WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Створення і застосування форм (пошукова робота) - Реферат

Створення і застосування форм (пошукова робота) - Реферат


No Constraints - без обмежень (і без перевірки на правильність). При виборі цього пункту багато інших полів в діалоговому вікні будуть недоступними;
Text - поле може містити букви, цифри і інші символи, які ви зможете настроїти далі;
Integer - це поле, яке може містити тільки цілі числа;
Number - означає, що поле може містити тільки цілі або десяткові цифри (тобто допускаються цифри після коми).
У розділі Text Format ви можете вибрати текстові символи, які можна буде використати при введенні в полі. Цей розділ є доступним, якщо в списку Data Type вибране значення Text.
Letters - якщо цей прапорець встановлений, то можна використовувати буквені символи.
Digits - можна використовувати цифри.
Whitespace - допустимі пропуски, а також символи табуляції, повернення каретки і розриву рядка.
Other - ви можете самі вказати, які символи будуть допустимі. Для цього введіть їх в текстове поле, що знаходиться справа.
Розділ Numeric Format дозволяє вказувати формат чисел, що вводяться в текстове поле. Цей розділ доступний тільки тоді, коли ви вибрали в полі Data Type тип даних Integer або Number.
За допомогою перемикача Grouping можна вибрати ті роздільники між розрядами, які будуть допустимі при введенні числа:
Comma - кома;
Period - точка;
None - роздільники не допускаються.
За допомогою перемикача Decimal (доступний тільки для даних типу Number) можна вибрати роздільник між цілою і дробовою частиною числа. Так само, як і в попередньому випадку:
Comma - кома;
Period - точка.
У розділі Data Length ви зможете встановити обмеження на кількість символів, що вводяться у рядок (як мінімум, так і максимум).
Встановлений прапорець Required означає, що введення даних в це поле обов'язкове. Без нього форма не буде вважатися заповненою.
Min Length - призначене для вказівки мінімальної кількості символів в полі.
Max Length - дозволяє вказувати максимальну кількість символів в полі.
Розділ Data Value призначений для вказівки діапазону можливих значень, що вводяться. Якщо вибрані типи даних Integer і Numeric, то як обмежувальні значення використовуються числа. Якщо ж вибране значення Text або No Constraints, - то буде використаний алфавітний порядок символів. Ви можете задати два граничних значення (Field Must Be і And Must Be). Для будь-якого з них в списку спочатку вибирається один з наступних виразів:
Less Than - менше;
Greater Than - більше;
Less Than Or Equal To - менше або дорівнює;
Greater Than Or Equal To - більше або дорівнює;
Equal To - дорівнює;
Not Equal To - не дорівнює.
Потім в полі праворуч (Value) ви вказуєте потрібне число або символ.
Властивості текстового поля з прокруткою
Діалогове вікно Text Box Properties, в якому ви можете настроїти властивості текстового поля з прокруткою, зображено на мал. 7.
Єдина відмінність цього діалогове вікна від властивостей звичайного текстового поля - замість перемикача Password Field з'явилося поле Number of lines. У ньому ви можете вказати висоту цього поля в рядках.
Властивості прапорця
Настройки властивостей прапорця проводяться в діалоговому вікні Check Box Properties (мал. 9).
Мал. 9. Діалогове вікно Check Box Properties
Для прапорця можна настроїти наступні властивості:
Name - це внутрішнє ім'я елемента. Воно вибирається у відповідності з вимогами програми, яка буде обробляти дані, що передаються на сервер.
Value - текстовий рядок, який браузер передасть на сервер у випадку, якщо прапорець буде встановлений. У нашому прикладі на мал. 10 на сервер буде переданий рядок fruits=on. Якщо прапорець не встановлений, то на сервер не передається ні ім'я прапорця, ні його значення.
Initial State - вказує, чи встановлений буде прапорець чи ні при початковому завантаженні форми (або при натисненні на кнопку Reset).
Tab order - те ж саме, що і для текстового поля.
Style - дозволяє застосувати до прапорця форматування каскадних таблиць стилів.
Зверніть увагу на те, що перевірка правильності значення, що вводиться, для прапорця не передбачається.
Властивості перемикача
Перемикачі схожі на лобістів: вони завжди зустрічаються групами. У групі звичайно декілька перемикачів, з яких може бути вибраний тільки один. Цим перемикачі відрізняються від всіх інших елементів форм.
Перемикачі в формах HTML об'єднуються в групи на диво простим способом: у всіх перемикачів, що відносяться до однієї групи, одне і те ж ім'я. Для будь-якого іншого елемента форми використання одного і того ж імені привело б до повідомлення про помилку, але для перемикача без цього просто не обійтися. Однак у кожного перемикача, крім імені (Group Name), є також і значення (Value), яке і передається на сервер як інформація про те, який перемикач вибраний. Браузер передає на сервер тільки ім'я і значення для вибраного відвідувачем перемикача. Інформація про всі інші перемикачі не передається.
Мал. 10. Діалогове вікно Radio Button Properties
У ньому ви зможете настроїти наступні параметри:
Group Name - це те саме ім'я, яке є загальним для всіх перемикачів у групі. Воно вибирається відповідно до вимог програми, яка буде обробляти дані, що передаються на сервер.
Value - значення, яке буде передаватися на сервер при виборі потрібного вам перемикача з групи. У межах групи значення має бути унікальним.
Initial State - вказує на те, чи буде вибраний даний перемикач в момент первинного завантаження форми. Досить встановити значення Selected тільки для одного перемикача в групі. При цьому всі інші при завантаженні форми вибиратися не будуть.
Tab order і Style - те ж саме, що і для раніше розглянутих елементів форми.
Validate - дозволяє відкрити діалогове вікно для настройки перевірки вибраних користувачем значень (мал. 11).
Мал. 11. Вікно перевірки встановлених значень для перемикача
Що ж можна перевіряти в групі перемикачів? Тільки одне, - чи може відвідувач Web взагалі не вибирати жоден з перемикачів вгрупі. Звичайно, група перемикачів влаштована таким чином, що відмінити вибір одного перемикача можна тільки одним способом - обравши інший перемикач. Однак є єдиний спосіб зробити так, щоб жоден перемикач у групі не був вибраний - не встановлювати для параметра Initial State значення Selected ні для одного перемикача у групі. У цьому випадку при початковому завантаженні не буде вибраний жоден перемикач в групі.
Якщо ж у вікні перевірки значень встановлений прапорець Data Required, вибір принаймні одного перемикача обов'язковий.
У полі Display Name ви зможете ввести значення, яке буде використовуватися в повідомленнях про помилки.
Установка перевірки значень для одного перемикача у групі приводить до автоматичної зміни цього ж параметра для інших перемикачів групи.
Властивості меню, що розкриваються
Параметри меню, що розкриваються настроюються з діалогового вікна Drop-Down Menu Properties (мал. 12).
Мал. 12. Діалогове вікно Drop-Down Menu Properties
Name - це внутрішнє ім'я меню, що розкриваються. Це ім'я буде використовуватися програмою на сервері, що обробляє отримані дані.
Choice - це текст, який з'явиться перед очима відвідувача Web-сайта в списку елементів меню.
Selected - яке значення буде вибране зі списку при початковому завантаженні форми.
Value - значення, яке буде передаватися на сервер

 
 

Цікаве

Загрузка...