WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання зображень (пошукова робота) - Реферат

Використання зображень (пошукова робота) - Реферат


Пошукова робота
на тему:
Використання зображень
Вважається, що саме можливість використовувати графіку зумовила перетворення World Wide Web з чисто технічного і наукового інструмента в найважливішу складову сучасної поп-культури. У наш час ми часто можемо спостерігати, що повна відсутність зображень на Web-сайті може просто відштовхнути відвідувачів (проте, зайва перевантаженість зображеннями позначається на швидкості завантаження і приводить до схожих результатів).
Суворо кажучи, HTML не призначений для зберігання зображень. Замість цього в код HTML вміщуються посилання на файли зображень і, можливо, деякі команди форматування для них. При завантаженні файла в форматі HTML браузер прочитує посилання на графічні файли, запитує їх з Web-сервера і відображає відповідно до їх місцезнаходження, визначеного в коді HTML. Проте на практиці зображення і текст на Web-сторінці тісно пов'язані між собою і звичайно спеціально розробляються дизайнерами так, щоб доповнювати одне одного.
У Microsoft FrontPage передбачені не тільки засоби, які дозволяють отримати доступ до будь-яких методів розміщення графічних файлів на Web-сторінці, але й засоби інтегрованого перегляду зображень, а також (в дещо обмеженому варіанті) засоби редагування зображень.
Розміщення зображень на Web-сторінці
Найпростіший спосіб помістити зображення на Web-сторінку - це його перетягнути. На мал. 1 показано, як ви можете перетягнути малюнок зі списку Folder List в режимі Page View прямо на Web-сторінку, що редагується. При перетягненні зображення буде розміщене в тому місці, де на сторінці знаходиться курсор вставки. Вставляти зображення можна й іншими способами, наприклад:
1. перетягнути зображення з Windows Explorer;
2. перетягнути зображення з Internet Explorer;
3. скопіювати зображення в буфер обміну з будь-якої іншої програми і потім вставити її у FrontPage;
4. перетягнути зображення з однієї відкритої Web-сторінки на іншу;
5. перетягнути зображення з місця на місце на відкритій сторінці.
Зображення можна вставляти і за допомогою меню Insert. Виберіть Picture, а потім - From File. У результаті відкриється діалогове вікно Picture, яке наведено на мал. 6.2.
Переміщення зображення з іншої програми програми (нanpиклад, Windows Explorer) - це завжди копіювання
Мал. 1. Переміщення зображення на сторінку
Мал. .2. Для вставки зображень у FrontPage використовується діалогове вікно Picture
Спочатку в діалоговому вікні Picture відкривається папка поточного FrontPage Web. Щоб відкрити будь-яку вкладену папку, можна просто клацнути по її назві, а щоб перейти на рівень вище, скористайтеся кнопкою Up One Level в панелі інструментів.
Як вибрати зображення за допомогою браузера
Для пошуку зображень для вставки за допомогою Web-браузера виконайте наступні дії:
1. У діалоговому вікні Picture натисніть кнопку Use Your Web Browser To Select А Page Or File. Відкриється вікно браузера.
2. Відкрийте зображення в браузері. Пересвідчіться, що в браузері відкрите саме зображення, а не сторінка, на якій це зображення розміщене (в рядку адреси в браузері назва файла повинна закінчуватися на JPG, JPEG або GIF).
3. Поверніться у FrontPage. Шлях до файла зображення буде автоматично вміщений в поле URL діалогового вікна Picture.
Крок 3 простіше виконати, коли на Web-сторінці є прямі посилання на зображення (наприклад, через значки попереднього перегляду). Якщо прямих посилань немає, буває простіше скопіювати адресу URL зображення і вставити її в діалогове вікно Picture. У Internet Explorer можна скористатися полем Address (URL) у властивостях зображення (клацніть правою кнопкою миші по зображенню і виберіть Properties) В Netscape Navigator можна клацнути правою кнопкою миші по зображенню і в контекстному меню вибрати Copy lmage Location.
Ще простіше (але це спрацьовує тільки в Internet Explorer) клацнути правою кнопкою миші по зображенню, вибрати Copy і вставити малюнок прямо на Web-сторінку.
Вставка кліпарта
У FrontPage можна скористуватися загальною для всіх додатків Microsoft Office бібліотекою кліпарта, розширеною за рахунок набору зображень, спеціально призначених для Web. Для вставки зображення з бібліотеки кліпарта слід у меню Insert вибрати Picture, а потім - Clip Art.
В результаті відкриється діалогове вікно Insert Clip Art (мал. 3).
Мал. 3. Вставка зображень з бібліотеки кліпарта Office 2002
В бібліотеці зображень Clip Art зображення зберігаються відповідно ключовим слова. Тому процес вставки зображення з цієї бібліотеки полягає в пошуку в ній малюнків відвовідаючих відповідній темі або слову(словосполученню). В поле Search text слід ввести текст, якому буде відповідати малюнок. В випадаючому списку Search in: вибрати де шукати малюнки (мал. 3.1), а в випадаючому списку Result should be: вибрати необхідний тип файлу (мал.3.2)
Якщо обрати посилання Clip Organizer..., то запуститься додаток Microsoft Clip Organizer. Вікно якого наведено на мал. 4. Яке нагадує програму "провідник", яле в якому відображаються тільки графічні файли.
Мал. 4. Вікно додатку Microsoft Clip Organizer.
Клацнувши на будь-яке зображення в бібліотеці кліпарта, можна відкрити наступне меню:
Copy- поміщує зображення в буфер обміну.
Delete from.. - видаляє відповідний малюнок к колекції.
Delete from Clip Organizer - вилучає з Clip Organizer .
Open Clip in... - відкриває малюнок в відповідному додатку.
Tools on the Web... - звертається за допомогою браузера за інструментарієм на Web - вузлі.
Copy to Collection... - вставляє файл в колекцію.
Move to Collection... - переміщує з однієї колекції до іншої.
Edit Keywords... - дозволяє відредагувати слова, які відносяться до цього файлу.
Preview/Properties - відкриває вікно з властивостями файла (мал. 5) та відображає текстовий опис для вибраного вами зображення, категорії, до яких воно відноситься, і задати або відредагувати ключові слова. Ви можете змінити будь-який з цих атрибутів або створити свої власні.
Мал. 5. Вікно Preview/Properties
Багато зображень, які входять до складу бібліотеки кліпарта, що поставляється разом з FrontPage, - це файли у форматі WMF (Windows Metafile). Зображення в цьому форматі складаються не з крапок -пікселів, а з ліній, кривих і форм. WMF - це чудовий формат з точки зору кліпарта, оскільки він дозволяє як завгодно збільшувати, зменшувати або змінювати форму зображення і при цьому зображення не програють через недостатнє вирішення. Однак, графічні файли в форматі WMF використовувати напряму в Web-сторінках не завжди зручно, оскільки цей формат підтримують не всі браузери. Тому FrontPage при збереженні Web-сторінки конвертує

 
 

Цікаве

Загрузка...