WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Характеристика інших засобів комп’ютерної анімації - Реферат

Характеристика інших засобів комп’ютерної анімації - Реферат

вихідного файлу з 3D MAX і LightWave. Створивши ландшафт чи анімацію в WCS, Ви можете експортувати їх у форматах 3DS/LW і потім використовувати для подальшого пророблення деталей ці редактори. Програма унікальна своїм "глобальним" підходом до моделювання Землі і враховує тонкі особливості екосистеми. У цьому, до речі, її величезна перевага перед Bryce, у якому легко створюються фантастичні ландшафти і практично неможливо створити щось дійсно схоже на реальне земне життя. Галузі застосування WCS відповідають її вражаючим можливостям. Це і генерування карт земної поверхні, і створення "реальних" анімаційних роликів. Промальовування ландшафтів у комп'ютерних іграх теж дуже часто виконуються в World Construction Set.
Animatek World Builder (виробник - компанія Animatek) - конкурент для Bryce і WCS. Однією з основних особливостей цього пакету є його тісна інтеграція з 3D MАХ. Уже сам інтерфейс AWB абсолютно ідентичний інтерфейсу 3D Studio Max. Шляхом нескладних операцій Ви можете встановити зв'язок між пакетами і потім візуалізувати ландшафти AWB у 3D Studio Max разом із всіма іншими об'єктами, ефектами й анімацією. Крім того, програма може зберігати свої сцени в 3DS, DXF, VistaPro DEM і VRML-форматах.
Character Studio(виробник - компанія Unreal Pictures) - програма для створення персонажів, що складається з двох модулів: Biped (Двоногі) і Physique (Статура). За допомогою Biped створюється кістяк з потрібною кількістю кінцівок, пальців, з хвостом чи без нього. Підганяються пропорції частин тіла та їхнє положення під оболонку. Здійснюється анімація отриманого каркасу. За допомогою Physique створюються м'язи, що здуваються при вигині, та гладкі зчленування.
TreeDesigner (виробник - компанія JHubert Software) - програма для моделювання дерев, листя й інших ієрархічних структур. Модель може бути модифікована прямо у вікні перегляду за допомогою миші. Програма використовує "інтуїтивну" модель редагування структури дерев і в сполученні з WYSIWYG-інтерфейсом це робить моделювання дійсно легким і зрозумілим. Моделі, створені в TreeDesigner, можна експортувати в DXF, 3DS чи POV-Ray формат.
3D Exploration (виробник - компанія X Dimension) - один з кращих переглядачів 3D-графіки. На відміну від растрової і якоюсь мірою векторної графіки, у сфері 3D дотепер був відсутній явний лідер серед переглядачів. На цю роль претендували кілька програм, але універсальної і до того ж зручної програми не було. 3D Exploration має намір заповнити цей пробіл і в нього є всі передумови для цього. Він має нескладний інтерфейс із деревом каталогів і зоною перегляду. В ньому добре поставлена робота з кнопками миші. Права кнопка керує віддаленням або наближенням об'єкта. Ліва кнопка може змінювати свою дію в стандартному діапазоні 3D-програм: обертання, переміщення, масштабування.
3D Exploration здатний показувати моделі, створені практично в будь-якому розповсюдженому 3D редакторі. Програма розуміє файли 3D Studio, TrueSpace, WaveFront, AutoCAD, LightWave, а також файли Quake I і II. У найближчих версіях автори обіцяють встановити підтримку для 3D MAX і VRML. Процес візуалізації дуже швидкий. 3DE уміє розфарбовувати всі об'єкти сцен у їхні власні кольори і "розбирати сцену", включаючи-виключаючи окремі об'єкти за допомогою деревоподібної структури. Для того, щоб полегшити перегляд об'єктів, програма пропонує кілька типів освітлення. Крім 3D-об'єктів, 3D Exploration показує також JPEG, BMP, PCX, TGA, PNG, TIF і GIF-файли.
Xara 3D (виробник - компанія Xara Ltd) - програма для створення 3D-написів. Цей інструмент має всі основні властивості подібних продуктів, такі як обертання тексту, встановлення джерел освітлення, зміна кольору і текстур. Від своїх конкурентів відрізняється хорошим підбором інструментів, гарною швидкістю візуалізації і стійкістю в роботі. Букви в Xara3D можна робити з фасками на краях, тінню, а також змінювати вміст фону для майбутнього малюнка.
Xara 3D, можливо, один із кращих продуктів у своїй ніші. Крім статичних картинок, Xara уміє створювати також і анімовані GIF-файли з словами і фразами, що обертаються. Але, на жаль, крім обертання навколо однієї з осей, Xara3D нічого більше не вміє.
До інших з багатьох програм, які нині існують на ринку, можна віднести такі:
· AutoDesk Animator Pro (DOS) - програма для створення і перегляду фліків;
· DTA (Dаvе's Targa Animator) (DOS) - програма для збирання фліків з готових кадрів;
· Cartoon Television PRO (Windows) - професійна програма для створення анімації для телебачення;
· GIFFY v1.2, The GIF Animation Builder;
· GIF Construction Set 32;
· Microsoft GIF Animator v1.0;
· Alchemy GIF Anіmator v.1.5;
· Anіmated GIF Edіtor 95 v.1.4 - редактор анімірованих GІF;
· Banner Maker Profesіonal v.3.0.2.0 - утиліта для створення баннерів;
· CoffeeCup GIF Anіmator v.5.0 - дозволяє переглядати картинки по каталогах, перетягувати і "кидати" картинки у вашу анімацію, переглядати одночасно кадр і всю анімацію, а також імпортувати й експортувати AVI-формат, швидко і якісно створює HTML-код;
· GIF Movіe Gear v.3.0 - програма дозволяє створювати, редагувати й оптимізувати ефекти мультиплікації у форматі GІF;
· Ulead Photoіmpact v.6.0 - програма для створення графіки для Web;
· Vіsual GIF Anіmator v.6.0 - пакет інструментів для створення анімації у форматах AVІ і GІF;
· Macromedіa Dreamweaver v.4.0 - професійний засіб проектування і розробки Web-вузлів.
Список використаної літератури:
1. Д. Мюррей, У. ван Райпер. Энциклопедия форматов графических файлов: пер. с англ.. - К.: Издательская группа BHV, 1997. - 672 с.
2. Кузнецов И. Анимация для интернета: краткий курс. СПб: Питер, 2001.- 288 с.
3. Мук К. ActionScript. Подробное руководство.- Пер. с англ. - СПб: Символ-Плюс, 2002.- 792 с.
4. Миронов Д. CorelDraw9: Учебный курс.- СПб: Питер, 1999. - 494 с.
5. Стразницкас М. Эффективная работа с Photoshop 5 - СПб: Питер, 1999. - 704 с.
6. Maya 4. Учебный курс / Дж. Ламмерс, Л. Гудинг. - СПб.: Питер, 2003. - 496 с.
7. Бурлаков М.В. CorelDRAW 11. - СПб.: БХВ-Петербург, 2003. - 720 с.
8. Сандерс Б. Flash ActionScript: учебный курс. - СПб.: Питер, 2001. -384 с.
9. Тайц А.М., Тайц А.А. CorelDRAW Graphics Suite 11: все программы пакета. - СПб.: БХВ-Петербург, 2003. - 1200 с.

 
 

Цікаве

Загрузка...