WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → PowerPoint - Реферат

PowerPoint - Реферат

знаходитеся в цьому додатку, виберіть команду "Новий" із меню "Файл".
2. Вибір способу створення нової презентації:
- у вікні "Нова презентація" виберіть перемикач "Порожня презентація" для створення презентації без використання майстрів і шаблонів PowerPoint. Натисніть кнопку ОК.
3. Вибір макета першого слайда:
- будь-яку презентацію відповідно до порад професіоналів рекомендується починати зі слайда заголовка, у якому вказується тема презентації, доповіді, виступу і т. д. Тому в діалоговому вікні "Новий слайд" виберіть перший макет для створення слайда-заголовка презентації.
4. Створення першого слайда презентації:
- у рамку фіксації "Натисніть для додавання заголовка" введіть такий текст прикладу: "Пакет підготовки презентацій Microsoft PowerPoint". Для введення тексту виберіть відповідний шрифт, використовуючи панель інструментів "Форматування" або команду "Шрифт" із меню "Формат". За допомогою цієї команди ви можете встановити при необхідності розмір шрифту, його колір і тінь тексту заголовка.
Виділіть рамку фіксації тексту "Натисніть для додавання заголовка" так, щоб на екрані з'явилися її елементи управління, і натисніть клавішу "Del" для видалення її зі слайда.
Після виконання етапів 1-4 ви одержали на своєму екрані перший слайд презентації, що й служитиме слайдом-заголовком. При бажанні ви можете змінити отриманий слайд, наприклад, шляхом додавання до нього елементів дизайну за вашим вибором.
5. Початок створення другого слайда презентації:
- виконайте команду "Новий слайд" меню "Вставка".
6. Вибір макета другого слайда:
- у діалоговому вікні "Новий слайд" виберіть сьомий макет слайда, якийміститиме текст і рамку для малюнка з бібліотеки ClipArt Gallery. Натисніть кнопку ОК. Перевагою вибору макета слайда з областю розміщення малюнка з бібліотеки ClipArt є швидка вставка необхідного малюнка без використання команди "Вставити об'єкт" із меню "Вставка".
7. Розробка другого слайда презентації:
- використовуйте даний макет для підготовки другого слайда презентації Цей макет містить три рамки фіксації: для заголовка слайда, тексту слайда і Для розміщення малюнка бібліотеки ClipArt Gallery. У рамку для заголовка введіть текст "Microsoft PowerPoint"; у рамку для тексту введіть: "За допомогою PowerPoint можна створювати..." і т. д. В області рамки для малюнка двічі натисніть на кнопку "Клацніть двічі для додавання малюнка". У вікні додатка ClipArt Gallery, що з'явилося, виберіть у категорії "Академічна" малюнок "Шкільні приналежності" і натисніть кнопку ОК. Використовуйте елементи Управління рамки з малюнком для установки необхідних розмірів малюнка і його положення на слайді.
При правильному виконанні попередніх етапів ви одержите підготовлений Другий слайд, який також можна змінювати за вашим смаком.
8. Використання елементів дизайну для оформлення слайдів презентації: удосконалимо другий слайд, наприклад, використовуючи елементи "Автоформи" панелі інструментів "Малювання". У палітрі автоформ виділіть форму "Інструмент пломба", перенесіть курсор миші, який у цей момент повинен бути представлений у вигляді знака "+", у нижню частину слайда і розтягніть фігуру, що з'явилася, до необхідних розмірів. Після відпускання кнопки миші введіть в автоформу текст "Це дуже просто!", після чого виберіть підходящий колір заповнення форми за допомогою команди "Кольори й лінії" меню "Формат". При необхідності ви можете також увімкнути тінь для елемента автоформи. Після цього розробка слайда буде закінчена.
9. Застосування шаблонів презентацій:
- для професійного оформлення нашої презентації застосуємо до її слайдів шаблон із комплекту PowerPoint. Для цього виконайте команду "Шаблон" меню "Формат" і в діалоговому вікні відкриття файла шаблона презентації виберіть будь-який із файлів (вигляд шаблона відображається в полі перегляду), після чого натисніть копку "Застосувати".
Слайд набуде нового вигляду. Після закінчення розробки слайдів, натиснувши кнопку "Структура" (знаходиться внизу слайда), ви автоматично одержите структуру вашої презентації, яку ви можете роздрукувати, змінити в ній порядок розміщення слайдів і рівні заголовків тексту в слайдах. Зверніть увагу, що в режимі роботи зі структурою презентації в змісті слайдів не виводяться графічній об'єкти й текст, розміщений у цих об'єктах.
10. Режим "Сортувальник слайдів" або "Монтажний стіл":
- у режимі сортувальника слайдів, перехід у який здійснюється натисканням кнопки "Сортувальник слайдів", завершимо остаточну підготовку презентації До показу. Для цього встановимо візуальні ефекти виведення слайдів на екран зав допомогою панелі інструментів "Переміщення", що містить список ефектів, які є в пакеті PowerPoint. Натисніть кнопку "Хронометраж" для запуску режиму хронометражу вашого виступу. При цьому PowerPoint автоматично перейде в режим і повноекранної демонстрації слайдів презентації. У нижньому лівому куті екрана виводиться таймер, що здійснює відлік часу вашого виступу для кожного слайда. Після цього час виступу (у секундах) буде зазначено в нижньому лівому кутку кожного слайда.
11 Демонстрація презентації:
- натисніть кнопку "Показ слайдів" і насолоджуйтеся роботою найпопулярнішого типу підготовки презентацій.

 
 

Цікаве

Загрузка...