
o Vertical spacing. Дозволяє настроювати відстань між зображенням і іншими елементами сторінки по вертикалі (наприклад, між зображенням і рядкамизверху і знизу).
o Size. Ця група елементів управління визначає розмір графічного зображення, що відображається.
o Specify size. При установці цього прапорця будуть використовуватися не початкові розміри зображення, а вказані вами.
o Width. Визначає розмір простору по горизонталі, який браузер зарезервує під зображення. Значення можна вказувати як в пікселях, так і в процентах (встановивши відповідний перемикач).
o Height. Визначає розмір простору по вертикалі, який браузер зарезервує під зображення. Значення можна вказувати як в пікселях, так і в процентах (встановивши відповідний перемикач).
o Keep aspect ratio. При установці цього прапорця зміна ширини зображення приведе до зміни висоти, і навпаки (так, щоб пропорції зображення були збережені).
Проблеми звичайно виникають з розміщенням зображення на сторінці. Як видно на мал. 8, більшість варіантів розміщення зображення, при якій зображення розташовується на рядку, приводить до того, що відстань між рядками спотворюється. Це рідко приводить до поліпшення сприйняття сторінки. Тому на практиці частіше за все використовуються значення Left і Right. Вони принаймні прив'язують зображення до абсолютного орієнтира (лівому чи правому кордону вікна) і дозволяють зберегти звичайну відстань між рядками.
Щоб розмістити зображення по центру, його потрібно вмістити в окремий абзац. Після цього можна буде скористатися будь-яким з наступних способів:
o можна виділити абзац і скористатися кнопкою Center в панелі інструментів Text;
o можна клацнути по абзацу правою кнопкою миші, в контекстному меню вибрати Paragraph Properties, а потім в полі Paragraph Alignment вибрати Center.
За умовчанням більшість браузерів зчитує інформацію про всі зображення на сторінці і виділяє під них простір, основуючись на їх початковому розмірі. Є принаймні три причини, по яких ви можете відмінити використання такого підходу і вказати простір, що відводиться під зображення вручну:
1. при використанні підходу до розміщення зображення за умовчанням браузер не може надати область під зображення, поки він не отримає досить інформації про зображення для визначення його розмірів. У результаті затримується розміщення (і відображення) й інших елементів сторінки. Якщо ж ви вказуєте розмір зображення в коді HTML, відображення інших елементів сторінки буде проводитися швидше;
2. іноді вам може знадобитися зробити зображення більшим або меншим від його початкового розміру. У цьому випадку розміщення зображення за умовчанням використовується рідко по очевидних причинах. Коли ви вміщуєте зображення більшого розміру в меншу за розмірами область сторінки, на завантаження цього зображення і потім на зміну його розмірів йде значно більше часу, ніж якби змінили його початкові розміри. Розтягнення ж невеликого зображення звичайно приводить до проблем з вирішенням. Однак, останнім часом, як не дивно, такий підхід в Інтернеті можна зустріти все частіше;
3. браузери старих версій стикаються з проблемами при роботі з Web-сторінками, на яких одночасно розміщені скрипти і зображення без вказаних вручну розмірів. Звичайно проблеми виникають тоді, коли скрипт запускається на виконання ще до точного визначення розміщення всіх елементів сторінки. Тому настійно рекомендується вказувати для сторінок, що містять скрипти, розміри зображень в пікселях вручну.
FrontPage автоматично підставляє початкові розміри зображення в поля Height і Width вкладки Appearance.
Використання спеціальних засобів FrontPage для роботи із зображеннями
У FrontPage передбачений цілий набір корисних засобів для редагування зображень. Звичайно, ці засоби не замінять повноцінний редактор графічних файлів, однак в багатьох випадках вони зекономлять вам безліч часу. Цими засобами можна скористатися за допомогою панелі інструментів Picture. Кнопки цієї панелі інструментів і їх призначення наведені в табл. 3.
Додавання написів у зображення
Web-дизайнерам часто доводиться стикатися з необхідністю додати текстовий напис в зображення. Самий простий приклад - додавання напису на малюнок кнопки. У FrontPage для цього передбачений спеціальний засіб, який називається Text On GIFs. Приклади його використання приведені на мал. 10. Скористатися цим засобом дуже просто.
1. Якщо ви ще не розмістили зображення на Web-сторінці, зробіть це.
2. Виділіть зображення (клацнувши по ньому мишею).
Мал. 9. Лівий малюнок - це початкове зображення. Малюнок з написом - результат застосування засобу Text On GIFs
3. У панелі інструментів Picture виберіть Text.
4. Навколо зображення або його частини виникне ще одна рамка з квадратиками. Перетягніть її в те місце малюнка, де ви хочете розмістити напис, і наберіть потрібний вам текст. Ви знову зможете скористатися рамкою для переміщення тексту в інше місце, клацнувши по ньому (по тексту).
5. Виділивши текст, ви зможете скористатися для нього будь-якими можливостями форматування, як за допомогою пункту Font в меню Format, так і за допомогою кнопок на панелі інструментів Format
6. Після закінчення роботи з текстом на малюнку клацніть мишею в будь-якому місці сторінки за межами малюнка. Редагування буде завершене.
Один з можливих способів гарантувати, що текст в браузере відвідувача буде відображатися саме так, як ви задумали (незалежно від встановлених на комп'ютері відвідувача шрифтів), - створити повністю прозорий файл GIF і розмістити на ньому текст. Головна перевага засобу Text On GIFs в порівнянні з обробкою зображення в спеціалізованих редакторах - значна економія часу.
Багато дизайнерів використовують набори прозорих GIF-файлів, щоб гарантувати правильне розміщення тексту в тій або іншій області екрана. Існує велика спокуса взяти маленький прозорий GIF, розтягнути його і розмістити на ньому зображення. Але це треба робити дуже обережно.
Розтягування зображення не приводить до збільшення кількості пікселів в ньому. В результаті може вийти так, що на малюнку просто не вистачить пікселів, щоб відобразити поміщений на нього текст з потрібним вирішенням. Тому краще не розтягувати зображення, а скористатися властивістю зміни розміру (resampling), що описаний нижче в даній главі.
Пам'ятайте про те, що колір тексту повинен відрізнятися від кольору,

 
 

Цікаве

Загрузка...