WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Компьютерна графіка - Курсова робота

Компьютерна графіка - Курсова робота

або, іншими словами, для поліграфії.
У той час як попередні версії пакету продавалися у вигляді різноманітних наборів додатків вартістю від 195 до 2995 $, Acrobat 3.0 пропонується за 295 $ у вигляді повного комплекту. У нього включені: пакет Exchange - версія програми Acrobat Reader з можливостями редагування зв'язків і тексту; пакет PDF Writer - простий (по принципу "драйвер друку") засіб створення файлу у переносному форматі документів (Portable Document Format, PDF); Acrobat Distiller - пакет для перетворення файлів EPS і PostScript; пакет Acrobat Catalog - потужний засіб компанії Verity Topic для повного індексування текстів та документів, і Acrobat Capture - інтелектуальна програма розпізнання, яка преобразує відскановані документи у файли PDF.
Технологія Acrobat вже давно дозволяє домагтися високої точності при виводі документів на екран, але їй були притаманні і деякі нестатки, такі, як великі розміри файлів, недостатньо досконалі механізими роботи зі шрифтами і слабка підтримка Web. Версія Acrobat 3.0 була написана для вирішення цих питань. Завдяки використанню технології стиску зображень, покращенню стиску шрифтів, підрізанню наборів символів (коли у файл включаються тільки ті символи, які використовуються у документі, а не усі символи шрифту) і оптимізації, при яких елементи, які повторюються зберігаються тільки один раз, значно зменшився розмір файлів.
Додатковий модуль для пакету Netscape Navigator та елемент управління ActiveX для пакету Microsoft Internet Explorer дозволяють проглядувати файли PDF з допомогою цих браузерів. Для багатосторінкових файлів PDF є можливість проглядати не весь документ, а тільки одну сторінку (тому немає необхідності завантажувати весь файл).
При роздільному завантаженні сторінок їх елементи обробляються послідовно - спочатку з'являється текст, після цього гипертекстове посилання, далі виводяться зображення і останніми - будь-які впроваджені шрифти. Ця особливість підвищує ефективність використання файлів PDF у Web. A підтримка багатобайтових шрифтів означає, що Acrobat може тепер працювати із символьними наборами китайської, японської та корейської мов.
У пакеті Acrobat 3.0 з'явилося більше мультимедийних елементів управління: інтерактивні кнопки, впроваджені звукові дані і розширена підтримка технології QuickTime, яка спрощує (у порівнянні із попередньою версією) створення додатків мультімедіа для розміщення на дисках CD-ROM. Хоча Acrobat не у змозі конкурувати з пакетом Macromedia Director, його може виявитися цілком достатньо для включення у документи різноманітних подій типу аудио і відеоданих, а також інтерактивних кнопок. У повноекранному режимі не відображаються меню, панель інструментів і смуги прокрутки; це дозволяє реалізувати незвичайні можливості переходу від сторінки до сторінки і полегшує створення презентації, а також інтерактивних кіосків.
Пакет Distiller, повнофункціональний інтерпретатор мови PostScript, відмінно справляєтся зі складними файлами PostScript, які створюються додатками для верстання типу Adobe PageMaker або QuarkXPress. Вже тільки одна ця можливість робить технологію Acrobat найпростішим засобом подання документів зі складною структурою у Web. Для роботи із довідковою інформацією передбачений пошуковий модуль Acrobat Catalog, розроблений компанією Verity, що дозволяє за лічені секунди знаходити будь-яке слово у декількох файлах PDF. Пакет Capture сканує існуючі документи, виконує розпізнання тексту і створює файли PDF, в яких зберігається вихідна структура і з'являється можливість пошуку фрагментів тексту. Ці важливі доповнення до вже існуючої у технології Acrobat підтримці HTML придають файлам PDF додаткову гнучкість, якої не вистачає конкуруючим форматам.
В Acrobat Exchange - версію програми Reader з можливостями редагування - також додано декілька корисних нових можливостей. Одна з цих функцій може дублювати кнопки і зв'язки, що дозволяє автоматично створювати засоби навігації на всіх сторінках. Додатковий модуль Touch-up робить можливим редагування тексту без повторної генерації усього файлу PDF крім того, тепер можна створювати інтерактивні форми, з яких введені дані будуть передаватися у форматі HTML.
У попередніх версіях Acrobat для скорочення розмірів файлів удалялася інформація, необхідна для високоякісного друку. Версія Acrobat 3.0 також дозволяє скорочувати файли таким чином, але існує можливість зберегти всю інформацію PostScript, необхідну для високоякісної поліграфії, у цьому випадку зберігаються дані CMYK, а також смесеві кольори, полутонові растри, коментарі відкритого інтерфейсу додрукових процесів (Open Prepress Interface, OPI), параметри виднімання чорного (Under Color Removal, UCR) і генерації чорної фарби (Black Generation) на відзнаку від попередніх версій формат PDF у ньому зберігаються описи незалежних від приладів кольорів (device-independent color, DIC), яке забезпечує здатність репродуціювання кольору на рзноманітних приладах. Тепер можна також проглядувати і друкувати шаблони заповнення PostScript Level 2, при цьому зберігається інформація, яка залежить від конкретного обладнання. Якщо коротко, то файли PDF можуть повністю замінити файли друку PostScript.
Acrobat володіє значно більшою гнучкістю, ніж інші цифрові формати документів, але і у нього є нестаток. І хоча документи Acrobat 3.0 можуть у два рази компактніше зберігати файли, ніж файли Acrobat 2.0, все рівно вони можуть виявитися більшими, ніж файли, створені за допомогою пакету Envoy компанії Tumbleweed. Пробна сторінка у форматі HTML з 24 Кбайт тексту і графіки зростає до 81 Кбайт у форматі Acrobat. При швидкості передачі 28.8 Кбит/сек передача цього файлу на екран комп'ютера користувача буде продовжуватись на 30 сек довше. Хоча шрифти упаковані значно плотніше і краще захищені від сбоїв, підтримка формату TrueType далека від досконалості, оскількидеякі шрифти TrueType зберігаються у вигляді растрів, на екрані і при друці виглядають неякісно. Безкоштовний пакет Reader або додатковий модуль для перегляду займає майже 2.5 Мбайт, а для роботи програми необхідно зарезервувати значний обсяг оперативної пам'яті. Крім того, незважючи на покращену продуктивність, швидкість роботи програми залишає бажати кращого.
Чи замінить PDF формат HTML? Ще рік назад казалося, що це може відбутися. Але покращення можливостей форматування HTML, іміграція шрифтів і поява безлічі розширень у вигляді елементів ActiveX, додаткових модулей і сценаріїв на Java роблять подібний розвиток подій малоймовірним. Тим не менш формат PDF може стати "новою мовою PostScript".
Наступним пакетом, із яким ми ознай'омимось, буде Dream Weaver (додаток 8) від компанії Wacromedia. Web-редактор DreamWeaver був розроблений спільно з професійними Web-розробниками. Тому багато властивостей програми орієнтовані саме на професійне застосування.
У порівнянні із конкурентами DreamWeaver, є найширше розробленим Wysiwyg-інструментом. Підтримані всі робочі характеристики, які сьогодні можна очікувати від професійної авторської програми. Окрім вже заявлених функцій форматування текстів та створення

 
 

Цікаве

Загрузка...