WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

файли WMF в формат GIF або JPEG.
Головний висновок, який з цього слідує, - змінюйте розмір або форму зображення перед збереженням Web-сторінки. Це дозволить вам досягти потрібного ефекту без будь-яких проблем з вирішенням.
Вставка відсканованих зображень
Зображення в Web-сторінку можна вставляти напряму зі сканера або цифрової камери. Для цього призначено пунк меню Scan в меню Insert Picture. Зображення можна вставляти з використанням сканера, цифрових камер або іншого TWAIN-сумісного пристрою.
Збереження зображень
FrontPage зберігає зображення при вставці в пам'яті до моменту збереження Web-сторінки. При збереженні Web-сторінки FrontPage відкриває діалогове вікно Save Embedded Files, в якому вам надається можливість уточнити деталі, пов'язані із зображеннями, що зберігаються. Це відноситься як до зображень, вставлених з буфера обміну, отриманих з Інтернету, так і взагалі до всіх зображень, які ще не вміщені у ваш Web.
Якщо у вас немає особливих міркувань, рекомендується зберегти зображення у Web. При цьому, природно, можна давати їм інші назви, вміщувати в різні папки і т.д., але головний принцип залишається: зображення повинні зберігатися всередині Web. У іншому випадку ви ризикуєте тим, що рано або пізно зображення зникнуть з Web-сторінок.
Додання файлів мультимедіа
FrontPage дозволяє використовувати на Web-сторінках відеокліпи. Для вставки відеокліпа виберіть в меню Insert пункт Picture, а потім - Video. Відкриється діалогове вікно Video, яке дуже схоже на вікно Picture, за винятком того, що в ньому будуть відображатися відеокліпи у форматі AVI. Крім того.
Фоновий звук для Web-сторінки настроюється з властивостей Web-сторінки.
Анімовані GIF-файли не відносяться до мультимедіа. Їх вставка здійснюється за допомогою того ж діалогового вікна Picture, що і вставка звичайних зображень.
Зміна властивостей зображення
Дуже часто вставка зображення на Web-сторінку - це тільки початок роботи. Необхідно також настроїти особливості її розміщення і представлення. У HTML (і, природно, у FrontPage) передбачені засоби для настройки показу зображення в браузері.
Відкрити діалогове вікно Picture Properties можна трьома способами:
1. Виділити зображення і в меню Format вибрати Properties.
2. Виділити зображення і натиснути Alt+Enter.
3. Клацнути по зображенню правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати Picture Properties.
У цьому діалоговому вікні передбачені три вкладки: General, Video і Appearance. Розглянемо окремо кожну з цих вкладок.
Вкладка General властивостей зображення
Основні властивості зображення настроюються з вкладки General (мал. 6).
У залежності від особливостей зображення деякі його атрибути можуть бути недоступні. Ось повний список всіх атрибутів, що настроюються.
Picture Source. У цьому текстовому полі відображається повна або відносна адреса URL і ім'я файла зображення. У залежності від ситуації це поле може бути доступним тільки для читання.
Мал. 6. Вкладка General властивостей зображення
o Browse. Значення атрибута Picture source можна змінювати (простіше кажучи, якщо можна вибрати інше зображення), ця кнопка дозволить вам вибрати нове зображення.
o Edit. Натиснення на цю кнопку запускає редактор за умовчанням в залежності від типу зображення. Цим редактором може бути, наприклад, Microsoft Image Composer або Microsoft PhotoDraw.
o Type. Цей розділ дозволяє змінювати тип зображення. Спочатку встановлені існуючі настройки.
o GIF. При установці цього перемикача FrontPage збереже зображення в форматі GIF.
o Jpeg. FrontPage збереже файл в форматі JPEG
o Alternative representation. Ця група елементів управління дозволяє виробляти настройки альтернативних способів відображення графіки.
o Low-Res. Це зображення (звичайно меншого вирішення і, відповідно, розміру) браузер буде відображати під час завантаження основного зображення.
o Text. Рядок тексту, який буде відображатися на місці малюнка в тих браузерах, які не можуть їх відобразити. Деякі браузери, які цілком можуть відобразити малюнок, покажуть цей рядок тексту під час завантаження зображення або коли покажчик миші розміщений над малюнком.
o Default hyperlink. У цьому розділі настроюється гіперпосилання за умовчанням для зображення (та адреса, по якій перейде відвідувач, якщо клацне по зображенню). Гіперпосилання за умовчанням використовується, якщо в тому місці на сторінці, в якому розміщене зображення, більше не помічені ніякі активні області (hotspots).
o Location. Адреса URL для гіперпосилання за умовчанням.
o Target Frame. Це поле дозволяє вказати фрейм, в якому буде відкрита сторінка, що вказана в полі Location.
o Style. Ця кнопка дозволяє відкрити стандартне діалогове вікно Modify Style для настройки властивостей CSS поточного зображення.
Вкладка Video властивостей зображення
Вкладка Video діалогового вікна Picture Properties призначена для настройки властивостей цифрових відеокліпів, наприклад, в форматі AVI.
Мал. 7. Вкладка Video властивостей зображення
Список атрибутів, які настроюються для цієї вкладки:
o Video source. У цьому полі вказується шлях до файла відеокліпа. Можна вказувати шлях до файлів, які знаходяться в поточному Web, на локальному жорсткому диску, на файл-сервері або в Інтернеті.
o Loop визначає кількість показів відеокліпа браузером.
o Forever відміняє настройки поля Loop і дає вказівку браузеру показувати відеокліп безперервно.
o Loop delay визначає паузу між показами відеокліпа. Значення вказується в мілісекундах, за умовчанням використовується значення 0. Наприклад, щоб вказати п'ятисекундную затримку, введіть значення 5000.
o On file open - відеокліп буде показаний відразу ж після закінчення його завантаження.
o On mouse pointer - відеокліп буде показуватися при проходженні над ним курсора миші.
Вкладка Appearance властивостей зображення
Вкладка Appearance діалогового вікна Picture Properties призначена для настройки розміру зображення і його розміщення на сторінці Ця вкладка наведена на мал. 8.
Мал. 8. Вкладка Appearance діалогового вікна Picture Properties
Ось список атрибутів, які можна задати на цій вкладці.
o Група Layout. Ця група елементів управління дозволяє настроїти розміщення зображення на сторінці.
o Alignment. Цей випадаючий список визначає взаємне розташування зображення і тексту. Можливі значення для цього поля і їх пояснення наведені в табл. 2. Приклади використання різних варіантів на Web-сторінці показані на мал. 9.
Мал. 9. Приклади розміщення зображень на сторінці з використанням засобів HTML
o Border thickness. При значенні, відмінному від нуля, зображення

 
 

Цікаве

Загрузка...