WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Характеристика інших засобів комп’ютерної анімації - Реферат

Характеристика інших засобів комп’ютерної анімації - Реферат

надає простий метод створення банерів з анімованим текстом. Майстер Оптимізації (Optimization Wizard) дозволяє оптимізувати розмір та якість анімованого зображення відповідно до вибраних критеріїв.
Jasc Animation Shop підтримує декілька популярних анімаційних та відео форматів файлів. Анімація може бути збережена в таких популярних форматах, як GIF, FLC, FLI, AVI, ANI або MNG. Програма дозволяє переглянути HTML-код для вставляння поточної анімації у форматі, вказаному при збереженні файлу, у Web-сторінку або скопіювати цей код у буфер обміну і вставити потім у свою сторінку.
Програма має засоби для того, щобпроглянути анімацію у Web-броузері (причому можна вказати, який саме броузер використати), вибрати колір фону, формат та розмір анімації.
Jasc Animation Shop надає засоби для ефективної роботи із фреймами в анімації. Можна вставити нові фрейми як з файлу, так і порожні, одночасно настроюючи параметри нових фреймів, вставити копії вибраних фреймів, видалити вибрані фрейми, змінити порядок у вибраних фреймах на протилежний а також відобразити кожний з вибраних фреймів по горизонталі або по вертикалі. Можна повернути фрейми анімації (чи тільки вибрані) на деякій кут. Програма допускає настроювання властивостей всієї анімації (розміри, колір фону, параметри повтору, додавання коментарів) або окремих фреймів (час затримки та ін.). Програма має засіб для заміни одного кольору іншим одночасно в декількох фреймах чи навіть у всій анімації а також засоби для роботи з зображеннями в фреймі. Для цього призначені відповідні кнопки на панелі інструментів. Це мінімальний набір інструментів малювання, що дозволяє створювати свої або підправити існуючі фрейми. Щоб користуватись ширшим набором засобів малювання чи накладання ефектів до зображення, потрібно використати більш потужний графічний редактор, наприклад Jasc Paint Shop Pro.
Програма має палітру кольорів для швидкого та ефективного вибору потрібного кольору, яка розташована в правій частині вікна і має форму прямокутника.
Jasc Animation Shop забезпечує при створенні зображень для Web використання багатьох ефектів. Всі ефекти за об'єктами їх накладання розбиті на декілька груп: ефекти переходу зображення (image transition ); ефекти зображення (image effect); текстові ефекти (text effect). Дві останні групи ефектів можуть застосовуватись як для вставляння нових фреймів у анімацію, так і накладання ефектів на вже існуючі фрейми без зміни їх кількості. Програма має дуже корисну можливість комбінування ефектів, тобто накладання фреймів анімації з одним ефектом поверх фреймів з іншим ефектом. Можна працювати та редагувати анімацію (в одному вікні) і одночасно продивлятися, як зміни над фреймами приводять до змін всієї анімації (в іншому вікні).
LightWave 3D (виробник - компанія NewTek) - пакет тривимірного моделювання й анімації, що характеризується великим вибором інструментів, високою швидкістю візуалізації, відображенням змін при редагуванні в реальному масштабі часу. Про потужність і можливості цього пакету можуть сказати кадри з фільмів SeaQuest DSV і Babilon 5.
TrueSpace 4.0 (виробник - компанія Caligari) - пакет тривимірного моделювання й анімації. Використовує могутній алгоритм трасування променів. Програма також має засоби для NURBS-моделювання й анімації за ключовими кадрами. Спеціальні можливості включають перевірку на перетинання, промальовування текстури безпосередньо на 3D-моделі, інверсну кінематику, створення шкіряного покриву і "цифрову глину", створення об'ємного світла, використання алгоритмів адаптивного згладжування. Дозволяє будувати VRML-світи. TrueSpace відомий своїм своєрідним інтерфейсом, проте він нескладний для освоєння навіть для початківців.
Infini-D (виробник - компанія MetaCreations) - могутня програма, що змушує поставитися до 3D-анімації майже як до другої натури, демонструючи рівновагу професійних можливостей, високоякісних спец-ефектів і рендерингу вищої якості. Використовує зручне, інтуїтивно зрозуміле робоче середовище, надійний засіб пакетної обробки, могутні ефекти з частками і забезпечує підтримку нової мережної технології MetaCreations за назвою MetaStream, має можливості синхронізації звуку, корекції кольору і здатність припиняти і продовжувати процес рендерингу.
POV-Ray (виробник - компанія PovTeam) є програмою, що написана на стандартній мові C і доступна разом з текстами програм для всіх широко використовуваних платформ. Після інсталяції POV-Ray являє собою один файл, що виконується - власне трасувальник і кілька каталогів з файлами палітр кольорів, текстур і прикладів 3D-сцен. Сцени для трасування описуються в текстових файлах С-подібною мовою. Ці файли разом з можливим додатковим файлом параметрів для візуалізації є вхідними даними для програми. Результат роботи трасувальника - зображення, збережене у файлі у форматі TGA.
Bryce 3D (виробник - компанія MetaCreations) - це оригінальний гене­ратор ландшафтів, що породжує дивні природні структури, схожі на гори, планети, водяні поверхні. Інтерфейс програми красивий і зрозумілий, більше нагадує іграшку, ніж обтяжені різними настроюваннями системи проектування. Працювати можна починати відразу, не потребуючи допомоги чи підказки. Просто берете в руки мишку і створюєте свої світи, острови і планети. Накладаєте час доби, туман, дощ, схід сонця і т.п. Експортовані ландшафти можна використовувати в більшості програм 3D-моделювання і анімації. Такий підхід дозволяє використовувати чудові ландшафти й інтер'єри в інших професійних пакетах зі збереженням усіх заданих властивостей після детального візуального обстеження. Однак відомий раніше тільки як фантастичний генератор ландшафтів, Bryce поступово придбав усі властивості універсальних 3D-пакетів.
World Construction Set (виробник - компанія Questar Productions LLC) - могутня і перспективна програма моделювання земної поверхні. Крім звичайних для цього класу програм понять об'єктів (таких як гори, водяна поверхня, туман, атмосфера, освітлення) оперує новими, унікальними серед подібних пакетів явищами:
· Terrafectors (поверхневі ефекти) - дороги, ріки, греблі, озера, кратери, гірські ландшафти;.
· Ecosystems - рослинність, генерується відповідно до законів природи, а не просто як заливання заданої поверхні;
· представлення поверхні не як площини, а як сфероїду.
Програма сумісна за форматом

 
 

Цікаве

Загрузка...