WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Введення і форматування тексту (пошукова робота) - Реферат

Введення і форматування тексту (пошукова робота) - Реферат

вкладки:
1. Двічі клацніть мишкою по одному з варіантів в групі Setting:
o None означає, що рамки використовуватися не будуть. У цьому випадку ніякі додаткові настройки вам не потрібні;
o Box означає, що виділений вами об'єкт буде обведений рамкою зі всіх чотирьох сторін;
o Custom означає, що ви можете вибрати рамку тільки з однієї, двох або трьох сторін.
2. Виберіть відповідний стиль для рамки в списку Style. При цьому в полі Preview відразу ж відобразиться зроблений вами вибір.
3. Використайте стандартний набір діалогових вікон Color для вибору кольору рамки.
4. Поле Width дозволяє задавати товщину рамки.
5. Якщо ви вибрали Custom в групі Setting (або просто вирішили скористатися таким підходом), ви можете скористатися значками навколо головного зображення в полі Preview. Ці значки дозволяють застосовувати рамки до різних сторін об'єкта.
Група Padding на цій вкладці дозволяє задавати розмір буферної області з різних сторін об'єкта.
Якщо ви працюєте з рамками CSS в режимі коду HTML, звичайно замість більш докладних атрибутів, наведених в табл. 9, простіше використати більш загальні атрибути border і padding. Наприклад, по значенню:
special { border; 2px solid #900; } нічим не буде відрізнятися від довшого рядка:special { border-width: 2px; border-style; solid; border-color; #900; }
У більшості випадків не обов'язково дотримуватися чіткого порядку для вказівки атрибутів рамки. Браузер сам зможе розібратися, що імена стилів відносяться саме до стилів рамки, значення кольору - це колір рамки і т. д. Однак, якщо вам необхідно вказати одночасно і товщину рамки, і ширину буферної зони, значення для них в одиницях вимірювання CSS необхідно розташовувати в певному порядку.
Друга вкладка діалогового вікна Borders and Shading, яка називається Shading, дозволяє настроїти затінення (або фон). Ця вкладка показана на мал.27.
Мал. 27. Вкладка Shading діалогового вікна Borders and Shading
Списки CSS
Для роботи зі списками у FrontPage є діалогове вікно Bullets and Numbering (яке можна відкрити, скориставшись командою Numbering з меню Format, див. мал. 21). Це діалогове вікно показане на мал. 28.
У цього діалогового вікна є три вкладки:
o Вкладка Picture Bullets призначена для використання в якості символа початку елемента списку вибраного вами зображення. Шлях до цього зображення можна вказати в полі Picture (або просто вибрати зображення, скориставшись кнопкою Browse).
o Вкладка Plain Bullets надає у ваше розпорядження чотири стандартних символи для початку елемента списку. Зверніть увагу, що можна вибрати і маркірований список без яких-небудь маркерів.
o Вкладка Numbers призначена для роботи з нумерованими списками. На ній ви можете вибрати один із шести стандартних варіантів нумерованих списків
Мал. 28. Діалогове вікно Bullets and Numbering
Спільне використання каскадних таблиць стилів
У CSS передбачені два способи, які дозволяють двом різним групам Web-сторінок спільно використовувати один і той же набір стилів. При використанні першого методу в розділ Head кожної сторінки, для якої ви хочете використати загальний набір стилів, вміщується посилання на документ-джерело цих стилів, наприклад:
Вставка таких тегів виготовляється в режимі коду HTML. При цьому тег розміщується на новому рядку безпосередньо після тега . Файл-джерело (в нашому випадку це sharecss.css) може містити тільки вирази CSS.
На жаль, цей метод має два істотних обмеження: в кожному файлі може бути тільки одне подібне посилання, і, крім того, ви не зможете в документі використати інші стилі CSS. Якщо ви порушите це правило, браузер запитає відвідувача Web-сайта про те, який набір стилів він вважає за краще використати. Навряд чи вам це потрібно.
Другий метод полягає у використанні команди @import в звичайній таблиці стилів, наприклад:
@import "stylecss.css"
H1 { font-style. Arial, snas-senf;}
Використання цього методу дозволяє уникнути обмежень першого методу (з використанням команди link). При цьому ним можна користуватися, взагалі не вдаючись до редагування коду HTML. Ось як виглядає його застосування на практиці:
1. Створіть файл з набором потрібних вам стилів CSS, а потім збережіть його з розширенням .css.
2. Якщо вам треба використати цей набір стилів CSS тільки для деякихсторінок, виберіть ці сторінки. Можливо, простіше усього це зробити в режимі Folder View.
3. У меню Format виберіть Style Sheet Links. Відкриється діалогове вікно, показане на мал. 29.
4. У цьому діалоговому вікні встановіть перемикач в положення All pages, якщо ви хочете застосувати набори стилів до всіх сторінок Web, і Selected page(s), якщо ви плануєте застосувати їх тільки до вибраних. Потім виберіть файли .css, які ви хочете використати як джерела наборів стилів, за допомогою кнопки Add (якщо вони вже вибрані в списку URL, то цього робити не треба).
Тепер вам залишилося тільки натиснути OK, і ви зможете використати загальні набори стилів для всіх вибраних вами Web-сторінок.
Мал. 29. Діалогове вікно Link Style Sheet
Створення Web-документів з використанням Word
У Microsoft Word 200Х з'явилися нові можливості, які полегшують його застосування при роботі з Web:
o в діалоговому вікні Open при відкритті файлів тепер можна вказувати шлях не тільки до файлів на локальному диску, але і шлях до файлів в World Wide Web (точно так само, як це передбачено у FrontPage);
o як і FrontPage, Word 200Х може зберігати файли напряму на Web-сервері, якщо на цьому Web-сервері встановлені FrontPage Server Extensions (з урахуванням обмежень по безпеці);
o в порівнянні з попередніми версіями засоби перекладу документів з формату документів Word в формат HTML більш вдосконалені. Тепер Word може використати всі можливості HTML і CSS для максимального збереження початкового вигляду документа;
o інформація, яку неможливо використати за допомогою засобів HTML і CSS, тепер зберігається з використанням XML. У результаті Word може зберегти документ в форматі HTML, а потім знову відкрити його зі збереженням всіх властивостей початкового документа, наче файл був збережений в "рідному" форматі документів Word.
Microsoft Word 200Х може зберігати документи в форматі HTML прямо на Web-сервері із встановленими FrontPage Server Extensions
Для цього треба зробити наступне:
1. У меню File Word 2000 виберіть Save As Web Page.
2. Клацніть значок Web Folders в панелі з лівого боку.
3. Двічі клацніть по необхідному Web-серверу в списку або, якщо потрібного сервера в цьому списку немає, введіть шлях до потрібної папки на цьому сервері в полі File Name (наприклад, http://myserver.com/myfolder).
4. Якщо ви не хочете, щоб ваш документ знаходився прямо в кореневому каталозі Web-сервера, вкажіть (або виберіть) шлях до FrontPage Web або до папки, де буде знаходитися документ.
5. Натисніть кнопку Save.
Хоча Word 200Х робить все, що від нього залежить для передачі всіх особливостей документа за допомогою засобів HTML, іноді все-таки доводиться вдаватися до компромісів. Про це вас попередить діалогове вікно по типу показаного на мал. 32.
Мал. 30. Якщо якісь особливості форматування документа при збереженні в форматі HTML будуть втрачені, Word 200Х

 
 

Цікаве

Загрузка...