WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Робота з шарами - Реферат

видалення близьких квітів.
Видалимо із шару з фотоапаратом синє тло.
1. Переконайтеся, що активним є шар із зображенням фотоапарата.
2. Виберіть інструмент Magic Eraser з палітри інструментів.
3. Палітра Options для інструмента дуже схожа на палітру властивостей Magic Wand. Встановіть значення Tolerance рівним 2, задавши тим найменший діапазон близьких кольорів.
4. Клацніть на фоні навколо фотоапарата. фон вилучений, а зображення поміщене на шар.
У результаті дії інструмента утвориться область з чіткою границею.
Видалення облямівки
Якщо придивитися уважніше, те навколо фотоапарата помітна синя облямівка. Її поява неминуча при виконанні подібних операцій. Облямівка виникає тому, що перехід кольору між об'єктом і тлом, як правило, плавний, і граничні пікселі мають проміжний колір між кольором об'єкта і кольором рівність країв об'єкта і виникає в результаті згладжування (anti-aliasing). Для виділення об'єктів, що пройшли цю процедуру, Photoshop має у своєму розпорядженні спеціальний набір команд, згрупованих у списку Matting меню Layer. Це команди Remove White Matte, Remove Black Matte, Defringe.... Дія даних команд дуже схоже. Вони перефарбовують граничні пікселі в білий, чорний і в колір сусідніх пікселів об'єкта, відповідно. Для даного випадку підходить останній варіант.
1. Виберіть команду Defringe... зі списку Matting, вкладеного в меню Layer.
2. Натисніть кнопку ОК. Облямівка усунута.
Області з розмитою границею
Більшість об'єктів фотозйомки мають розмиті чи дуже складні границі. Якщо ці об'єкти розташовані на не занадто багатобарвному тлі, чи самі мають досить однорідний колір, їхній можна виділити за допомогою діалогового вікна Color Range. Це вікно призначене для виділення областей близьких кольорів.
1. Відкрийте документ Ship.jpg.
2. Виберіть команду Color Range меню Select.
3. У центральній частині вікна розташована область перегляду виділюваної області. Клацніть на області блакитного неба. Програма виділить ділянки, близькі по кольорі до зазначеної крапки. У вікні перегляду з'явилося зображення: виділені області позначені білими, масковані - чорним кольором.
4. Вміст вікна перегляду можна змінювати установкою перемикачів Image і Selection у нижній частині вікна. Відображенню маски відповідає положенню Selection. Поставте перемикач у позицію Image, і у вікні перегляду буде видно вихідне зображення.
5. Мало того, при роботі у вікні Color Range регулюється вид вікна документа. Відкрийте список Selection Preview. За замовчуванням у ньому встановлений режим None, і у вікні документа видно вихідне зображення. Для уточнення форми області виділення можна включити один з режимів попереднього перегляду.
6. Угорі знаходиться движок Fuzziness. Він схожий по дії на Tolerance. Чим вище Fuzziness, тим більше діапазон виділюваної групи квітів. При цьому границя виділення стає усе більш розмитою. Випробуйте дію цього прапорця. Установите Fuzziness так, щоб область вибору мала досить чіткі границі. Ми зупинилися на значенні 31.
7. У правій частині вікна розташовуються інструменти. За замовчуванням активний інструмент Eyedropper Інструмент Plus Eyedropper (для переходу натисніть клавішу ) додає кольору до виділення. Клацніть їм на ще невиділеній області неба Область виділення тепер включає ще один діапазон кольорів. Для додатка кольорів можна також протягти курсор по невиділених областях. Усі кольори, що зустрілися на шляху курсору, будуть виділені
8. Можливо, тепер вам доведеться підкоректувати параметр Fuzziness, зменшивши його
9. Якщо в область виділення потрапили зайві діапазони кольорів, їх можна виключити. Для цього клацніть на помилково виділеній області інструментом Minus Eyedropper. Користаючись інструментами, виділите область зображення, найбільш близьку до бажаного. Як би ні намагалися, вам не удасться виділити область моря окремо від корабля. Вони мають однаковий колірний діапазон.
10. При установці прапорця Invert виділення інвертується. Не встановлюйте прапорець.
11. Тоновий діапазон, встановлений у сеансі роботи, можна зберегти у файл. Це зручно для обробки файлів з подібними кольорами, а також для повторного уточнення виділення. Для збереження натисніть кнопку Save... Збережіть тоновий діапазон під ім'ям ship у своїй робочій папці.
12. Натисніть кнопку ОК вікна Color Range. Ввійдіть у режим швидкої маски і подивіться на результат виділення. Наша задача - максимально відокремити кораблик від фону. Зараз він досить успішно виділений на фоні неба, але в нижній частині в область виділення входить частина моря, а це погано.
13. Команда Select Color Range дозволяє працювати не тільки з зображенням цілком, але і з заздалегідь виділеною областю. Інструментом Polygonal Lasso створіть виділення області моря, ізолювавши нижню частину корабля.
14. Інвертуйте виділення. Тепер виділений корабель плюс небо.
15. Відкрийте діалогове вікно Color Range. У вікні перегляду тепер присутня тільки виділена область.
16. Натисніть кнопку Load і імпортуйте діапазон ship. У вікні перегляду з'явився силует корабля - адже вибір проводиться тільки в межах раніше виділеної області! Натисніть кнопку ОК.
17. Інвертуйте виділення. Виріжьте і вклейте кораблик, щоб він був поміщений на окремий шар. Залийте фоновий шар контрастним кольором і проаналізуйте якість екстракції. Як бачите, границя зображення має облямівку і трохи спрощена. Снасті не збереглися. Крім того, у вас могли залишитися не вилучені частини фону (схожі на блакитнуваті клаптики тумана). При приміщенні об'єкта в монтаж ці недоліки негативно позначаться на якості. Збережіть документ під іншим ім'ям у робочій папці.
Інструмент Background Erazer
Новий інструмент програми призначений спеціально для тонкої ручної роботи з екстракції зображень. Його дія схожа на роботу звичайного ластику (Eraser). Різниця в тім, що Background Eraser видаляє області зображення за принципом близькості кольору. Вилучені області становячся прозорими, тобто Background Eraser діє на шарі. Якщо їх у зображенні немає (тільки фоновий), те при роботі інструмента програма створює шар.
1. Відкрийте невідредагований файл.
2. Випробуйте дію інструмента. Виберіть велику кисть і клацніть у вікні документа. Курсор має вид окружності з хрестиком посередине. Хрестик - це гаряча крапка інструмента. Коли кнопка миші натиснута,

 
 

Цікаве

Загрузка...