WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash - Реферат

Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash - Реферат

відеокліпами, і If Frame Is Loaded (Если кадр загружен) - керує відображенням фільмів в процесі їх відображення. Команда On Mouse Event (По событию мыши) сама по собі не є окремою дією, а являє собою обробник подій для кнопки. Дії, що знаходяться в інших папках панелі Actions забезпечують додаткові можливості програмування в ActionScript. Розглянемо деякі з основних дій.
Дія GoTo (Перейти к) замінює поточний кадр фільму на кадр, який визначається параметрами цієї дії, і має два різновиди: GoTo and Stop (Перейти и остановить) - часто використовується для створення інтерфейсу в стилі панелі інструментів, де користувач клацає мишкою на кнопках для того, щоб продивитись різні частини фільму; GoTo and Play (Перейти и воспроизвести) - встановлюється по замовчуванню і використовується для переходів до нового фрагмента фільму або створення циклу. Щоб створити дію GoTo and Stop,потрібно зняти прапорець GoTo and Play в нижній частині вікна на панелі Actions (Действия). Дія GoTo (Перейти к) має п'ять параметрів.
· Frame Number (Номер кадра) - задає кадр за його номером;
· Frame Label (Метка кадра) - задає кадр за допомогою мітки, що переміщується разом з кадром (мітка створюється при введенні тексту в текстове поле Label панелі Frame (Кадр);
· Expression (Выражение) - номер кадру задається виразом ActionScript;
· Next Frame (Следующий кадр);
· Previous Frame (Предыдущий кадр).
Дія Play (Воспроизвести) - відтворює всі кадри поточної часової шкали фільму чи відеокліпу до тих пір, поки не зустрінеться інша дія, або не закінчиться часова шкала. Відеокліп відтворюється циклічно, для його зупинки в останньому кадрі потрібно передбачити дію Stop.
Дія Stop (Остановить) - зупиняє хід фільму чи відеокліпу, часто використовується з кнопкою, в кінці відеокліпу, в кінці фільму.
Дія Toggle High Quality (Включить высокое качество) - змінює візуальну якість зображення всього фільму, якщо вона до того була низькою, і навпаки.
Дія Stop All Sounds (Остановить все звуки) - відмінює всі звуки, які відтворювались в поточний момент часу (але не забирає звук із фільму назавжди).
Дія Get URL (Связать с URL) - дозволяє по мірі необхідності встановлювати зв'язок між фільмом і Web-сторінкою і має три параметри, перший з яких є обов'язковим:
· URL - вказується мережева адреса (як абсолютна, так і відносна) сторінки, файлу, сценарію або ресурсу;
· Window (Окно) - вказується ім'я рамки або вікна, куди потрібно завантажити ресурс; в списку вказані чотири стандартні значення: _self (в тому ж) - в вікно поточного фільму, _blank (в новому) - в нове вікно браузера, _parent (в батьківському) - при наявності декількох вкладених наборів рамок в батьківське вікно з видаленням поточного набору рамок, _top (поверх) - в поточне вікно браузера з видаленням вкладених в нього наборів рамок;
· Variables (Переменные) - визначає способи передачі даних сторінці, що завантажується.
Для того, щоб дії виконувались, в Flash використовуються обробники подій, які визначають умови виконання дій. Вони бувають трьох типів: ті, що реагують на взаємодію миші з кнопками; ті, що відслідковують натискання клавіш на клавіатурі; ті, що реагують на просування по часовій шкалі фільму (ключові кадри).
Обробники подій, що є результатом взаємодії користувача з кнопками, основані на відслідковуванні розміщення і руху курсору миші. Розглянемо події, що використовуються обробником подій для кнопок.
Подія Press (Нажатие) наступає, коли курсор миші знаходиться над активною зоною кнопки і кнопка миші фіксується в опущеному положенні. Рекомендується використовувати для різноманітних перемикачів.
Подія Release (Отпускание) наступає, коли були зафіксовані опускання і відпускання, тобто повне клацання мишею, при знаходженні курсору над активною зоною кнопки. Вона є стандартною подією для обробників подій клацань на кнопках.
Подія Release Outside (Отпускание за пределами) наступає після того, як натискують кнопку миші над активною зоною, потім забирають курсор із активної зони і тільки після цього відпускають кнопку миші.
Подія Roll Over (Перемещение над) наступає, коли курсор миші попадає в активну зону кнопки, буз натискування кнопки миші.
Подія Roll Out (Перемещение за пределы) наступає, коли курсор миші виходить з активної зони кнопки, без натискування кнопки миші.
Подія Drag Over (Перетаскивание над) наступає після того, як натискують кнопку миші над активною зоною, потім забирають курсор із активної зони і знову повертають назад в активну зону (кнопка миші все ще натиснута).
Подія Drag Out (Перетащить за пределы) наступає після того, як натискують кнопку миші над активною зоною, потім забирають курсор із активної зони при натиснутій кнопці миші.
Обробник подій Key Press (Нажатие клавиши) для дії On Mouse Event (По событию мыши) починає виконувати дію, коли користувач натискує клавішу на клавіатурі.
Обробник подій ключового кадру залежить тільки від відтворення фільму, і не залежить від дій користувача. До будь-якого кадру часової шкали можна додати будь-яку дію, окрім On Mouse Event (По событию мыши). В складних фільмах, щоб не виникало конфліктів між використанням ключових кадрів для анімації і в якості контейнерів для дій, рекомендується створювати спеціальний шар виключно для ключових кадрів, які містять дії. В цей шар не варто додавати екземпляри символів, текст чи графічні зображення.
Список використаної літератури:
1. Flash 5. Библия пользователя/Рейнхардт Р., Ленц Д. - СПб: Диалектика, 2001.- 1200 с.
2. Лит Г., Финкельштейн Э. Flash 5 для "чайников".: Пер. с англ.: М.: Издательский дом "Вильямс", 2001.- 320 с.
3. Рейнхардт Р., Лотт Д. Macromedia Flash MX ActionScript. Библия пользователя. : Пер. с англ.- М.: Издательский дом "Вильямс", 2003. - 1280 с.
4. Сандерс Б. Flash ActionScript: учебный курс. - СПб.: Питер, 2001. -384 с.
5. Тайц А.М., Тайц А.А. CorelDRAW Graphics Suite 11: все программы пакета. - СПб.: БХВ-Петербург, 2003. - 1200 с.
6. Волков А.И. Введение во flash-технологии. http://iu4.bmstu.ru/

 
 

Цікаве

Загрузка...