WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Створення і застосування форм (пошукова робота) - Реферат

Створення і застосування форм (пошукова робота) - Реферат

при вибраному відвідувачем відповідному пункті Choice.
Add - призначене для створення нових елементів списку. У діалоговому вікні, що відкрилося (мал. 13) Choice відповідає Choice в попередньому діалоговому вікні, Specify Value відповідає Value (якщо значення Value не настроєне, браузер передасть на сервер те, що введено в поле Choice), а перемикач Initial State відповідає полю Selected.
Modify - дозволяє змінити вже введене значення для елемента списку(мал. 13).
Remove - видаляє раніше доданий елемент списку.
Move Up - дозволяє перемістити створений вами елемент списку вгору, а Move Down - вниз.
Мал. 13. Зміна або додавання елемента списку
Height - це висота списку в рядках. Якщо для цього параметра встановлене значення 1, справа від списку з'явиться характерна кнопка. Якщо ж це значення більше одиниці, то в правій частині списку буде вміщена смуга прокрутки.
Для Allow multiple selections вибирається значення No, якщо в списку можна вибирати тільки одне значення. Якщо ж цей список допускає вибір декількох значень, то потрібно встановити перемикач в положення Yes.
Tab order і Style, як і для попередніх елементів форми, дозволяють настроювати черговість передачі фокуса і форматування із застосуванням каскадних таблиць стилів відповідно.
Validate - дозволяє відкрити діалогове вікно для перевірки вибраних користувачем значень (мал. 14).
Мал. 14. Діалогове вікно Drop-Down Menu Validation
У ньому ви можете настроїти наступні параметри:
Display Name - як і в попередніх випадках, введене в це поле значення буде відображатися в повідомленнях про помилки.
Data Required - встановлений прапорець вимагає, щоб користувач вибрав будь-яке значення, перш ніж натиснути кнопку Submit.
Disallow First Item - цей пункт можна вибирати тоді, коли ви визначили в списку значення, яке буде вибране при початковому завантаженні (Selected на мал. 12). Якщо ви встановите прапорець Disallow First Item, це початкове значення пропаде з числа доступних елементів при відкритті відвідувачем списку. Таке рішення може виявитися корисним, якщо при початковому завантаженні в меню буде відображатися просто пропозиція ввести будь-яке значення.
Властивості кнопки
Властивості кнопки настроюються за допомогою діалогового вікна Push Button Properties (мал. 15).
Мал. 15. Діалогове вікно Push Button Properties
У ньому можна настроїти наступні параметри:
Name - це ім'я кнопки, яке буде використовуватися формою. На відміну від інших елементів форми, для кнопки воно є необов'язковим.
Value/Label - виконує відразу дві функції:
1. введене значення відображається як напис на кнопці;
2. якщо для кнопки визначено і значення Name, і значення Value/Label, при натисненні на кнопку браузер передає на сервер інформацію в форматі Name=Value/Label (природно, що підставляються введені вами значення). У результаті у вашому розпорядженні з'являється механізм передачі на сервер інформації про те, яку кнопку натиснув відвідувач Web-сайта.
Button type - дозволяє вибрати тип кнопки:
Submit - при натисненні на цю кнопку дані передаються на сервер. За умовчанням для такої кнопки використовується напис Submit;
Reset - натиснення на цю кнопку повертає формі той стан, в якому вона знаходилася на момент початкового завантаження. За умовчанням для такої кнопки використовується напис Reset;
Normal - будь-які заздалегідь обрані певні дії для цієї кнопки не призначені. Ви можете самі визначити реакцію на натиснення цієї кнопки, написавши скрипт. За умовчанням для таких кнопок використовується напис Button.
Tab order і Style - це те ж саме, що і для інших елементів форми.
Ніякої перевірки значень, що вводяться, для кнопки не передбачено.
Властивості графічного поля форми
Графічне поле форми (picture form field) - це малюнок, який виконує функції кнопки Submit При його натисненні інформація форми передається на сервер. Для вставки графічного поля форми в меню Insert потрібно вибрати Form, а потім - Picture. Вибір пункту Picture безпосередньо в меню Insert приведе до того, що буде вставлене не графічне поле форми, а звичайне зображення (навіть якщо курсор вставки розташований на формі).
Настройки параметрів графічного вікна форми проводяться за допомогою діалогового вікна Picture Properties (мал. 16).
Мал. 16. Діалогове вікно Picture Properties
Воно практично повністю співпадає з діалоговим вікном для настройки властивостей звичайних зображень , за винятком вкладки General. На цій вкладці можна настроїти значення атрибута Name. Як і для інших елементів форми, це значення буде використовуватися формою для внутрішніх цілей і відображатися на Web-сторінці не буде.
Властивості мітки
У більшості випадків підпис або пояснюючий текст для елементів форми можна зробити за допомогою звичайного тексту (особливо зручно при цьому скористатися можливостями таблиць HTML). Однак у формах HTML для підписів до елементів передбачений спеціальний засіб, який дозволяє гарантувати, що при форматуванні сторінки підпис буде розміщений поруч з елементом. Такий засіб називається міткою (Label). Мітка - це текстовий рядок, який розташований в безпосередній близькості від елемента форми, до якого вона відноситься.
Ось як створюється мітка засобами FrontPage.
1. Введіть текст, який буде міткою, як звичайний текст в безпосередній близькості від елемента форми.
2. Виділіть разом елемент форми і цей текст.
3. У меню Insert виберіть Form, а потім - Label.
Щоб видалити мітку, виділіть її, а потім виконайте пункт 3 ще раз.
Текст, який став міткою, буде виділений рамкою, а в код HTML буде вставлений відповідний тег.
Властивості мітки повністю співпадають із звичайними властивостями шрифту відкриється діалогове вікно Font.
Використання Form Page Wizard
У FrontPage форми можна створювати не тільки шляхом розміщення елементів на сторінці. Є швидкий і зручний спосіб - скористатися майстром створення форм Form Page Wizard. Навряд чи він зробить за вас всю роботу, але він може зекономити багато часу. Крім того, якщо результати його роботи вас не задовольнили, ви завжди зможете запустити його ще раз і ввести виправлені значення.
Запуск Form Page Wizard проводиться таким чином:
1. У меню File виберіть New, а потім - Раge.
2. На вкладці General в списку шаблонів для сторінок виберіть Form Page Wizard і натисніть ОК.Відкриється діалогове вікно, показане на мал. 17.Натисніть у ньому кнопку Next.
Мал. 18. Початкове вікноForm Page Wizard
В наступному вікні вам буде запропоновано вибрати запитання з готового списку. Ви можете змінити текст будь-якого запитання для відображення його у формі. FrontPage автоматично визначить тип елемента форми і настроїть його параметри в залежності від вибраного вами запитання.
Далі ви зможете вибрати стиль абзацу для форми, прийняти або відмовитися від використання змісту (Table Of Contents) і вибрати, чи будуть використовуватися для компонування форми таблиці HTML.
На наступній сторінці вам буде запропоновано вибрати місце збереження даних, що вводяться відвідувачами Web. Можна вибрати запис на Web-сторінку, у файл або передачу результатів скрипту CGI.
В залежності від вибраних вами на етапі 3 запитань вам може знадобитися ввести додаткову інформацію у відповідь на запрошення Form Page Wizard.

 
 

Цікаве

Загрузка...