WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash - Реферат

Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash - Реферат


Реферат на тему:
Робота з растровими зображеннями та іншими медіаелементами в Flash
Програма Flash може використовувати різноманітні зовнішні медіафайли, включаючи векторну графіку і растрові зображення, які можна безпосередньо імпортувати або скопіювати з іншого додатку і вставити в Flash. Імпорт зображень можливий при наявності активного незаблокованого шару командою File?Import (Файл?Import).
Для керування якістю растрових зображень використовується діалогове вікно Bitmap Properties (Свойства растрового изображения), яке може бути відкрите при клацанні на піктограмі растрового зображення в бібліотеці і виборі пункту Properties (Свойства) контекстного меню. Воно має параметри: Окно предварительного просмотра; Имя; Путь к изображению, Дата, Размеры; Кнопка Update (Обновить); Кнопка Import (Импорт); Кнопка Test (Тест); Раскрывающийся список Compression (Компрессия); Флажок Use imported JPEG data/Use document default quality (Использовать импортированные данные/Использовать качество документа по умолчанию); Флажок Allow Smoothing (Разрешить сглаживание).
При імпорті растрових зображень вони розміщуються також в список Bitmap swatches (Образцы растрового изображения), що появляється при виборі в списку Fill style (Стиль заливки), що розкривається, на панелі Fill (Заливка) значення Bitmap (Растровое изображение). Растрові зображення, що з'являються в цьому списку, автоматично розділяються при імпорті і можуть бути змінені інструментами малювання і зафарбовування програми Flash.
Для заливки растровим зображенням потрібно відкрити панель Fill (Заливка), вибрати із списку Fill style (Стиль заливки) параметр Bitmap (Растровое изображение), виділити зразок зі списку та використати даний стиль заливки до виділеного зображення.
Для виділення деякого діапазону подібних кольорів растрового зображення (в заливці або розділеного) використовується модифікатор Magic Wand (Волшебная палочка) інструмента Lasso (Лассо). Опція Threshold (Пороговое значение) задає діапазон суміжних значень кольору, які будуть включатись в виділення при використанні модифікатора. Опція Smoothing (Сгладить) визначає ступінь згладжуваності межі виділення: Smooth (Сглаженное) - закругляє краї виділення; Pixels (Пиксели) - краї виділення включають кожен піксель, що обмежує подібні кольори; Rough (Грубое) - краї виділення стають навіть більш гострими, ніж при виборі параметра Pixels (Пиксели); Normal (Обычное) - середнє між параметрами Rough (Грубое) і Smooth (Сглаженное).
Команда Trace Bitmap (Трассировка растрового изображения) використовується для перетворення растрового зображення з бібліотеки в "рідний" для Flash формат векторної графіки з дискретними ділянками кольору, які можна редагувати, і має параметри:
· Color Threshold (Порог цвета) - керує кількістю кольорів в растровому зображенні, обмежуючи їх, при цьому менше значення параметра забезпечує збільшення кількості кольорів в підсумковому векторному зображенні;
· Minimum Area (Минимальная область) - являє собою радіус (в пікселях), який використовується для визначення кольору центрального пікселя;
· Curve Fit (Соответствовать кривой) - визначає, наскільки згладжено намальовані контури: Very Tight (Очень сильно) - якщо криві мають багато згинів і поворотів; Very Smooth (Очень сглажено);
Corner Threshold (Порог угла) - подібне попередньому, але має відношення до кутів растрового зображення.
Використання інтерактивних елементів в Flash
Інтерактивність означає наявність можливості взаємодії користувача з фільмом Flash. Для завдання інтерактивних елементів в Flash використовуються дії (actions), що являють собою короткі інструкції для керування анімацією. Flash дозволяє додавати дії до кадрів на часовій шкалі, кнопок та відеокліпів.
В Flash 5 для додавання інтерактивних команд до фільмів з'явилась панель Actions (Действия), яка відкривається командою Window?Actions (Окно?Действия). Більшість дій мають параметри, які визначаються користувачем. Задати значення цих параметрів можна в сірій області, яка знаходиться в нижній частині панелі Actions. Цю область параметрів можна відобразити або сховати, клацнувши на стрілці в нижньому правому кутку панелі. Можна сховати також ліву частину панелі, клацнувши на стрілці, що розділяє праву і ліву частини панелі.
Flash передбачує два режими підготовки сценаріїв: звичайний (Normal Mode) і експертний (Expert Mode). В звичайному режимі, який включається комбінацією клавіш при активній панелі Actions Flash розміщує дії в лівій частині панелі в шести папках, в кожній з яких міститься набір елементів мови ActionScript. Дії можна вибирати, клацнувши два рази на певній дії. В експертному режимі, який включається комбінацією клавіш при активній панелі Actions, Flash видаляє папку Basic Actions (Основные действия), всі дії якої включаються в папку Actions. Тепер код можна набирати, копіювати, вирізати і вставляти в правій частині панелі Actions як в текстовому редакторі. Режим панелі можна поміняти, вибравши відповідну опцію з меню параметрів панелі Actions, яке можна відкрити за допомогою кнопки зі стрілкою в правому верхньому кутку панелі. Дії можна додавати, перетягуючи їх з лівої частини вікна в праву, або вибрати їх з меню, яке відкривається при клацанні на кнопці зі значком "+". Для видалення дії потрібно виділити рядок її коду в правій частині і натиснути на клавіатурі.
Дії в папці Basic Actions (Основные действия) розбиті по групах в відповідності до функцій, які вони виконують. Перша група керує відтворенням фільму: дії GoTo (Перейти к), Play (Воспроизвести) і Stop (Остановить). Друга група забезпечує основні інструментальні засоби для керування звуком і якістю візуального зображення: дії Toggle High Qality (Включить высокое качество) і Stop All Sounds (Остановить все звуки). Третя група дій дозволяє фільму завантажувати зовнішні файли і підтримувати звязок з броузером: дії Get URL (Связать с URL), FSCommand (Команда FS) і Load Movie (Загрузить фильм). Четверта група фактично складається з дій Tell Target (Указать целевой объект) - здійснює звязок між

 
 

Цікаве

Загрузка...