WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Введення і форматування тексту (пошукова робота) - Реферат

Введення і форматування тексту (пошукова робота) - Реферат

один рядок нижче;
o Clear Left Margin. Якщо цей розрив вставлений в текст, який обтікає зображення або інший об'єкт в лівому краю екрана, введення тексту буде продовжене вже під об'єктом;
o Clear Right Margin. Якщо цей розрив вставлений в текст, який обтікає зображення або інший об'єкт у правому краю екрана, введення тексту буде продовжене вже під об'єктом;
o Clear Both Margin. Якщо цей розрив вставлений в текст, який обтікає зображення або інший об'єкт з будь-якого краю екрана, введення тексту буде продовжене вже під об'єктом.
Натиснення кнопки Style внизу зліва приводить до відкриття діалогового вікна Modify Style, яке буде розглянуте далі в цьому розділі. Можна лише зауважити, що за допомогою неї можна застосувати оформлення каскадних таблиць стилів до розриву рядка.
Розриви рядків показані на двох малюнках: звичайний - на мал. 2, а розрив рядка, коли об'єкт розміщений біля лівої границі, - на мал. 3.
Мал. 2. Звичайний розрив рядка
Мал. 3. Розрив сгроки при розміщенні об'єкта у лівого кордону
Вставка горизонтальних ліній
Щоб на сторінці розмістити горизонтальну лінію, в меню Insert потрібно вибрати Horizontal Line. Звичайно горизонтальна лінія займає всю ширину вікна браузера, при цьому перед нею і відразу ж після неї передбачені розриви рядків. Горизонтальну лінію можна побачити на мал. 2 і 3. Вона розташована над зображенням і займає всю ширину сторінки.
Мал. 4. Діалогове вікно Horizontal Line Properties
Якщо ви клацнете по горизонтальній лінії правою кнопкою миші і в контекстному меню виберете Horizontal Line Properties, ви зможете настроїти властивості цієї лінії (мал. 4):
o в групі Width можна настроїти довжину горизонтальної лінії (в пікселях або відсотках від максимально можливої довжини у вікні браузера);
o Height дозволяє настроїти товщину лінії в пікселях;
o Alignment прив'язує лінію до лівої частини екрана, до правої частини або до центра;
o Color дозволяє настроїти колір лінії з використанням трьох стандартних діалогових вікон для вибору кольорів;
o установка прапорця Solid Line (No Shading) усуває спеціальне затінення біля країв лінії, яке додає зображенню об'єм. У результаті лінія повинна виглядати плоскою;
o кнопка Style відкриває діалогове вікно Modify Style, в якому можна настроїти форматування каскадних таблиць стилів для цієї лінії.
Вставка символів
Спеціальні символи - це ті символи, які ви не знайдете на клавіатурі. У FrontPage ви зможете вставити їх легко і просто за допомогою діалогового вікна Symbol (меню Insert ? Symbol) (мал. 5).
Мал. 5. Діалогове вікно Symbol
Вставка коментарів
Коментарі - це текст, який буде видимий у FrontPage, але не в браузерах відвідувачів. Звичайно коментарі - це різні замітки, які призначені для вас чи інших членів команди розробників сайта. У FrontPage вставляти коментарі дуже просто. Для цього досить в меню Insert вибрати Comment і в діалоговому вікні, що відкрилося, мал. 6 ввести текст коментаря.
У FrontPage коментарі відображаються темно-червоним кольором. Щоб внести в них зміни, можна клацнути по них два рази мишею або клацнути правою кнопкою миші і в контекстному меню вибрати Comment Properties. Для видалення просто клацніть по них мишею і натисніть кнопку Delete.
Мал. 6. Діалогове вікно Comment
Пошук, заміна і перевірка правопису
У FrontPage передбачені засоби пошуку, заміни і перевірки правопису Web-сторінок.
Пошук тексту
Для пошуку тексту встановіть курсор в позицію, з якої ви хочете почати пошук, і виберіть Find в меню Edit або натисніть Ctrl+F. Відкриється діалогове вікно Find, яке зображено на мал. 7.
Мал. 7.Діалогове вікно Find and Replace
У цьому вікні можна скористатися наступними настройками:
o Find where - дозволяє вибирати пошук на всіх сторінках або ж тільки на поточній;
o Direction - пошук вперед до кінця сторінки або назад до її початку;
o Match case - установка цього прапорця приводить до того, що при пошуку буде враховуватися регістр букв;
o Find whole words only - при установці цього прапорця частини слів враховуватися не будуть. Пошук буде зупинятися тільки на цілих словах, що відповідають умовам пошуку;
o Find in html - при установці цього прапорця FrontPage буде проводити пошук не тільки в тексті сторінки, що відображається, але і серед службового коду HTML. Для того, щоб використати цю можливість, вам необхідно буде відкрити вкладку HTML для Web-сторінки.
Заміна тексту
Щоб не тільки зробити пошук, але і відразу ж замінити знайдений текст, скористайтеся командою Replace в меню Edit (або натисніть Ctrl+Н). Діалогове вікно Replace показане на мал. 8. Воно відрізняється від діалогового вікна Find наявністю поля Replace With. У це поле вводиться текст, який повинен замінити знайдений. Щоб зробити заміну в автоматичному режимі, натисніть кнопку Replace All.
Мал. 8. Діалогове вікно Replace
Перевірка правопису
У FrontPage передбачені два способи перевірки правопису. По-перше, ви можете використати фонову перевірку правопису під час введення тексту, а, по-друге, після закінчення введення тексту ви можете перевірити на помилки всю сторінку (або декілька сторінок) цілком.
При фоновій перевірці правопису слова, які не розпізнані, підкреслюються хвилястою червоною лінією. Настройка перевірки правопису проводиться з вкладки General діалогового вікна Page Options (меню Tools > Раge Options > General). На цій вкладці розташовані два прапорці:
o Установка прапорця Check spelling as you type дозволяє FrontPage провести фонову перевірку правопису під час введення тексту. Якщо така перевірка позначається на швидкості роботи вашої системи або на вашій сторінці дуже багато невідомих FrontPage слів, цей прапорець можна зняти. За умовчанням він встановлений.
o Установка прапорця Hide spelling errors in all documents ховає хвилясті лінії, якими підкреслені нерозпізнані слова. За умовчанням цей прапорець знятий. Ви можете скористатися ним, якщо терпіти не можете червоні підкреслення у вашому тексті і вважаєте за краще провести швидку перевірку потім.
При натисненні правою кнопкою миші по нерозпізнаному слову (яке підкреслене хвилястою лінією) буде відображене контекстне меню з пропозиціями по заміні слова, з можливістю проігнорувати всі згадки цього слова в тексті (Ignore All) або додати його в словник (Add). Більш повний набір можливостей для роботи з такими словами буде запропонований вам, якщо ви запустите перевірку орфографії (для цього в меню Tools виберіть Spelling або просто натисніть кнопку F7). Коли перевірка знаходить нерозпізнане слово,відкривається вікно, показане на мал. 9.
Мал. 9. Засоби перевірки правопису у FrontPage - загальні з іншими додатками Office
У цьому вікні перелік запропонованих варіантів для заміни, кнопки Ignore All і Add працюють так само, як і в контекстному меню. Інші ж кнопки призначені для наступних дій:
o Ignore - нерозпізнане слово ігнорується, але при повторному знаходженні цього слова перевірка знову зупиниться на ньому;
o Change - замінює нерозпізнане слово на слово в полі Change To. Ви можете погодитися із вже запропонованим варіантом, вибрати будь-яке слово зі списку Suggestions, або ввести свій варіант написання прямо в цьому полі;

 
 

Цікаве

Загрузка...