WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Excel - Реферат

Excel - Реферат

Щоб запустити її, треба виділити комірки або текстові поля, у яких необхідно перевірити орфографію. Якщо потрібно перевірити весь текст, включаючи розташовані в ньому об'єкти, виберіть комірку, починаючи з якої Excel повинен шукати помилки. Далі потрібно вибрати команду Сервіс/Орфографія. Потім Excel почне перевіряти орфографію в тексті.
Можна почати перевірку за допомогою клавіші F7. Якщо програма знайде помилку або не знайде певного слова у словнику, на екрані з'явиться діалог Перевірка орфографії.
Оператори
Усі математичні функції описуються в програмах за допомогою спеціальних символів, названих операторами. Існують різні типи операторів. Математичні оператори служать для виконання арифметичних дій над числами. Текстовий оператор з'єднання призначений для того, щоб при створенні зразка документа не вносити, наприклад, щоразу вручну дати - програма сама звертатиметься до комірки, у якій проставили дату.
Переобчислення робочих аркушів
За умовчанням при введенні,редагуванні формул або при заповненні формулами комірок усі обчислення формул у робочому аркуші відбуваються автоматично. Однак при складних інтеграційних розрахунках на це витрачається багато часу, тому можна скасувати автоматичне обчислення. Для цього потрібно вибрати команду меню Сервіс/Параметри, далі у вкладці Обчислення вибрати опцію Вручну й установити перемикач Переобчислювати перед збереженням. Після цього всі обчислення в робочому аркуші здійснюватимуться тільки після натискання клавіші Обчислити.
Функції Ехсеl
Функції покликані полегшити роботу при створенні й взаємодії з електронними таблицями. Найпростішим прикладом виконання розрахунків є операція додавання. Скористаємося цією операцією для демонстрації переваг функцій. Не використовуючи систему функцій, потрібно буде вводити у формулу адресу кожної комірки окремо, додаючи до них знак плюс або мінус. У результаті Формула виглядатиме так:
=B1+B2+B3+C4+C5+D2
Помітно, що на написання такої формули затрачено багато часу, тому здається, Що простіше цю формулу було б обчислити вручну. Щоб швидко і легко підрахувати суму в Excel, необхідно усього лише задіяти функцію суми, натиснувши кнопку з зображенням знака суми, або з Майстра функцій можна й вручну вдрукувати ім'я функції після знака рівності. Після імені функцій треба відкрити дужку, ввести адреси областей і закрити дужку. У результаті формула виглядатиме так: =СУМ (B1:B3;C4:C5;D2).
Використання блоків комірок, або областей, як аргументів для функцій є Доцільним, оскільки воно, по-перше, більш наочне, а по-друге, при такому записі програмі простіше враховувати зміни на робочому аркуші. Наприклад, треба підрахувати суму чисел у комірках з А1 по А4. Це можна записати так:
=СУМ (А1;А2;АЗ;А4) Або те саме іншим способом: =СУМ (А1:А4)
Створення діаграм
Працювати з електронними таблицями - це велике задоволення, але якби ще вдалося перетворити сухі стовпці чисел у наочні діаграми й графіки Таки можливість дає Excel. В Excel є два різні способи збереження в пам'яті діаграмі складених за вашими числовими даними: це, по-перше, "вбудовані" діаграми по-друге, "діаграмні сторінки". Вбудовані діаграми являють собою графіки, на кладені на робочу сторінку, які зберігаються в цьому ж файлі; у діаграмним сторінках створюються нові графічні файли. Створити вбудовану діаграму найпростіше за допомогою Майстра діаграм, що складає частину пакета Excel. Панель інструментів діаграм Діаграми можна створювати не тільки за допомогою Майстра діаграм. Також це можна робити набагато швидше за допомогою панелі інструментів Діаграмам Увімкнути зображення цієї панелі на екрані можна за допомогою меню Вигляд Панелі інструментів.
Діаграми-торти
Зазвичай таким наочним зображенням даних користуються, коли треба показати складові частки у відсотках від цілого. Створити таку діаграму на екрані можна, як і діаграму будь-якого іншого типу, за допомогою Майстра діаграм. 1
Професійне оформлення
Для оформлення документів Excel пропонує, крім графіків і діаграм, можливість створювати інші графічні об'єкти, наприклад, викреслювати на екрані, а потім роздруковувати прямокутники, еліпси, прямі й криві лінії, дуги й т. ін. Можна також виконати малюнки за допомогою окремих графічних об'єктів, і ніхто не здогадається, що вони виконані за допомогою Excel, а не спеціально графічного редактора.
Для створення малюнків призначені кнопки, розташовані на панелі інструментів Малювання. Увімкнути зображення цієї панелі на екрані можна за допомогою кнопки, що знаходиться на панелі інструментів Стандартна.
Обмін даними
В усіх програмах, написаних для операційної системи Windows, користувач може користуватися її буфером обміну (Clipboard). Він являє собою особливу область пам'яті, що надається операційним середовищем у розпорядження різних програм. Використовуючи буфер, можна, працюючи, наприклад в Excel, перерватися і практично миттєво перейти в іншу програму, яку Windows тримає для вас напоготові. Причому незалежно від поточної програми перехід здійснюється за допомогою однієї і тієї ж команди. Для цього й треба виділити відповідні комірки. Занести дані в буфер, використовуючи для цього команду меню Правка/Копіювати або комбінацію клавіш Ctrl +C. Тепер або сам Excel, або інша програма може вийняти дані з буфера за допомогою команди меню Правка/Вставити або однієї з двох комбінацій клавіш: Shift+Insert або Clrl+V.
Текстовий редактор Word
З буфера обміну дані надходять у Word у вигляді таблиці. Ця програма розуміє усі формати Excel. Гарнітура й розміри шрифту також зберігаються в незмінному вигляді. Використовуючи меню обробки таблиць текстового редактора, можна обробляти в ньому дані.
Експорт
Excel може зберігати робочі аркуші в пам'яті в різних форматах. Щоб задати свій формат, треба вибрати команду меню Файл/Зберегти як, де є поле Тип файла. Там є список форматів, у які Excel може перетворити свої файли.

 
 

Цікаве

Загрузка...