WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компьютерна графіка - Курсова робота

Компьютерна графіка - Курсова робота

пилососом порох i бруд.
3.3.2.2. ПО ВИКОРИСТАННЮ МОНIТОРА
1. Встановити надiйно монiтор (так, щоб вiн не стояв на краю).
2. Встановити монiтор так, щоб було зручно дивитись (дивитись на екран потрiбно пiд прямим кутом, трохи зверху вниз, екран повинен бути злегка нахилений, нижнiй його край повинен бути ближче до вас.
3. Встановити монiтор так, щоб на екрані не було блiкiв.
4. Правильно вiдрегулювати зображення на екранi (яскравiсть, контрастнiсть монiтора), неправильно вiдрегульована яскравiсть, контрастнiсть монiтора приведуть до хвороби очей, швидкої їх втоми. Перевірка правильностi регулювання зображення: чорний колiр повинен бути дійсно чорним. Якщо на монiторi є ручка фокусування за її допомогою зробiть зображення чiтким.
5. Необхiдно регулярно витирати порох з екрану м'якою ганчiркою.
6. Не рекомендується вiдкривати кришку монiтора.
7. Ремонт проводить тiльки спецiалiст по ремонту монiтора.
3.3.2.3. ПО КЛАВIАТУРI
1. Нiчого не можна ставити на клавiатуру, щоб не вивести її з ладу;
2. По закінченню роботи закрити кришкою (для попередження попадання пилу).
3.3.2.4. ПО ВИКОРИСТАННЮ ДИСКЕТ
1. Необхiдно обережно використовувати дискети (акуратно вставляти у дисковод, не можна гнути, стискати, доторкатися руками до вiдкритих дiлянок магнiтного покриття).
2. Не допускати потрапляння пороху, бруду, рiдини.
3. Не залишати на сонцi, поблизу нагрiвальних приладiв, магнiтiв.
4. Дискети розмiром 5,25 дюйма зберiгати у паперових конвертах.
5. Дискети зберiгати у вертикальному станi у спецiальних закритих коробках.
4. ВИСНОВОК
У заключення, з усьго приведеного матеріалу можна побачити, що у теперішній час існує таке велике різноманіття програмних засобів для створення комп'ютерної графіки, що кожен, хто вирішить займатись цією цікавою справою, завжди знайде усі необхідні інструменті для своєї праці. Також слід звернути увагу на те, що більшість сучасних пакетів, особливо це стосується пакетів та редакторів для поліграфічних процесів, дозволяють виконувати операції з різними типами графіки водночас, користуючись тільки одним пакетом.
Найяскравіший приклад такої програми - CorelDraw 8.0. Цей редактор дозволяє не тільки утворювати та редагувати векторні об'єкти (ранішні версії цього продукту тільки для цього й призначалися), але й конвертувати їх у растровий формат і при цьому редагувати останні, та ще й з використанням майже всіх стандартних додаткових модулів (Plug-ins), підтверджуючи повну сумісність з Adobe Photoshop у цьому напрямку. При цьому, завдяки вбудованому до стандартної поставки модулю для безпосереднього піключення сканеру (Twain), є також можливість вводити растрове відскановане зображення та працювати з ним, не використовуючи при цьму жодної іншої програми. Draw підтримує також деякі види редагування 3D об'єктів, анімаційних та презентаційних файлів. Є можливість безпосередньо утворювати також Web-сторінки з використанням гіперзв'язків та інших пов'язаних з інтернетом функцій.
До речі кажучи, в останній час можливість працювати з інтернетом стає майже обов'язковою функцією для все більшого числа графічних і не тільки пакетів, головна мета яких з інтернетом, як здається, зовсім не пов'язана. Це стосується, наприклад, настільних видавницьких систем - PageMaker та QuarkXPress. Пакет PageMaker версії 6.5… дозволяє повністю готовий матеріал експортувати у класичний інтернет-формат - HTML, а також у PDF, який також розроблений заради можливості пересилати різноманітну насичену графікою інформацію по мережам інтернет, при цьому не тільки як презентаційну, але й у сервісні бюро для віддаленного друку.
Автори більш консервативного щодо цього напрямку пакету QuarkXPress у презентованій 1 квітня 1998 р. 5-й версії цього відомого продукту також вразили більшість прихильників QuarkXPress. У QuarkXPress 5.0 добавлений навіть свій Web-броузер, який автоматично може здійснювати електронні платежі до банківського рахунку користувача, а якщо останній не є зареєстрованим, то з цого рахунку також автоматично знімається 895 $, - саме таку ціну має офіційна версія цього продукту.
Повертаючись до підведення підсумків обзору, слід відзначити ще декілька особливостей сучасних графічних пакетів. Вирішуючи спільні завдання, виробники цих програмних продуктів все частіше використовують уніфіковані методи обробки зображень та прийоми праці з ними. Це стосується як підтримки однакових команд та форматів, так і навіть уніфікації "гарячих клавіш" для виклику тих чи інших ідентичних команд. У цьому сенсі дуже гарне враження залишають усі продукти корпорації Adobe System: Photoshop, Illustrator, PageMaker, Acrobat та ін. Навчившись більш-менш якісно працювати з одним якимось продуктом цього провідного розробника графічних програм, Ви маєте можливість кожен наступний редактор освоювати набагато скоріше, завдяки як дуже схожому зонішньому вигляду, так і спільним командам (які виконують спільні операції) та "гарячим клавішам". До цього також слід прибавити, що алгоритми побудови тихчи інших дій у багатьох продуктах, які позначені маркою "Adobe", надзвичайно прості та інтуітивно доступні, - тобто дуже легко, маючи досить невеликий досвід у роботі з графікою, здогадатися, як виконати те чи інше завдання.
Особливе положення в уніфікації програм Adobe та ін. займають фільтри. Ці невеличкі додатки до основних програм, які дозволяють значно розширити можливості багатьох пакетів, стали в останній час об'єктами, до підтримки яких прагнуть майже усі графічні редактори (і не тільки виробництва Adobe System). Adobe Phoshop, Adobe Illustrator, Adobe PageMaker, MacroMedia FreeHand, CorelDraw, Corel PhotoPoint, CorelXara - ось далеко не повний перелік графічних програм, які підтримують працю з більшістю фільтрів. Навідь деякі програми 3D-моделювання та анимації також підтримуютьці фільтри (наприклад 3DStudio MAX).
Певну уніфікацію можна також побачити, якщо розглянути оформленя як графічне, так й по "гарячим клавішам" у деяких напрямках праці у видавницьких системах (QuarkXPress та PageMaker). Не зважаючи на те, що виробники цих продуктів різні, у них є дуже багато спільного. Це вигляд базових панелей інструментів та спільні "гарячі клавіши", більш за все у команд праці з текстом. Крім того, до складу пакету PageMaker 6.5… навіть входить програма QuarkXPress Converter, яка дозволяє файли, зверстанні з використанням пакету QuarkXPress 3.3.., конвертувати у формат PageMaker 6.0.
На закінчення можна відзначити, що комп'ютерна графіка - це на сьогодні величезний світ різноманітних редакторів та пакетів, у якому кожен може знайти майже любі інструменти для втілення у життя найсміливіших своїх задумів.
5. Використована література
1. Підшивки журналу "Publish"
2. "Энциклопедия компьютера" Kiril&Mefody 1.0
3. Підшивки журналу "Chip"
4. Підшивки журналу "Компьютерное обозрение"
5. Підшивки журналу "Компьютерра"

 
 

Цікаве

Загрузка...