WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → PowerPoint - Реферат

PowerPoint - Реферат


Реферат на тему:
PowerPoint
План
1. PowerPoint.
2. Створення презентації.
Застосування сучасної техніки для презентацій стало звичайним явищем при проведенні семінарів, конференцій і в ході навчального процесу. Традиційно для демонстрації використовуються 35-міліметрові слайди і прозорі плівки. Останнім часом набули поширення кольорові рідкокристалічні панелі, що підключаються безпосередньо до екрана комп'ютера. Підготовка таких презентацій є досить трудомістким процесом.
PowerPoint - це графічний пакет підготовки презентацій і слайд-фільмів. Він надає користувачеві все необхідне - потужні функції роботи з текстом, включаючи малювання контуру тексту, засоби для малювання, побудова діаграм, широкий набір стандартних ілюстрацій і т. ін.
Презентація - це набір слайдів і спецефектів, що супроводжують їх показ на екрані, розподільний матеріал, а також конспект і план доповіді, що зберігаються в одному файлі, створеному за допомогою PowerPoint.
Слайд - це окремий кадр презентації, що може містити в собі заголовок, текст, графіку, діаграми і т. д. Створені засобами PowerPoint слайди можна роздрукувати на чорно-білому або кольоровому принтері, або за допомогою спеціальних агентств виготовити 35-міліметрові слайди на фотоплівці.
Розподільний матеріал - це роздруковані в компактному вигляді слайди презентації: два, чотири або шість слайдів на одній сторінці.
Конспект доповіді - у процесі роботи над презентацією в PowerPoint можна одержати конспект доповіді, при друкуванні якого на кожній сторінці буде виведене зменшене зображення слайда й текст, що пояснює його зміст.
Структура презентації - це документ, що містить тільки заголовки слайдів, а також основний текст без графічних зображень і спеціального оформлення.
Терміни й визначення, що використовуються в PowerPoint
Шаблон - це презентація, формат і схема кольорів якої можуть використовуватися для підготовки інших презентацій. PowerPoint поставляється більш ніж зі 100 професійно оформленими шаблонами, які ви можете використовувати для підготовки ваших власних презентацій.
Вихідна презентація PowerPoint - це презентація PowerPoint, що використовується як шаблон за умовчанням. З цією презентацією ви працюватимете, коли виберете перемикач "Порожня презентація" у діалоговому вікні "Нова презентація". Шаблон презентації за умовчанням зберігається у файлі default.ppt у каталозі, де встановлений PowerPoint.
Майстер. У пакеті PowerPoint є майстри для кожного ключового компонента ваших презентацій: слайд-майстер, майстер структури презентації, майстер розподільного матеріалу й майстер приміток. Малюнки й текст, які ви розмістите ні цих майстрах, будуть автоматично з'являтися на кожному новому слайді й сторінках приміток презентації.
Слайд-майстер - слайд, що містить форматовані рамки фіксації для заголовка, текстів й інших фонових малюнків, які ви хочете мати на слайдах. Якщо ви зробите які-небудь зміни на слайд-майстрі, то вони будуть автоматично застосовані до всіх слайдів, що настроєні за слайд-майстром.
Схема кольорів - основа з восьми кольорів, які ви можете застосовувати Я слайдах, сторінках приміток і розподільному матеріалі. Схема кольорів складається з кольору фону, кольору ліній, тексту і шести додаткових кольорів. Баланс цих кольорів поліпшує сприйняття слайдів.
Інші кольори - кольори, що відсутні в основній схемі кольорів, які ви можете використовувати зі спеціальною метою.
Об'єкт - текст, лінії, форми, які ви створюєте за допомогою інструментів роботи з текстом і малювання геометричних фігур, а також будь-які картинки, котрі ви імпортуєте з інших додатків.
Атрибут - властивість об'єкта, яку ви можете використовувати для маніпулювання об'єктом, використовуючи інструменти й команди PowerPoint (ліній заливка, тінь, колір і форма).
Форма - цей атрибут мають об'єкти, які ви створюєте, використовуючи інструменти роботи з текстом або "Автоформи". Об'єкти, створені за допомогою інструментів малювання (ліній, дуг і довільних фігур), не мають форми як атрибута. Контур - видима лінія по краях об'єкта.
Рамка фіксації - рамка, що з'являється на слайді при роботі з текстом для того, як ви почнете вводити текст. Кожна така рамка оточена лінією з точок. Використовуючи елементи управління цих рамок, ви можете змінити їхній розміри переміщати текст у слайді, змінювати шрифт і колір тексту усередині рамою можливо також змінювати положення самого тексту відносно до цієї рамки.
Абзац - це текст, введений між двома натисканнями клавіші Enter. Коли ви робите вирівнювання тексту і додаєте символи бюлетеня, дія застосовується до абзацу.
Інструмент "Текст" - ви можете ввести текст у будь-якому місці слайда, використовуючи інструмент введення тексту панелі інструментів "Малювання". Текст, який ви вводите, використовуючи цей інструмент, не виводиться на екран у режимі роботи зі структурою презентації.
Створення презентації
Для розуміння суті роботи по створенню презентації розглянемо приклад її підготовки без участі Майстрів PowerPoint: зробимо чорновий варіант презентації з двох слайдів, а потім застосуємо до них шаблон, який надасть їй професійного вигляду.
1. Початок створення нової презентації:
- запустіть PowerPoint або, якщо ви вже

 
 

Цікаве

Загрузка...