WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компьютерна графіка - Курсова робота

Компьютерна графіка - Курсова робота

володіє дивним користувачевим інтерфейсом, але здатна "видати" дуже дивні результати.
Пакети Photosynthesis 1.0 компанії SilverCreek Software і Adobe Dimensions 3.0 - це програми для тих користувачів, яким потрібно створювати звичайні моделі (а не цілі композиції) і в яких немає часу або необхідності освоювати складні тривимірні додатки. У пакет Photosynthesis входить фільтр RenderMan 1.35 компанії Pixar, яка необхідна для виконання рендеринга. Photosynthesis включає звичайні тривимірні примітиви, такі, як сфери, конуси і куби, а також параболоїди, диски, кільця і об'єкти у формі пісочних годинників (які називаються "гіперболоиїди"). З пакету Photosynthesis експорт можна виконувати тільки у формат RenderMan Interface Bytestream (RIB); він не підтримує формат метафайлу QuickDraw 3D (3DMF) компанії Apple.
У відзнаку від Photosynthesis пакет Adobe Dimensions може імпортувати двовимірні ілюстрації з інших програм. Продукт розроблений по образу і подібності типових для створення ілюстрацій; якщо ви використовуєте Illustrator або інші продукти компанії Adobe, то працюючи з Dimensions, буде почувати себе як риба у воді. Однак унікальним продукт робить його спроможність виконувати рендеринг тривимірних об'єктів у незалежний від дозволу формат на базі мови PostScript, яку можна використовувати у будь-якому двовимірному файлі ілюстрації.
В усіх описаних програмах для підвищення продуктивності праці широко застосовуються "швидкі" поєднання клавиш. Більшість з цих пакетів розроблені з упором на легкість використання, так що навіть новачки не будуть зазнавати особливих ускладнень з їхнім освоєнням. Тому, якщо ви зараз годинами боретесь з непокірною графічною програмою, намагаючись добитися правильного ефекту для тривимірного зображення, спробуйте знайти пакети, які зможуть впоратися з подібною задачею значно швидше.
2.2.8.2. ПРОГРАМИ ДЛЯ СТВОРЕННЯ ОБ'ЄМНИХ ШРИФТІВ
У доповнення до пакетів тривимірної анімации існують узкоспециалізировані програми, наприклад для створення об'ємних шрифтів. До програм такого виду відносяться Typestry фірми PIxar, Adobe Dimensions, Add Depth фірми Ray Dream і Crystal Flying Fonts фірми Crystal Graphics, LogoMotion компанії Specular International, Font F/X компанії DCSi і Strata Type 3D дозволяють швидко і легко экструдирувати і наклоняти текст з шрифтів Type 1 і TrueType, а також застосовувати до нього текстуровані поверхні, наприклад метал. Крім того, пакети LogoMotion і Flying Fonts виконують відмінну анімацію шрифтів.
2.2.8.3. СИСТЕМИ ДЛЯ МОНТАЖУ І РОБОТИ З ВИДЕО
Програми обробки цифрових відеозображень і створення багатосторивневих композицій з використанням двовимірної і тривимірної графіки дозволяють замінити комбіновані з'йомки, обробляти відснятий матеріал засобами комп'ютерної графіки, суміщати відснятий матеріал із комп'ютерною анімацією і виводити результати на кіно- і відеоплівку.
Програма для редагування відео Adobe Premiere (додаток 15) на платформі РС дозволяє виконувати монтаж оцифрованого відео, статичних зображень і звукових файлів. Останні версії пакету можуть обробляти різноманітними засобами до декількох десятків незалежних відеодоріжок, підтримують безліч фільтрів, засоби створення спецэефектів і шрифтів. Серед конкуруючих пакетів для обробки відео можна вказати програму MediaMerge фірми ATI, а серед більш потужних - Adobe CoSA After Effects.
2.2.8.4. ПРОГРАМИ ДЛЯ НАУКОВОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ
Пакети для наукової візуалізації можуть бути призначені для рішення різноманітних цілей - від рішення проблем муніціпального планування до візуалізації сонячних вибухів.
Серед програм наукової і інженерної графіки для PC можна виділити продукти фірми Golden Software: програми Surferu Grapher, призначені, відповідно, для створення поверхонь і графіків (у середовищі DOS або Windows), і пакет Map Viewer для побудови кольорових карт у середовищі Windows. Кольорові графіки і карти виводяться цими програмами на будь-який монітор або зовнішній прилад. Пакет Surfer дозволяє обробити і візуализувати двовимірні набори даних, які описуються функціями типу z=f (x, y). Він будує цифрову модель поверхні, проробляє допоміжні операції і візуалізує результат. Grapher призначений для обробки і виводу графіків, які описуються функціями типу y=f (x). Він не має обмежень по числу графіків на одному графіку можна розмістити декілька осей з різноманітними масштабами і одиницями виміру. Пакет Map Viewer дозволяє вводити і коректувати карти - змінювати масштаб, преобразовувати координати, а також обробляти і виводити у графічному виді числову інформацію, зв'язану із картами: наприклад, демографічні дані.
3. ТЕХНIКА БЕЗПЕКИ
3.1. ОХОРОНА ПРАЦI В УКРАЇНI
Охорона працi - це система законодавчих актiв, соцiально-економiчних, органiзацiйних, технiчних, гiгiєнiчних i лiкувально-профiлактичних міроприємств i засобiв, забезпечуючих безпеку, охорону здоров'я i працездатнiсть людини в процесi працi. Це - прикладна наукова соцiально-технiчна дисциплiна. Вона займається виявленням i вивченням виробничих небезпек i професiйних шкiдливостей i розробки методiв їх попередження i ослаблення. Це буде допомагати усуненню нещасних випадкiв на виробництвi i професiйних захворювань працівників, аварiй, пожеж. Утворилась ця дисциплiна напоєднаннi багатьох наук. У нiй використанi наукові досягнення фiзики, хімії, математики, трудового права, економiки, організації i планування виробництва, електротехнiки, промислової естетики i ряду других галузей знань.
Методологiчною основою охорони працi являється аналiз умов працi, технологiчного процесу, виробничого обладнання, використовючих i отриманих речовин з точки зору можливостi виникнення небезпечних i шкiдливих виробничих факторiв.
Стратегiчним направленням розвитку охорони працi являється створення безпечної технiки i безпечних технологiй, комплексна автоматизацiя виробництва i на цiй основi забезпечення на всiх пiдприємствах умов, виключаючи виробничий травматизм, професiйнi захворювання i важку фiзичну працю.
3.2. РАЦIОНАЛЬНА ОРГАНIЗАЦIЯ РОБОЧОГО МIСЦЯ.
Забезпечення здорових i безпечних умов працi покладається на адмiнiстрацiю пiдприємства. Адмiнiстрацiя зобов'язана вводити сучаснi засоби технiки безпеки, попереджуючи виробничий травматизм i забезпечувати санiтарно-гiгiєнiчнi умови, попереджуючи виникнення професiйних захворювань робочих i службовцiв.
Правил i норм по охоронi працi повиннi дотримуватись при проектуваннi, будiвництвi i експлуатацiї виробничих будiвель i споруд.
Нi одне пiдприємство, цех, дiлянка, виробництво не можуть бути прийнятi i введенi в експлуатацiю, якщо на них не забезпеченi здоровi i безпечнi умови працi.
Нi один зразок нової машини, механізму i другого виробничого обладнання не може бути передан у серiйне виробництво, якщо вiн не вiдповiдає потребам безпеки працi.
Адмiнiстрацiя пiдприємства зобов'язана забезпечити належне технiчне обладнання всiх робочих мiсць i створити на них умови працi, вiдповiднi правилам по охоронi працi. Адмiнiстрацiя розробляє інструкції, iнструктує працівників, контролює

 
 

Цікаве

Загрузка...