WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Microsoft Office - Реферат

Microsoft Office - Реферат


Реферат на тему:
Microsoft Office
План
1. Склад Microsoft Office.
1.1. Взаємодія додатків.
1.2. Спільна робота.
1.3. Простий доступ до інформації.
Склад Microsoft Office
Будь-яке підприємство зіштовхується з проблемою автоматизації роботи окремих співробітників і цілих підрозділів. Перша проблема при цьому - як вибрати відповідні програмні продукти. Бажані властивості інформаційної системи сильно залежать від розмірів підприємства й специфіки його бізнесу, але є й Універсальні вимоги.
Звичайно, будь-яке підприємство має потребу в інструментах для роботи з текстами (створення, редагування, оформлення документів), а також для об-Я робки даних (електронні таблиці, засоби аналізу й планування, СУБД). Але цього, як правило, недостатньо. Адже з документами працюють різні люди, Я документи часто складаються з різних частин, включаючи тексти, числа, таблиці, графіки, діаграми, малюнки, навіть звук або відео.
Сьогодні все це можливо завдяки створеному компанією Microsoft сімейству програм для підтримки офісної діяльності Microsoft Office. Останньою версією цього пакета є Microsoft Office ХР, випущений у 2001 р.
Комплект програмних продуктів Microsoft Office включає кілька додатків, що утворюють єдине середовище для обробки будь-якої інформації. До складуй Microsoft Office входить потужний текстовий процесор Microsoft Word, електронне таблиці Microsoft Excel, засіб для підготовки і демонстрації презентацій Microsoft PowerPoint, а також інструмент організації й планування роботи Microsoft Outlook. Крім того, існує професійна версія Microsoft Office, до якої, крім переліченим додатків, входить система управління базами даних (СУБД) Microsoft Access.
Microsoft Word - потужний текстовий редактор, що дозволяє швидко створити документ будь-якої складності з розрізнених заміток і довести до досконалості інформаційний бюлетень або брошуру.
Це вже загальновизнано - редактор Word фірми Microsoft є сьогодні найпопулярнішою у світі програмою. Word начинений "швидкими" командами і найсучаснішими засобами, такими як вбудована програма перевірки правопису і словник синонімів, що допомагають вам грамотно складати документи, і готовій шаблони, які дозволяють вам об'єднувати окремі замітки, листи, рахунки й брошури без надмірних зусиль.
Microsoft Excel робить з числами те ж саме, що Word з іменниками й дієсловами. Кожен, хто працює з цифрами, відчує себе в середовищі Excel як риба у воді. Користуйтеся програмою Excel для складання бюджетів і фінансових звітів, перетворення сухих цифр у наочні діаграми і графіки, проведення аналізу на зразок "А що буде, якщо?" практично з будь-якого питання, а також для сортування довгих списків за лічені секунди.
За допомогою таблиць Excel можна вдруковувати числа рядок за рядком і і стовпчик за стовпчиком, будучи цілком упевненим у тому, що Excel правильное додасть, відніме, помножить, розділить і взагалі зробить із ними те, що треба.
Microsoft PowerPoint дозволить професійно підготувати презентацію, вразити виразною графікою й ефектно оформленими тезами. Але що приваблює найбільше, ви можете перетворити документ, підготований у редакторі Word, на презентацію усього лише одним кліком миші. Якщо ваша робота полягає в тому, щоб рекламувати вироби, ідеї або проекти, то ви просто закохаєтеся в PowerPoint.
Microsoft Access являє собою потужну програму управління даними, призначену для програмістів. Access поставляється тільки в складі професійного видання пакета Office. Крім перелічених вище, до пакета Microsoft Office входить безліч додаткових програм.
Програма Graph є полегшеною версією Excel і служить для побудови графіків і гістограм в інших додатках Office.
Програма Organization Chart допоможе створити організаційні діаграми, наприклад структуру компанії.
Програма Equation Editor служить для введення складних математичних формул.
Програма WordArt допоможе змінити форму букв або цифр, щоб використовувати їх при створенні привабливих логотипів або заголовків.
Програма ClipArt Gallery допоможе переглянути кілька сотень малюнків у пошуках найкращої ілюстрації для вашого інформаційного бюлетеня або презентації.
Взаємодія додатків
Microsoft Office відрізняється тісною інтеграцією додатків. Це означає, що всі програми, які входять до складу Microsoft Office, "уміють" обмінюватися інформацією і дозволяють робити це досить просто.
Наприклад, якщо необхідно підготувати звіт за результатами фінансового періоду, що містить ілюстрації, то дані можна обробити в Microsoft Excel, побудувати на їхній основі графіки й діаграми, потім помістити їх у текст документа, створений у Microsoft Word. Переміщення діаграми здійснюється за допомогою операцій копіювання в буфер обміну Microsoft Windows і вставки в документ, що доступні через основне меню програм, через панелі інструментів, через гарячі клавіші або через контекстне меню, яке з'являється при натисканні на праву кнопку миші. Нарешті, ілюстрацію, як і будь-який інший об'єкт, можна "зв'язати" із документом, просто "захопивши" мишею в одному додатку і "перетягнувши" на потрібне місце в іншому (режим "Drag and Drop").
Додатки Microsoft Office допускають обмін будь-якими даними між будь-якими додатками. Наприклад, можна використовувати діаграми з Microsoft Excel для оформлення звітів у Microsoft Word або для ілюстрації презентації у Microsoft PowerPoint. Можна помістити частину таблиці з Excel у текст документа Word або в слайд PowerPoint, а можна імпортувати в базу даних Microsoft Access. Крім того, будь-який додаток Microsoft Office дозволяє помістити в документ (будь то текст, електронна таблиця, презентація чи база даних) малюнок у будь-якому форматі, а також відеофрагмент або просто звуковий ролик.
При перенесенні окремих об'єктів з одного додатка в інший, крім звичайної операції копіювання/вставки, можна використовувати механізм зв'язування оригінального об'єкта і його копії. У цьому випадку при зміні вихідних даних у таблиці Excel змінюється побудована на їхній основі діаграма, а разом із нею і та копія діаграми, що міститься в документі Microsoft Word. Це

 
 

Цікаве

Загрузка...